Чиме се храните?

nojkic_problem

Buduća legenda
Poruka
26.329
Ево пошто Тихи и Пиколо кукају да нема пара у држави и кивни су на ПИО, а Тихи рече да плаћа ПИО 300 еура, што значо да се пријавио на 50.000 и више динара, да видимо како се хране форумаши. Шта то једете?

Ево ја, на пример, сваког дана једем месо
 
Ево пошто Тихи и Пиколо кукају да нема пара у држави и кивни су на ПИО, а Тихи рече да плаћа ПИО 300 еура, што значо да се пријавио на 50.000 и више динара, да видимо како се хране форумаши. Шта то једете?

Ево ја, на пример, сваког дана једем месо

Sve blagodarne plodove iz sopstvene bašte, plus riba, ćureće i pileće meso, zatim divljač ...ponekad jagnjetina...i tako, da šibnem koji recept?:lol:
 
:whistling:

:per:

mt31623,1258327698,tanz-der-vampire-hamburg-tickets.jpg
 
Ево пошто Тихи и Пиколо кукају да нема пара у држави и кивни су на ПИО, а Тихи рече да плаћа ПИО 300 еура, што значо да се пријавио на 50.000 и више динара, да видимо како се хране форумаши. Шта то једете?

Ево ја, на пример, сваког дана једем месо

Dolazi sanitarna inspekcija kod Ciga i pita ga:
- "Imate li svinje?"
Cigo odgovara:
- "Imamo svinje"
Sanitarci ce:
- "Cime hranite svinje?"
Cigo:
- "Hranimo ih splacinama, pomijama, i raznim otpacima hrane. Cesto nadju nesto i na smetlistu"
Inspekcija ce na to:
- "Znate, ne smijete hraniti svinje na taj nacin. To nije higijenski. Kazna vam je 200 eura"

Proslo je nekoliko dana kad ponovo dolazi inspekcija sa istim pitanjem:
- "Imate li svinje?"
Cigo odgovara:
- "Imamo svinje"
Sanitarci ce:
- "Cime hranite svinje?"
Cigo:
- "Odvajamo djeci od usta da bi nahranili svinje. Svinje imaju da pojedu bolje od nase dece"
Inspekcija ce na to:
- "Znate, zapostavljate svoju djecu. To nije lijepo ni najmanje. Kazna 200 eura"

Poslije sedam dana ponovo dolazi inspekcija :
- "Imate li svinje?"
Cigo odgovara:
- "Imamo svinje"
Sanitarci ce:
- "Cime hranite svinje?"
Cigo:
- "Dam im 5 eura pa one same odu i kupe sto im treba" ;)
 
Ево пошто Тихи и Пиколо кукају да нема пара у држави и кивни су на ПИО, а Тихи рече да плаћа ПИО 300 еура, што значо да се пријавио на 50.000 и више динара, да видимо како се хране форумаши. Шта то једете?

Ево ја, на пример, сваког дана једем месо
Treba Srbija staviti cuke na jelovnik,ko i braća kinezi.Kolko tolko da nas izvuce.:hahaha:
 
Ево пошто Тихи и Пиколо кукају да нема пара у држави и кивни су на ПИО, а Тихи рече да плаћа ПИО 300 еура, што значо да се пријавио на 50.000 и више динара, да видимо како се хране форумаши. Шта то једете?

Ево ја, на пример, сваког дана једем месо

AKO TREBA JES CE MO I KORJENJE
svetozar vukmanovic-tempo:mrgreen:
 

Back
Top