Testovi za sve kategorije (voznja)

Sakim

Zainteresovan član
Poruka
168
Dobio sam od insturktora 2 CD sa testovima jedan je (testovi) B psp a drugi je za sve kategorije sa svim pitanjima koja postoje.B psp sam uspeo da pokrenem a ovaj drugi mi je trazio neke dll ove(threed,vbrun300.mci).Kad sam ih skinuo i stavio i dalje nisam mogao da ga pokrenem.Ja mislim da je pitanje kompatibilnosti i ne znam kako ovo da resim(ono na popertis i compatibilty ne radi)...ima li neko ideju ili link da skinem negde sa neta.Os je win XP sp 2.

ps:Sistem je nov,a na proslom istom mi je readio besprekorno.
 
nema veze sto si upravo instalirao nov sistem ako je program namenjen za Win 95 sto mi se cini da jeste moraces da uzmes Win95 ako ti se uopste isplati da se zezas samo zbog testova jer ces imati moguce problema sa driverom za graficku. Inace Win 95 je besplatan :)
 
Bez obzira sto je problem resen, polaganje vozackog ispita je uvek aktuelno... Zato cu dodati par recenica...

Pitanja na polaganju padaju iz nekih 20 testova koje i inace mogu da se dobiju u auto skoli... Ja na racunaru imam tri programa sa testovima i uglavnom se vrte u krug pitanja iz pomenutih 20 testova... Za jedan program znam da su testovi i bukvalno po tom redosledu... Ako nekom treba, mogu da mu posaljem linkove na pp...

I na ovom sajtu je 20 testova sa resenjima za koje verujem da su identicni onim iz programa...
http://testovizavoznju.atspace.com/

Sto se tice samog polaganja dovoljno je proci ove testove, nauciti odgovore na pitanja i prolazi se bez problema... Ali ipak, mislim da je mnogo vaznije stvarno nauciti pravila, propise, znake itd. A knjiga za koju znam da je preporucuje vise auto skola je Vozac od Zorana Babica... Verujem da se i ona moze naci na netu u skeniranoj verziji...
 

Back
Top