Zasto ne treba u EU?

Šta je bitnije biti član biblioteke ili čitati knjige? Jer ovo drugo se može činiti i pre, pa i bez učlanjenja. Kao što se i evropski standardi, bar oni koji valjaju i pomažu nam da idemo napred i uvis, mogu primenjivati i pre, pa i bez učlanjenja u EU.
Bitno je ne pokarambasati svoje odnose sa vodećim zemljama koje su (zasad) članice EU. A to se može, i to bez trgovanja "nacionalnim interesima"...

ова идеја би била цоол и сасвим на месту, да у овоме нема истине

Zato sto smo mi retardirana nacija da bi sami od svoje zemlje napravili nesto...nama su potrebni razni upitnici i zagonetke koje cemo resavati na putu za EU i ijedno napraviti svoju zemlju boljom...
 
Mnogo ste slatki i smešni.

Pitanje: koji je to narod sebi sredio državu ispunjavajući upitnike?

Svaka država je slika naroda koji je stvara. Svaka država koja na nešto liči je proizvod sopstvenog naroda, ne ček-liste nekog birokrate iz finske ili luksemburga. Kako to ne kapirate?

Ja sam se na glas nasmejao kao sam ovo gore o "putu za EU" pročitao.
 
Mnogo ste slatki i smešni.

Pitanje: koji je to narod sebi sredio državu ispunjavajući upitnike?

Svaka država je slika naroda koji je stvara. Svaka država koja na nešto liči je proizvod sopstvenog naroda, ne ček-liste nekog birokrate iz finske ili luksemburga. Kako to ne kapirate?

Ja sam se na glas nasmejao kao sam ovo gore o "putu za EU" pročitao.

stvarno smjesno...upitnici,zagonetke...smjesno stvarno bi volio da tako mogu da razmisljam....
bilo bi mi mnogo lakse u zivotu znao bi da sam dio najbrojnijeg drustva sto oce reci da sam normalan....(u tom slucaju)
 
Mnogo ste slatki i smešni.

Pitanje: koji je to narod sebi sredio državu ispunjavajući upitnike?

Svaka država je slika naroda koji je stvara. Svaka država koja na nešto liči je proizvod sopstvenog naroda, ne ček-liste nekog birokrate iz finske ili luksemburga. Kako to ne kapirate?

Ja sam se na glas nasmejao kao sam ovo gore o "putu za EU" pročitao.

можеш да се смејеш колико 'оћеш, али само на примеру стандардизације закона може да се види каква је свест оних које смо бирали, а ја да чекам 350 година да би људи скапирали сами од себе да не требају да бацају мртву свињу у саву не могу и нећу.
 
можеш да се смејеш колико 'оћеш, али само на примеру стандардизације закона може да се види каква је свест оних које смо бирали, а ја да чекам 350 година да би људи скапирали сами од себе да не требају да бацају мртву свињу у саву не могу и нећу.

sad se ja smijem...tragedija.....
 
можеш да се смејеш колико 'оћеш, али само на примеру стандардизације закона може да се види каква је свест оних које смо бирали, а ја да чекам 350 година да би људи скапирали сами од себе да не требају да бацају мртву свињу у саву не могу и нећу.

Zakon je mrtvo slovo na papiru ako ne živi u ljudima. Nije ti to jasno?

Švajcarci poštuju zakone koje su donosili. Doneli su ih za sebe i pisali prema sebi. Zato je u Švajcarskoj OK.

Bugari su ispunili sve te tvoje ukrštenice i rešili sve te tvoje rebuse, i formalno imaju ceo acquis communautaire na knjigama. Međutim, Bugarska je Bugarska.

Sve ovo o čemu sanjaš je, da budem brutalno iskren, najobičnije sviranje *****.
 
Зашто не треба у Евро-атланске интеграције?

Можда зато што су нас бомбардовали, или зато што су омогућили усташама и муслиманима да узму Српске земље које им не припадају, или зато што су убили Милошевића у Хагу, или зато што су признали независно Косово?

Колико разлога је потребно да схватимо шта је то ЕУ и НАТО, јел треба да баце атомску бомбу на Београд па да се опаметимо?
 
