"V" (Visitors)
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: "V" (Visitors)

Domaćin jos_1_5ak (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    99

Podrazumevano "V" (Visitors)

Gleda li ko ovu seriju ovde ?

Ja sam odgledao prvu sezonu (12 epizoda) i zaista mi se dopala serija, mogu slobodno da kazem najbolja serija u proteklih 5-10 godina.

Inace radi se o tome kako su se jednog naizgled obicnog dana iznenada 29 velikih svemirskih brodova nadvilo i "usidrilo" nad gotovo svim velikim metropolama sirom sveta ( Rio , Moskva, Peking, Tokio, Rim, Pariz, London, Nju Jork..........etc), zatim su se ti "posetioci" koji izgledaju identicno kao ljudi obratili ljudima zeleci da sa njima uspostave mir i diplomatske odnose, pomazuci im u raznim oblastima, davajuci im tehnologiju, lekove za neizlecive bolesti..........itd i ljudi na njih pocnu da gledaju kao da nekakve andjele i spasioce.

Mada kasnije ispostavice se da je to reptilska vrsta vanzemaljaca koja samo klonira ljudsku kozu preko svog tela (kako bi mogli da se neometano krecu medju ljudima) i kako im namere nisu uopste dobre i da im je namera manipulacija, uspostavljanje kontrole i porobljavanje ljudskog roda i resursa na Zemlji, takodje ispostavice se da su oni na Zemlji vec jako jako dugo i da je njihov " veliki dolazak" samo zavrsna faza njihovog plana i boravka na Zemlji.

Inace prica zvuci jako poznato i vidi se da su kreatori ove serije pod uticajem David Icke-a i njegove teorije o zaveri

evo ga i link za trailer :

https://www.youtube.com/watch?v=LQoSCEMzJYE&feature=related

Inace nastavak serije i emitovanje druge sezone ocekuje se tamo negde u Novembru
    Poslednji put ažurirao/la jos_1_5ak : 05.08.2010. u 20:37
    Petkovic Idolo do Flamengo

Primećen član Goldengaidin (avatar)
    Učlanjen
    17.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: "V" (Visitors)

Inace remake
    http://www.imdb.com/title/tt0086822/