ISTINA O MUSLIMANSKOM TERORIZMU...........
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: ISTINA O MUSLIMANSKOM TERORIZMU...........

Početnik
    Učlanjen
    04.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano ISTINA O MUSLIMANSKOM TERORIZMU...........

Ja sam musliman koji je dosta upoznat sa svojom i ostalim religijama.
    Zato mozete me pitati sta god zelite o islamu ....a ono sto cu vam odgovoriti nece biti laz niti bilo kakva prevara.

ISLAMSKI TERORIZAM

DVA GLAVNA FAKTORA koji su uticali na pojavljivanje islamskog terorizma su:

-crtanje i izigravanje, preko raznih multimedijskih programa, proroka MUHAMMEDA s.a.v.s. (narocito u Danskoj) i imitiranje tj. omalovazavanje arapa i arapskog zivota pravljenjem snimaka na youtube.

-AMERIKA i IZRAEL zajedno prave sukobe protiv islama ....kako..? ...ovako......
    mitom, svojim spijunima, tajkunima nagovaraju poltitcare da stvaraju sukobe sa muslimanima na teritorijama koje su podlozne za to. Najbolji primer je Balkan.
    To je samo deo njihove taktike za unistavanje islama.

medjutim ( ovo je dosta vazno !!!)

---Muslimanima nije dozvoljeno da napadaju osim ako su sigurni 100% da ce neko napasti njih.....takodje dozvoljena je samoodbrana.

---Nije dozvoljena OSVETA nikako.U islamu se mora prastati....a okretati ledja onome sto se ne moze oprostiti i zaboraviti.Primer: Srebrnica.

---STA je to DZIHAD....to je borba...ali kakva borba... ?
    to je borba ubedjivanja ovozemaljskog naroda bez nasilja da je islam istina.
    dzihad je rad da sto bolje predstavimo islam ljudima...i sve to bez nasilja....

---Ako musliman ucini samoubistvo nikada nece uci u raj ( dzennet )....ako ucini ubistvo (muslimana ili nemuslimana) to je greh koji se tesko prasta.....jedan od najvecih grehova.......

tako da oni koji ucine samoubistvo i pritom ubiju jos nekog pored sebe NECE OTICI U RAJ kao sto mnogi misle.

GLAVNO PITANJE.......kako se onda prosirio islam na tri kontinenta ako im nije dozvoljeno da ubijaju..?
    odgovor... :
    islam je nastao i nije mogao da dozvoli da nestane.
    tokom istorije mnogi vladari su slali svoje vojnike sa namerom da ih sve pobiju...ali islamski vojnici su se branili i pobede donosili.
    Osim sto su se branili oni su isli u dalje krajeve noseci za sobom islam ( kao sto ja sad naprimer odem kao musliman u Ameriku )...ali svi oni su bili nepozeljni i zeleli su da ih sve zbrisu.....ali muslimani su se branili i donosili pobede

dakle SAMOODBRANA i ODRZAVANJE

u toku istorije muslimani nikada nisu ubijali zene i decu u toku ratovanja.......

U Kur'anu nigde ne pise da je dozvoljeno ubijanje i klanje i da ce se za to zaraditi raj...NIGDE...

PAZNJA!!!!!!!!!!!

svi oni koji su ovo radili (dakle suprotno mom pisanju)...jesu muslimani ali GRESNICI i njima ce se to naplatiti na Sudnjem Danu....to ce im se racunati kao GREH...

izvolite postavite mi pitanja...rado cu odgovoriti...i naravno istinu ....HVALA

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: ISTINA O MUSLIMANSKOM TERORIZMU...........

Poznat
    Učlanjen
    08.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio miceoni Pogledaj poruku
    Zato mozete me pitati sta god zelite o islamu ....a ono sto cu vam odgovoriti nece biti laz niti bilo kakva prevara.
    Zaista?
    Da proverimo...

ISLAMSKI TERORIZAM

DVA GLAVNA FAKTORA koji su uticali na pojavljivanje islamskog terorizma su:

-crtanje i izigravanje, preko raznih multimedijskih programa, proroka MUHAMMEDA s.a.v.s. (narocito u Danskoj) i imitiranje tj. omalovazavanje arapa i arapskog zivota pravljenjem snimaka na youtube.
    Zanimljivo... imajući u vidu da su ovo skorašnje pojave koje su reakcija na islamski terorizam, zaista me zanima kako zamišljaš da posledicu predstaviš kao uzrok.