Зашто не треба у Евро-атланске интеграције?

Можда зато што су нас бомбардовали, или зато што су омогућили усташама и муслиманима да узму Српске земље које им не припадају, или зато што су убили Милошевића у Хагу, или зато што су признали независно Косово?

Колико разлога је потребно да схватимо шта је то ЕУ и НАТО, јел треба да баце атомску бомбу на Београд па да се опаметимо?

u tom slucaju nas bi velikodusni narod zaboravio na to bas kao sto je zaboravio bombardovanje koje je bilo prije sam 10 godina...
 
Zakon je mrtvo slovo na papiru ako ne živi u ljudima. Nije ti to jasno?

наравно, али да би се закон примењивао он би ипак прво требало да се донесе.

Švajcarci poštuju zakone koje su donosili. Doneli su ih za sebe i pisali prema sebi. Zato je u Švajcarskoj OK.

да смо ми швајцарци или рецимо норвежани не би било дилеме. ал' пошто су они неке ствари одрадили много пре и могу себи да дозволе и да не буду у еу, као што сам рекао нећу да чекам да се те ствари десе код нас онда када будем био на штапу, ако и то доживим.

европска унија свакако да има алтернативу, али ја не видим да смо ми способни да се у тој алтернативи развијамо са истом ефикасношћу.
 
Kako da ti objasnim...

Vidi. Mi već imamo zakone za sve moguće stvari koje u Srbiji nekom mogu da smetaju. Zakone protiv zagađivanja, nepropisnog parkiranja (mene svaki put kad se vratim u Bgd izluđuju trotoari prepuni automobila na kojima nema mesta za pešake), nepropisnog odlaganja otpada, nehigijenske obrade hrane, buke posle... protiv krađe, razumeš, i protiv malverzacija, i protiv nepotizma, i...

I šta? Pa kita moja, eto šta. I biće kita i kada taj zakon o propisnom odlaganju smeća bude preveden sa francuskog umesto pisan na srpskom pre deset godina.

Čemu se ti nadaš? Šta to zamišljaš?
 
Kako da ti objasnim...

Vidi. Mi već imamo zakone za sve moguće stvari koje u Srbiji nekom mogu da smetaju. Zakone protiv zagađivanja, nepropisnog parkiranja (mene svaki put kad se vratim u Bgd izluđuju trotoari prepuni automobila na kojima nema mesta za pešake), nepropisnog odlaganja otpada, nehigijenske obrade hrane, buke posle... protiv krađe, razumeš, i protiv malverzacija, i protiv nepotizma, i...

I šta? Pa kita moja, eto šta. I biće kita i kada taj zakon o propisnom odlaganju smeća bude preveden sa francuskog umesto pisan na srpskom pre deset godina.

Čemu se ti nadaš? Šta to zamišljaš?

ne trosi vejeme .....neces uspjeti...
 
Зашто не треба у Евро-атланске интеграције?

Можда зато што су нас бомбардовали, или зато што су омогућили усташама и муслиманима да узму Српске земље које им не припадају, или зато што су убили Милошевића у Хагу, или зато што су признали независно Косово?

Колико разлога је потребно да схватимо шта је то ЕУ и НАТО, јел треба да баце атомску бомбу на Београд па да се опаметимо?

yеботе, како си само могао да заборавиш милицу ракић.
 
добро,
нисам морао да знам да дркаш на народне посланике док доносе и мењају законе,
чини ми се да на сајту имају тачан податак која је бројка у питању на годишњем нивоу.

Slobodno se ti do imbecilnosti divi parlamentu, vladi i predsedniku Srbije

I čekaj da te odvedu u šangri-la evropske unije

evo sad će, ne brini ništa. sve je u proceduri.
 
дебилски пост.

Класика.
Но схватите поштовани,колега је ортодоксни другосрбијаш,лажни моралиста и квазипатриота.
А такви сложиће те се,нису у стању да препознају визију нашег јединог пута.
Зато игноришите.И храбро у будућност.За 10 ил 110,није важно.Имамо циљ,по сваку цену.
 

Back
Top