misteriozna pisma i paketi

U ormaricu je bila kutija, tamno crne boje. Kada sam je otvorila postojle su tri pregrade, u prvoj je bila latica ruze, predivno ocuvana i mirisljava. Otvorila sam drugu i u njoj je bila mala mapa. U trecoj pregradi je bio jos jedan kljucic. kada sam pogledala na mapu , pokazivala je vrata od kotlarnice fakulteta. kada sam prisla vratima, polako sam ih otkljucala, i otvorila uz sablasan zvuk korodiranih i zardjalih metalinih zvukova koji su dopirali iz trosnih varta. Ugledala san njega i posla mu u zagljaj. Tada me je stegao u svoje erotske ruke i izvadio KUHINJSKU NOZEKANJU I ISKASAPIO ME NA MRTVO IMA BUHAHAHAHAHAHAAHAHAHAAHAH!!!!!!!! hahahahahah!!!! Kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk........../\............/\............../\........../\............./\....................../\.................bip,bip.......dead
 
prestala sam da pisem jer je sve postalo, nekako, suvise intimno. a sta je bilo na kraju? pa bilo je svasta, uglavnom lepo.
pored toga sto je mnogo zaljubljen, on je jedno stvorenje koje se strasno retko srece, mogla bi slobodno da kazem da je jedinstven. nacin na koji razgovara sa ljudima, kako se ponasa prema njima je prava uzivancija gledati. nigde ne zuri i svuda stigne, kao da je svo vreme njegovo. izuzetno je strpljiv i smiren, sve radi bez nervoze i uvek je na licu imao osmeh kada sam ga videla. ne mogu da vam opisem koliko pozitivno deluje na mene, i koliko me inspirise, jednostavno u njemu nalazim ogromnu utehu i ... srecu. znam da ovo zvuci malo cudno, ali za nekoliko nedelja ja sam ga skroz zavolela. inace, posle svih onih pisama i paketica, doslo je do toga da se vidimo u gradu, jednom, drugi put i onda skoro svaki drugi, treci dan. verujte mi ne postoje reci kojim bi mogla da opisem njegovu dobrotu i toplinu.
imate li osecaj da nekada nekog nepoznatog znate kao najrodjenijeg, da kada ga pogledate u oci znate svaku njegovu misao?
 
nina333:
prestala sam da pisem jer je sve postalo, nekako, suvise intimno. a sta je bilo na kraju? pa bilo je svasta, uglavnom lepo.
pored toga sto je mnogo zaljubljen, on je jedno stvorenje koje se strasno retko srece, mogla bi slobodno da kazem da je jedinstven. nacin na koji razgovara sa ljudima, kako se ponasa prema njima je prava uzivancija gledati. nigde ne zuri i svuda stigne, kao da je svo vreme njegovo. izuzetno je strpljiv i smiren, sve radi bez nervoze i uvek je na licu imao osmeh kada sam ga videla. ne mogu da vam opisem koliko pozitivno deluje na mene, i koliko me inspirise, jednostavno u njemu nalazim ogromnu utehu i ... srecu. znam da ovo zvuci malo cudno, ali za nekoliko nedelja ja sam ga skroz zavolela. inace, posle svih onih pisama i paketica, doslo je do toga da se vidimo u gradu, jednom, drugi put i onda skoro svaki drugi, treci dan. verujte mi ne postoje reci kojim bi mogla da opisem njegovu dobrotu i toplinu.
imate li osecaj da nekada nekog nepoznatog znate kao najrodjenijeg, da kada ga pogledate u oci znate svaku njegovu misao?


sve ovo sto sam do sada procitala se srece jos samo u ljubavnim filmovima!! ma kakvi, ni tamo! draga ne pustaj ga i uzivaj. zelim vam oboma puno srece i decice.
 
Nina,sve sto si napisala zvuci prelepo i ja bih ti "poverovala" da nisi napravila jednu "malu" greshku tj. propust.
Naime,kada si opisivala situaciju (na skoro samom pochetku) napisala si da si pitala devojku koja radi u kiosku (gde ti je inache Mladen ostavio paket) kako je izgledao momak koji je ostavio paket-ona ti ga je opisala kao crnog dechka (bar si ti tako u pochetku napisala) da bi ti,Nina,kasnije kada te je neko u ovoj diskusiji pitao kako izgleda dechko rekla da je on smedj,tj.da ima smedju boje kose!
Ipak,ja zelim da verujum u tu tvoju prichu tj. da je sve sto si napisala istina jer u suprotnom bi ti bila psihopata.
Toliko od mene!
P.S. I upamti neshto : "U lazi su kratke noge!"
I samo josh neshto da dodam - ne lazesh nas vec sebe!
 

Back
Top