Ne mogu da verujem

Markoni_kv

Primećen član
Poruka
582
Imam 20 godina,imam devojku koja ima 19 u vezi smo malo jace od 3 godine,sve fenomenalno,skoro idealna veza,drzim je ko malo vode na dlanu,planovi za buducnost,jos malo i verovatno bi bilo i veridbe,kad odjedanput ona nesto namrstena,ja je pitam sta ti je,nece da kaze,malo ubedjivanja,i posalje ona meni poruku da je neko tamo reko njenoj majci da ja nisam srbin,i da je ona zbog toga strasno razocarana i da raskida samnom,od jedanput bez ikakve provere dal je to istina ili ne znam bilo sta.Ja odem pitam njenu majku ko je to reko i sta je to bilo,ona meni slozi pricu kako nije vazno ko je to reko i da oni preko toga ne mogu da predju,meni i dalje nista nije jasno,preko cega da se predje,ja koliko znam o svojoj porodici unazad nekih 5 kolena svi su rodjeni ili u Kraljevu ili u Beogradu,sva prezimena se zavrsavaju na -vic.U Kraljevu za vreme drugog svetskog rata su mi streljani i pradeda i cukundeda,koji su kako u crkvenoj arhivi pise vazili za vrlo ugledne gradjane.I posle neka budala kaze da nisam Srbin i sve mi se srusi za jedan dan.
I sad ja vas pitam dal je ovo moguce,jer ja jos uvek ne mogu da se opasuljim i shvatim sta mi se desilo.
Hvala
 
Nije mi jasno da za te 3 godine niste otkrili ko je sta! :shock:

Da sam na tvom mestu ja bih je sutnula, da ne zna gde se nalazi. MRZIM sve moguce vrte rasista, nacista, fasista, nacionalista itd. :x
Bas je seljanka ta tvoja i citava njena porodica. :x

Mom decku je otac Hrvat pa sta onda! Ja volim njegove osobine i njega zbog njega samog, ne pada mi na pamet da ga ostavim zato sto je pola Hrvat (iako su mi neki momci-srbende predlagali, u fazonu: "resi se ti njega on ustasa, dodji ti meni ja sam pravi Srbin" a odvratni su ne bih ih ni stapom dotakla :x :roll: )
 
cvele_kv:
Imam 20 godina,imam devojku koja ima 19 u vezi smo malo jace od 3 godine,sve fenomenalno,skoro idealna veza,drzim je ko malo vode na dlanu,planovi za buducnost,jos malo i verovatno bi bilo i veridbe,kad odjedanput ona nesto namrstena,ja je pitam sta ti je,nece da kaze,malo ubedjivanja,i posalje ona meni poruku da je neko tamo reko njenoj majci da ja nisam srbin,i da je ona zbog toga strasno razocarana i da raskida samnom,od jedanput bez ikakve provere dal je to istina ili ne znam bilo sta.Ja odem pitam njenu majku ko je to reko i sta je to bilo,ona meni slozi pricu kako nije vazno ko je to reko i da oni preko toga ne mogu da predju,meni i dalje nista nije jasno,preko cega da se predje,ja koliko znam o svojoj porodici unazad nekih 5 kolena svi su rodjeni ili u Kraljevu ili u Beogradu,sva prezimena se zavrsavaju na -vic.U Kraljevu za vreme drugog svetskog rata su mi streljani i pradeda i cukundeda,koji su kako u crkvenoj arhivi pise vazili za vrlo ugledne gradjane.I posle neka budala kaze da nisam Srbin i sve mi se srusi za jedan dan.
I sad ja vas pitam dal je ovo moguce,jer ja jos uvek ne mogu da se opasuljim i shvatim sta mi se desilo.
Hvala

:shock: :shock: :shock: Moguce je..verovatno nije znla kako da raskine sa tobom,pa je smislila najgluplji moguci nacin...i razlog...
A mlad si,bre..imas tek 20 godina,sta ce ti brak tako rano :?: :!:
 
kojote:
...Mnogo mi ti nesto cesto seruckas po Srbima.
Si ti Srpkinja? :?
Ko ja? :shock:
Cista! :D
Ma ne, nego me stvarno nerviraju ekstremni ljudi sa svih strana, znaci ne volim ni ustasnike, ni muslimancine, ni srbende............ :x
Volim normalne ljude! :wink:

