Lav Geršman

Ja ću napisati Lična iskustva sa njim: Dok je jedan od mojih roditelja bio blizak vlasti-dolazio je kod nas u stan,pričao neke čudne viceve,svirao klavir,(imam video snimke pomenutih momenata),uglavnom forsirao je druženje,kad je došlo do promene vlasti,i on je promenio želju za druženjem,odjednom je bio prezauzet da dolazi u kućnu posetu sa ženom brankom.Dalje,meni lično nije pogodio ama baš ništa,a mnogo toga je "gledao u tarot karte"-ostvarilo se 0,002%-ali to je čista logika ane vidovnjaštvo. Dalje,samnom je nastavio druženje,jer nema vozačku,pa sam mu ja bio jedno vreme ,pa,može se reći lični šofer,vozio sam ga na mačevanje,pa do njegovog pozorišta-(jednom prilikom sam ga u kolima pitao da li je poneo dokumenta sa sobom,jer sam video da ima dosta policije na ulicama-na šta mi je grohotom odgovorio"meni sunce ne trebaju nikakva dokument-razumeš da?-ja sam dokument-hahahahaha"....zatim na pecanje,(ajde da ga ne ofiram za razna "pecanja i razvijanja filmova"-što bi žika iz njegove dinastije reko)-poveravao mi se,pa da ne otkrivam sad,dalje,pošto je zvanično ostavio snagom volje cigarete,kad god se sretao samnom,tražio mi je da zapali cigaru da niko ne vidi :) , pa mi se žalio kako ima problema sa komšijom koji mu zaklanja pogled sa prozora jer diže neki zid ,i kako ne može da to nikako reši i jako se nervirao zbog toga-a ovamo ima moći,onda mi je ,ovo nije tajna,rekao da svaki beli mag,PRVO mora da u potpunosti savlada tehnike i uopšte CRNU MAGIJU,pa tek posle ide "učenje i polaganje ispita za Belog maga",poenta,zna on mogo toga da uradi ,ali neće,..(ajoj koliko mi je mesci samo kukao i žalio se na tog komšiju koji mu zaklanja pogled,a ne zna kako da to reši(ne znam ni da li je rešio),zatim,pitao sam ga ,zar nije po "energretsko vaseljenskim pravilima-da se NE naplaćuje činjenje dobrih dela i pomaganje onima koji su u nevolji-što mi je i sam puno puta spominjao ,na početku poznanstva i druženja,samo da bi posle rekao"sunce meni pare trebat-razumeš da?-hahahahaha",citat,i sećam se kad mi je rekao,dok sam ga vozio natrag ka kući,pričao da nije siguran odakle mu sve te moći koje ima,-da li su one od Gospoda Boga ili od onog dole rogatog?!?....onda je video da izlazi njegova žena iz dvorišta i bacio cigaru a meni tražio brzo ,neki tik-tak,mentol bombonu koje uvek nosi(bar tada)sa sobom....i posle se jako naljutio što sam ga ispalio da ga vozim na mačevanje,bi ja,nego se probudio sa visokom temperaturom ,sav polomljen ,šmrcav,i ja mu to javim na mob-on poludi,i iod tada više nismo u kontaktu,blokirao me na fb,promenio mob,ne da novi,kad sam otišao do njega da mu se izvinim za to što nisam bio u stanju da dođem po njega da ga vozim,uostalom,vidovit je ,pa valjda i sam može da "vidi" da ga ne foliram-ne,nije više hteo da razgovara,nadurio se ko dete,a meni nije bilo toliko da ga sad obigravam i odobrovoljim da se "odljuti"-imao sam bitnija i pametnija posla

Samo iznosim činjenice iz prve ruke,ne komentarišem ništa-sem to da mi nije ništa "pogodio"

Ima toga još,ali nije fora da obznanjujem sve,neka ostane ovako.....jedinmo što mu jako zameram jeste što se meša mnogo u porodične odnose i kvari ih,do te mere da sam bio svedok razvoda,razdora,(do krvi-simbolika) osvetničkih sukoba među do juče prijateljima,ćerke i sinovi,očevi,uopšte razdore u mnoge porodice je uneo svojim uticajima-kao "influencer"kome se 100% veruje......to je uradio i mojoj porodici,posle tog događaja kad ga nisam mogao šoferisati-iz opravdanih razloga.

Ovo je siže mojeg iskustva sa njim,koje bih sveo na koristoljublje-hedonizam i mešanje u tuđe porodične priče na jako štetan način,do nepopravljivosti
 
Poslednja izmena:
Rascep SCG sam i ja predvideo, a jos predvidjam i uskoro odvajanje Vojvodine, a kasnije i Sandzaka... ;) Bolno ali istinito, svi beze od BG-a... Raspadace se jos nasa drzavica sve dok postoji beogradski pasaluk... aj sad malo da me pljujete kako sam protiv BG-a... :D
Juuu....pa to sramota...nije fiino...sram te biilo (čitajte ovo prečanskim akcentom-ko Zoki Radmilović kao "radovan III" jujujuju,,,,,
 

Back
Top