Ajde sad...

Mi smo imali jedan period kad smo se budili na svakih sat vremena i naskakali jedno na drugo. Mislim da je rekord bio nekih 7 puta; sa spavanjem između, ali za jednu noć.
Eh, dobra stara vremena :cry: :cry: :cry:
 
Ne vidim nikakvu poentu u tome... Sex nije natjecanje u maratonu, zar ne...?
Buduci da se ne moze imati isti nivo osjetljivosti na sexualne nadrazaje npr. peti put, kao sto je bilo prvi put, cemu onda sve to...?
Da bi mogao da kazes:"Uuu, yeboteee, kakav sam ja yebac" ili "Kakva sam ja riba, yebote"...???
Ma idi, molim te...
Kvalitet, prije svega... :wink:

Btw. najvise sam 5 puta za nekih 2,5 sata... Davno bilo... U medjuvremenu, skontala sam neke stvari... 8)
 
Gazdarica:
Ne vidim nikakvu poentu u tome... Sex nije natjecanje u maratonu, zar ne...?
Buduci da se ne moze imati isti nivo osjetljivosti na sexualne nadrazaje npr. peti put, kao sto je bilo prvi put, cemu onda sve to...?
Da bi mogao da kazes:"Uuu, yeboteee, kakav sam ja yebac" ili "Kakva sam ja riba, yebote"...???
Ma idi, molim te...
Kvalitet, prije svega... :wink:
That's the spirit! Podrzavam.
 
bilo jednom nekada davno 6 puta za jednu noc, istini na volju mnogo sam bila umorna tako da se i ne secam sta se i kako tacno izdesavalo, ono kao prvi put on ovako a drugi put ja ovako itd... prosto da se ubedacim, ali sad bar mogu da spavam mirno, sve ima svoje prednosti, ha!!! :wink:
 
U toku sadasnje veze sam naucio neke stvari...
Na pocetku sam mislio da je super sto mogu 4-5 puta uvece i jos 3-4 ujutru i sto mogu 45min do sat vremena.
Sad mi je to skroz nebitno, bitno mi je da oboje uzivamo.
U poslednje vreme je 2-3 puta uvece, 1 ujutru... 15-20min moze da bude vise nego dovoljno posle desetak minuta predigre...
 
introitus:
U toku sadasnje veze sam naucio neke stvari...
Na pocetku sam mislio da je super sto mogu 4-5 puta uvece i jos 3-4 ujutru i sto mogu 45min do sat vremena.
Sad mi je to skroz nebitno, bitno mi je da oboje uzivamo.
U poslednje vreme je 2-3 puta uvece, 1 ujutru... 15-20min moze da bude vise nego dovoljno posle desetak minuta predigre...
Kako je lepo kad si sa nekim ceo dan pa mozes toliko vremena da mu posvetis... :roll:
 
Gazdarica:
Ne vidim nikakvu poentu u tome... Sex nije natjecanje u maratonu, zar ne...?
Buduci da se ne moze imati isti nivo osjetljivosti na sexualne nadrazaje npr. peti put, kao sto je bilo prvi put, cemu onda sve to...?
Da bi mogao da kazes:"Uuu, yeboteee, kakav sam ja yebac" ili "Kakva sam ja riba, yebote"...???
Ma idi, molim te...
Kvalitet, prije svega... :wink:

Btw. najvise sam 5 puta za nekih 2,5 sata... Davno bilo... U medjuvremenu, skontala sam neke stvari... 8)

Nisam postavio temu da bih organizovao takmicenje, ili neko hvaljenje ko je vise, nego cisto iz radoznalosti :D
 
Snezna_kraljica:
...Kako je lepo kad si sa nekim ceo dan pa mozes toliko vremena da mu posvetis... :roll: [/b]
Jeste.
Ali nije mi uvek tako, preko leta smo po ceo dan (i noc :wink: ) bili zajedno, ucili, isli na letovanje... :D
Sad je poceo fax pa smo najcesce uvece zajedno tj. nocu kad mi seka nije tu (sto je veoma cesto :D )...
 

Back
Top