Ljudi zivite i pustite druge da zive, cemu tolika mrznja, ne samo kod nas nego svuda u svetu? :?
 
chokolada:
kojote:
...Mnogo mi ti nesto cesto seruckas po Srbima.
Si ti Srpkinja? :?
Ko ja? :shock:
Cista! :D
Ma ne, nego me stvarno nerviraju ekstremni ljudi sa svih strana, znaci ne volim ni ustasnike, ni muslimancine, ni srbende............ :x
Volim normalne ljude! :wink:

Ljudi zivite i pustite druge da zive, cemu tolika mrznja, ne samo kod nas nego svuda u svetu? :?

U potpunosti se slazem sa tobom...
 
zavodljiva1976:
cvele_kv:
...odjedanput ona nesto namrstena,ja je pitam sta ti je,nece da kaze,malo ubedjivanja,i posalje ona meni poruku da je neko tamo reko njenoj majci da ja nisam srbin,i da je ona zbog toga strasno razocarana i da raskida samnom,od jedanput bez ikakve provere dal je to istina ili ne znam bilo sta...

:shock: :shock: :shock: Moguce je..verovatno nije znla kako da raskine sa tobom,pa je smislila najgluplji moguci nacin...i razlog...
A mlad si,bre..imas tek 20 godina,sta ce ti brak tako rano :?: :!:
Mislim da je ovo najgluplji razlog koji sam cuo, pogotovo za vezu od tri godine...

Ma nemoj ni da razmisljas o njoj, samo nemoj da budes sam, idi stalno negde sa drustvom, izadji negde, startuj par riba, smuvaj se sa nekom, ako imas srece naleteces na neku u koju mozes da se zaljubis... :D
 
chokolada:
kojote:
...Mnogo mi ti nesto cesto seruckas po Srbima.
Si ti Srpkinja? :?
Ko ja? :shock:
Cista! :D
Ma ne, nego me stvarno nerviraju ekstremni ljudi sa svih strana, znaci ne volim ni ustasnike, ni muslimancine, ni srbende............ :x
Volim normalne ljude! :wink:

Ljudi zivite i pustite druge da zive, cemu tolika mrznja, ne samo kod nas nego svuda u svetu? :?
...Na podforumu "Politika", a? Mnoogo seruckas po Srbima :?
'Bem te u te tvoje si...leptirice bre! :)
 
A tebi svaka cast za ovu izjavu:

chokolada:
Mom decku je otac Hrvat pa sta onda! Ja volim njegove osobine i njega zbog njega samog, ne pada mi na pamet da ga ostavim zato sto je pola Hrvat (iako su mi neki momci-srbende ...

Samo sta ce deca da vam budu??? To je sve super i bajno kad tako kazes, ali posle u zivotu su i te stvari bitne. Osim ako je tebi ili njemu sve jedno (setite se reklame) onda vam svaka cast.
 
Oriental:
Samo sta ce deca da vam budu??? To je sve super i bajno kad tako kazes, ali posle u zivotu su i te stvari bitne. Osim ako je tebi ili njemu sve jedno (setite se reklame) onda vam svaka cast.
Ja ne mislim jos da se udajem (uopste ne znam kada i za koga cu da se udam).

Ali ajde da uzmemo za primer da se udam za njega.
Sta ce nam deca biti - bice ljudi.
Osim toga on je jedna dobra dusa. Njega bas zabole za hrvatstvo ili srpstvo. Zivi ovde u Norveskoj vec 14 godina, nema on pojma (niti ga je briga) za takve stvari. Retko neiskvarena osoba po tom pitanju.
A uostalom sa ocem maltene ni ne prica (roditelji su mu se razveli kada je jos bio beba) tako da... :roll: :roll: :roll:
 
