nepravda

hihi.gif
 
sto menjati sistem kad mozes da se ugradis u isti? Ja sam provalio da je sve sjebano u drugoj godini srednje kada je jedan lik iz mog odeljenja propravio 9 jedinica i opravdao 100 neopravdanih i u 1 i u 2 godini i jes je bilo 2-3 takvih likova i onda sam ja rekao e necete vise da me pravite budalom,sad cu da vam ebem mater svima i od tada sam prestao da ucim i da dolazim na casove i da teram ljude,profesore,roditelje u **** i uspeo sam sta sam hteo bez mita ali sam se ekstra zaebavao. druga polovina 3 i 4ta su bile fenomenalne. prvi put sam polagao neki predmet u 3 godini i bio sam dovoljan,a pre sam bio vrlo dobar i 34 neopravdanih i napomene i ukori i 5 jedinica. Ono kad vidis da nema pravila,da je rasulo i da ti se svi smeju i da te jebu jer si dobar i posten zakljucis da si budala i onda ti je svejedno sta god da ti urade. u cetvrtoj me neka koza htela da dovede u red i stalno me sa matematike ni krivog ni duznog maltretirala i izbacivala i ostavila bi me i da polazem da joj muz nije umro! Ipak ima vise sile. Koliko nas je urnisala... (4 puta za cas izadjes da joj doneses svesku da pises,izadjes da radis zadatak,dobijes kecinu,upise te u napomenu i da ti neopravdani dzukela)
 
Poslednja izmena:
sto menjati sistem kad mozes da se ugradis u isti? Ja sam provalio da je sve sjebano u drugoj godini srednje kada je jedan lik iz mog odeljenja propravio 9 jedinica i opravdao 100 neopravdanih i u 1 i u 2 godini i jes je bilo 2-3 takvih likova i onda sam ja rekao e necete vise da me pravite budalom,sad cu da vam ebem mater svima i od tada sam prestao da ucim i da dolazim na casove i da teram ljude,profesore,roditelje u **** i uspeo sam sta sam hteo bez mita ali sam se ekstra zaebavao. druga polovina 3 i 4ta su bile fenomenalne. prvi put sam polagao neki predmet u 3 godini i bio sam dovoljan,a pre sam bio vrlo dobar i 34 neopravdanih i napomene i ukori i 5 jedinica. Ono kad vidis da nema pravila,da je rasulo i da ti se svi smeju i da te jebu jer si dobar i posten zakljucis da si budala i onda ti je svejedno sta god da ti urade. u cetvrtoj me neka koza htela da dovede u red i stalno me sa matematike ni krivog ni duznog maltretirala i izbacivala i ostavila bi me i da polazem da joj muz nije umro! Ipak ima vise sile. Koliko nas je urnisala... (4 puta za cas izadjes da joj doneses svesku da pises,izadjes da radis zadatak,dobijes kecinu,upise te u napomenu i da ti neopravdani dzukela)

Ahhh profesori,profesori.... istina,ti u srednjoj su mnogo veci sljam nego ovi u osnovnoj...
Jedan od razloga zasto sam promenio skolu...

Imo sam nekih problema sa zdravljem,slepim crevom tacnije... kad sam ozdravio i kad su me pustili iz bolnice (nisu me operisalo,hah),prvog dana u skoli kad sam doso bio je pismeni iz latinskog... profesokra je jedna veoma argoantna osoba...puna je sebe. :confused: zamolio sam je da ne radim pismeni tad,vec da mi odlozi za narednu nedelju ali ona nije htela ni da cuje! Objasnio sam joj situaciju,da sam imao problema sa slepim crevom,da sam bio u bolnici i da nisam mogo da ucim... a ona mi je samo rekla da je bas briga sto sam ja bio bolestan i da sam morao da ucim...pa sta ako sam bio u bolnici... tim recima. :neutral: a sto je smesno,nije ni primetila da nisam bio u skoli 15 dana. :lol: radio sam pismeni i naravno dobio jedan... kao i u vecini ostalih predmeta te iste nedelje... vecina nastavnika te skole je sljam i bas ih zabole za ucenike,jedino sto im je vazno je da se zna gradivo...a da li je ucenik bio u sposobnosti da uci,bas ih briga.

jedan od mnogih primera ne pravde u nasim skolama....

napisao bih jos koji,ali se radije trenutno ne bih podsecao na to...
 
Kad muškarac mesto mene,alfa ženke,izabere neku tunjavu i groznu kamenjarku.Ah,sudbo.

mogla bih dosta ozbiljno da odgovorim na ovu temu,ali neču.Mrzi me,a i ne gotivim onoga ko je otvorio.
 
@Weljko: hello? ali to jeste moj primer, da ne idem sa takvima na fax, ne bih se ni 'ubacivala' na temu....:roll:
a studiram medicinu, pa ti vidi kod koga treba da se lečiš sutra.
ja bar znam kod koga neću. ali ti ne...
to je tragično. pogotovu kad i svi ostali budemo na tapetu
generalizovani zbog pojedinaca.
a to nije kliše.... to je realnost.
 
@Weljko: hello? ali to jeste moj primer, da ne idem sa takvima na fax, ne bih se ni 'ubacivala' na temu....:roll:
a studiram medicinu, pa ti vidi kod koga treba da se lečiš sutra.
ja bar znam kod koga neću. ali ti ne...
to je tragično. pogotovu kad i svi ostali budemo na tapetu
generalizovani zbog pojedinaca.
a to nije kliše.... to je realnost.

Treba me takvi sto su zavrsili fax lovom, danas-sutra seku k'o svinjsku plecku mesar...:mrgreen:
 
sto menjati sistem kad mozes da se ugradis u isti? Ja sam provalio da je sve sjebano u drugoj godini srednje kada je jedan lik iz mog odeljenja propravio 9 jedinica i opravdao 100 neopravdanih i u 1 i u 2 godini i jes je bilo 2-3 takvih likova i onda sam ja rekao e necete vise da me pravite budalom,sad cu da vam ebem mater svima i od tada sam prestao da ucim i da dolazim na casove i da teram ljude,profesore,roditelje u **** i uspeo sam sta sam hteo bez mita ali sam se ekstra zaebavao. druga polovina 3 i 4ta su bile fenomenalne. prvi put sam polagao neki predmet u 3 godini i bio sam dovoljan,a pre sam bio vrlo dobar i 34 neopravdanih i napomene i ukori i 5 jedinica. Ono kad vidis da nema pravila,da je rasulo i da ti se svi smeju i da te jebu jer si dobar i posten zakljucis da si budala i onda ti je svejedno sta god da ti urade. u cetvrtoj me neka koza htela da dovede u red i stalno me sa matematike ni krivog ni duznog maltretirala i izbacivala i ostavila bi me i da polazem da joj muz nije umro! Ipak ima vise sile. Koliko nas je urnisala... (4 puta za cas izadjes da joj doneses svesku da pises,izadjes da radis zadatak,dobijes kecinu,upise te u napomenu i da ti neopravdani dzukela)

ma dobro što se tiče škole
u 80 posto srednjih škola možeš da se zajebavaš ko majmun
i da prođeš relativno neoštećen
to je najbesmislenije smatrati srednjoškolsko obrazovanje kod nas nečim ozbiljnim i cimati se oko toga
al život počinje malo posle...
 

Back
Top