Za ovo vredi živeti

E najgore sto kao zadovoljni smo nekim sitnicama al je sve to bzvz..ko da nema dalje kao nema bolje..pa ja bih brate nesto vanzemaljsko

Verovatno uvek ima bolje...ali eto ja cisto ovozemaljski - uvek kad me moja kcerka nasmeje i kad cujem njen grohotan,zarazan smeh i vidim je zdravu i veselu pomislim bas to-Za ovo vredi ziveti...Mozda je patetika, mozda je glupo ali me zaista maksimalno ispunjava pa mi sve drugo bude nevazno....
 
Hahah, ova Milicaanchy je kraljica, svaka čast. Prvo je bilo provlačenje ispod vrata garaže, sad kupanje pod crvenim mesecom sa 7 muškaraca... treba to smisliti, bravo

To što tvoj život nije zanimljiv,nije razlog da misliš da se nikom drugom ništa ne dešava.Drugo,ja mozak trošim na ispite,a ne na smišljanje bajki za uzaludne tinejdžere.
Btw,ako nikad nisi video crven mesec,pa,ti si lud čovek,ili bar nikad nisi izlazio noću.
 
To što tvoj život nije zanimljiv,nije razlog da misliš da se nikom drugom ništa ne dešava.Drugo,ja mozak trošim na ispite,a ne na smišljanje bajki za uzaludne tinejdžere.
Btw,ako nikad nisi video crven mesec,pa,ti si lud čovek,ili bar nikad nisi izlazio noću.

pa neznam sadne kazem da ne moze posto stvarno neznam... ja ga nikad nisam vidio crvenog...ali prije bi rekao da je to pod uticajem alkohola 2-3 piva ili 1l vina =0.80-1.0%o kada moze da se vidi magarac kako leti ....:mrgreen:
 
pa neznam sadne kazem da ne moze posto stvarno neznam... ja ga nikad nisam vidio crvenog...ali prije bi rekao da je to pod uticajem alkohola 2-3 piva ili 1l vina =0.80-1.0%o kada moze da se vidi magarac kako leti ....:mrgreen:
NEZNAM,ali ti nisi najupućeniji.Aj da sam napisala da je zelen,pa da se dovodi u pitanje da li sam pri čistoj svesti.

I realno,što je nekom nezamislivo da sam ja bila u vodi sa 7 muškaraca :lol:
Možda Bežibre ne navata nijednu,pa mu moje priče dođu ko da čita Treće oko.
 

Back
Top