Nisi me razumela u potpunosti. Nemam ja bre nista protiv tebe ni tvog decka. I nije bilo neophodno da mi pricas njegovu istoriju ali O.K. Ja u svakom slucaju glasam za ljubav nego sam rekao pod 1. da ti svaka cast za izjavu a inace sam to spomenuo onako... dodje do vencanja i krstenja dece... pravoslavlje - katolicanstvo, ili jos gore dve razlicite vere. Mislim da sam sad jasan 8)
 
Oriental:
Nisi me razumela u potpunosti. Nemam ja bre nista protiv tebe ni tvog decka. I nije bilo neophodno da mi pricas njegovu istoriju ali O.K. Ja u svakom slucaju glasam za ljubav nego sam rekao pod 1. da ti svaka cast za izjavu a inace sam to spomenuo onako... dodje do vencanja i krstenja dece... pravoslavlje - katolicanstvo, ili jos gore dve razlicite vere. Mislim da sam sad jasan 8)
Ne, razumela sam te i odgovorila (malo opsirnije) na tvoje pitanje :arrow: bice ljudi. :wink:
A sto se tice krstenja, decu najverovatnije necu ni krstiti posto ja nisam krstena (roditelji su mi deca komunizma) tako da... :roll:
A cisto sumnjam da cu se i udavati u crkvi.
 
A sto se tice lika sto je postavio temu. Treba da batalis tu ribu odmah, ako je volis samo pomisli kako njenu ljubav (ako uopste postoji) moze tako nesto (NISTA) da ugrozi i kraj price nastavi dalje startuj dalje... Znas ono " mili sine nema srece lude... nije ona jedina na svetu" :D :D :D 8)
 
cvele_kv:
Imam 20 godina,imam devojku koja ima 19 u vezi smo malo jace od 3 godine,sve fenomenalno,skoro idealna veza,drzim je ko malo vode na dlanu,planovi za buducnost,jos malo i verovatno bi bilo i veridbe,kad odjedanput ona nesto namrstena,ja je pitam sta ti je,nece da kaze,malo ubedjivanja,i posalje ona meni poruku da je neko tamo reko njenoj majci da ja nisam srbin,i da je ona zbog toga strasno razocarana i da raskida samnom,od jedanput bez ikakve provere dal je to istina ili ne znam bilo sta.Ja odem pitam njenu majku ko je to reko i sta je to bilo,ona meni slozi pricu kako nije vazno ko je to reko i da oni preko toga ne mogu da predju,meni i dalje nista nije jasno,preko cega da se predje,ja koliko znam o svojoj porodici unazad nekih 5 kolena svi su rodjeni ili u Kraljevu ili u Beogradu,sva prezimena se zavrsavaju na -vic.U Kraljevu za vreme drugog svetskog rata su mi streljani i pradeda i cukundeda,koji su kako u crkvenoj arhivi pise vazili za vrlo ugledne gradjane.I posle neka budala kaze da nisam Srbin i sve mi se srusi za jedan dan.
I sad ja vas pitam dal je ovo moguce,jer ja jos uvek ne mogu da se opasuljim i shvatim sta mi se desilo.
Hvala
ma teraj bre u k*rac i nju i njenu majku... iako sam srbin, namerno bih u toj situaciji stao pred njenu maju i rekao "ja sam (npr.) Albanac :shock: , i sta sad!!!!!!", pa ne zivimo bre u srednjem veku pa da trampimo cerku za dva cebeta i kravu, ili da gledamo koje je nacionalnosti decko!!
A to sto ti je devojka priredila tako nesto posle 3 godine, samo u stvari pokazuje kolika je kuchka... kao sto rekoh na pocetku, teraj sve takve budale u k*rac... ne treba ti to... :?
 
Ljudi hvala na podrsci,gotovo je to i za mene vise ne postoje,ali mi je krivo sta sam sve pretrpeo zbog nje i cega sam se sve odreko da bi bila srecna i tako da mi se vrati,al ipak mi nedostaje,a stvarno nemam nikakve veze ni sa jednom drugom nacijom osim srpskom,al ko sto neko rece zivot ide dalje.
Pozdrav svima i jos jednom hvala na podrsci.
 

Back
Top