.
    -AMERIKA i IZRAEL zajedno prave sukobe protiv islama ....kako..? ...ovako......
    mitom, svojim spijunima, tajkunima nagovaraju poltitcare da stvaraju sukobe sa muslimanima na teritorijama koje su podlozne za to. Najbolji primer je Balkan.
    To je samo deo njihove taktike za unistavanje islama.
    Zaista?
    Zanimljivo... imajući u vidu da su S.A.D. aktivno pomagale kako muslimansko stanovništvo u Bosni i Hercegovini, tako i Šiptare na Kosovu i Metohiji, a da su istovremeno te iste S.A.D. delovale na svim poljima protiv većinski pravoslavne Srbije.

izvolite postavite mi pitanja...rado cu odgovoriti...i naravno istinu ....HVALA
    Kada se pročita tvoja poruka postaje očigledno da si ili neiskren ili klon nalog nekoga ko pokušava da izazove mržnju prema muslimanima.
    Poslednji put ažurirao/la Caliburn : 05.08.2010. u 08:59
    http://sites.google.com/site/zvezdaraforest

Domaćin pirox (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    66

@miceoni
    A dali poznaješ Boga? Dali Bog dao malu kapiju ljudima da pod raznim izgovorima podaju šejtanu i da postanu zli,nasilnici,ubice i da čine najgore grehe što čovek može da čini?

---STA je to DZIHAD....to je borba...ali kakva borba... ?
    to je borba ubedjivanja ovozemaljskog naroda bez nasilja da je islam istina.
    dzihad je rad da sto bolje predstavimo islam ljudima...i sve to bez nasilja....
    Mnogi znaju kako se širi vaša vera.Ko ne prihvata Islam,kao nevernik će biti uništen,i to vam je džihad.
    Ustvari džihad vam je borba protiv vernika koji drugačije veruju,bez obzira što su nevini.
    Govorite da ste miroljubiva religija,a vršite prisilno ubeđivanje preko oružja čineći sve oblike zla,što moraš priznati ispravna i prava Božja religija ne čini već samo religija protivnika Božjeg.
    Poslednji put ažurirao/la pirox : 05.08.2010. u 10:39

Zainteresovan član Lingvista92 (avatar)
    Učlanjen
    08.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    33

Citat Original postavio Caliburn Pogledaj poruku
    Zaista?
    Zanimljivo... imajući u vidu da su S.A.D. aktivno pomagale kako muslimansko stanovništvo u Bosni i Hercegovini, tako i Šiptare na Kosovu i Metohiji, a da su istovremeno te iste S.A.D. delovale na svim poljima protiv većinski pravoslavne Srbije.
    Тамо где муслимани сметају САД-у, они их нападају (Блиски исток). Тамо где им смета неко други (Бивша Југославија), помажу им... Све је у интересу...

Početnik
    Učlanjen
    04.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zaista?

Kada se pročita tvoja poruka postaje očigledno da si ili neiskren ili klon nalog nekoga ko pokušava da izazove mržnju prema muslimanima. [/QUOTE]

..uistinu ja sam musliman i zaista se trudim da vam prestavim istinite cinjenice....nisam neko ko bihsirio mrznju prema muslimanima.

...a sto se tice SAD-a.........ne umem mnogo detaljno da ti objasnim ( mozda se ti bolje razumes od mene )...pa cu prihvatiti tvoju tezu o tome da se SAD mesa samo radi interesa...(i naravno ramotricu je ).
    Hvala sto si odgovorio na ovu moju temu.

Početnik
    Učlanjen
    04.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ako neko ubija radi sirenja islama....taj je gresnik.....i on ce za to ispastati.............(postoje takvi, priznajem to)...ali vecina (velika vecina ) to ne radi...

Veoma poznat
    Učlanjen
    04.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Slične teme

1. Jel istina?
    Autor Aleksej_BASO u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 76
    Poslednja poruka: 21.08.2007., 17:01
  2. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 27.02.2007., 23:49
  3. Skijanje u muslimanskom svetu
    Autor vasilijepetkovic u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 30.01.2006., 23:36
  4. ARBANASI SE VRACAJU TERORIZMU
    Autor serb_pagan u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 18.11.2005., 20:09
  5. ISTINA,ISTINA I SAMO ISTINA!!!!!!!!!!!
    Autor Elishabeth u forumu Arhiva
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 27.04.2004., 04:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •