svet se vrti oko mene

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
ima ljudi koji tako funkcionišu i tako se postavljaju
da je njihovo vreme sveto i njihova megaorganizacija života takva
da mogu da se viđaju i druže samo u striktno njima odgovarajuće vreme
tj okreću stavri tako da se svi prilagođavaju njima
a smi su nespremni na kompromis i pomoć drugoj strani

jete li takva osoba?
imate li te centre sveta?

ili prostije jel svoje vreme strogo planirate makal bile i banalnosti u pitanju kao što obično i jesu ili funkcinišete ad hoc od sata do sata?
 
Retko kad planiram, jer se uvek ti planovi promene i dolazi do razocaranja.
Postoje stvari koje zahtevaju organizaciju, ali nikad nesto preterano ne tezim tome. Uglavnom 'napravim skicu' necega sto cu da uradim u toku dana, ali ne pravim nista striktno. Uvek nesto moze da se promeni.
 
Aj ok ti direkotori,politicari i te mudonje koje su vec ostvarne to jos i razumem (iako ne podrzavam ) , al najgori su neki koji su tek zavrsili fax kao najveci streberi (i to neki privatni menadzment po mogucastvu ) i preko neke porodicne ili partijske veze se uvalili u neko javno preduzece i sada glume Donalda Trampa , ni na kafu u gradu ne idu bez lap -topa i sve su nesto zvancini i ispogramirani ,u japi fazonu , a realno su qurac od ovce i na tom mestu gde rade , a i inace ... znam ih nekoliko i iz moje generacije . :lol:
 
ima ljudi koji tako funkcionišu i tako se postavljaju
da je njihovo vreme sveto i njihova megaorganizacija života takva
da mogu da se viđaju i druže samo u striktno njima odgovarajuće vreme
tj okreću stavri tako da se svi prilagođavaju njima
a smi su nespremni na kompromis i pomoć drugoj strani

jete li takva osoba?
imate li te centre sveta?

ili prostije jel svoje vreme strogo planirate makal bile i banalnosti u pitanju kao što obično i jesu ili funkcinišete ad hoc od sata do sata?

1)da!J često i ne slušam druge ljude,ali se pravim,a samoj sebi sam iskreno,beskrajno zanimljiva.Ja uopšte nisam bila takva,dok drugi nisu počeli da mi govore kako sam interesantna i blabla.A govore mi to na dnevnoj bazi.Mada,imam i klub hejtera,nije sad da sam ekstra popularna.
2)da!
3)ja funkcionišem ad hoc
ali volim da manipulišem ljude tako da rade stvari koje meni odgovaraju
ako neće,ja odem sama.To se odnosi samo na društvo.

imam naviku da pokušavam da manipulišem muškarcima,tipa,vodi me ovde,plati ovo,daj pare za taxi(u bilo koje doba noći),nosi kofer
e tu sam malo zajebala računicu,pošto,koliko god da me izluđuje kad neko NEĆE to da radi,toliko me izluđuje i kad mi neko čini sve što hoću,mada,ok,ja sam nezrela,pa to odatle dolazi.
sve u svemu,očekujem da mi se kofer nosi uvek,piće da se plati povremeno do često,da imam pratnju kući uvek i to je otprilike to.
btw,ne volim kad mi stavi do znanja da možda ipak nisam jedina za koju je zainteresovan,tu se naglo ohladim do 50 ispod nule i počnem da ispoljavam svoje najgadnije osobine dok ga psihički ne uništim.
 
da... treba donekle imati takav stav, al normalno u granicama normale.

mrzi me sad da pišem, ukratko, često sam takva, ne vidim zašto bih traćila vreme na neke meni nebitne stvari i ljude...

manipulator nisam i dobro funkcionišem sama pa ako je to nekom problem, šta ću mu
 
Ma ti koji su upisali PRIVATNI pa jos i menadzment uzivaju u zivotu, de oni organizovani. To su najvece lencuge koje je zemlja videla, generalno govoreci. Valjda ima i izuzetaka,a? Ne znam.
Pa ima , mada su manje vi svi lelemudi dok studiraju ,al onda kad ih nameste na neki posao , nabave lap top i kosulju i zekstra odelo odjednom postaju zayebani japiji , a ne bi znali dve nacrtane ovce da sacuvaju .:mrgreen: Doduse ima i onih normalnih.
 
ima ljudi koji tako funkcionišu i tako se postavljaju
da je njihovo vreme sveto i njihova megaorganizacija života takva
da mogu da se viđaju i druže samo u striktno njima odgovarajuće vreme
tj okreću stavri tako da se svi prilagođavaju njima
a smi su nespremni na kompromis i pomoć drugoj strani

jete li takva osoba?
imate li te centre sveta?

ili prostije jel svoje vreme strogo planirate makal bile i banalnosti u pitanju kao što obično i jesu ili funkcinišete ad hoc od sata do sata?

Ne,idem kroz zivot pa kroz koja vrata proletim,a takvi su mi i dani! Mrzim obaveze,ne volim ni organizovanost, ali volim da ipak to drzim pod nekom kontrolom u smislu da ne napravim neka sranja ali samo toliko (mada uvek pravim nesvesno kad sam pijan).
 
Keva se svadjala sa mnom (ne ja s njom). Opet veli da sam bezosecajna i da je jako nervira moj "nejebavajuci stav" i kaze da se spustim na zemlju (?!) i da joj nisam jasna i da se svet ne vrti oko mene "i..i...i ne znam vise ni sta da ti kazem, reci mi sta ti je, ne mogu da verujem u sta rastes".

Tako joj nekda dodje...
Ne mislim ja da se svet vrti oko mene, al uvek gledam sebi da ugodim, ne vidim problem tu.
 

Back
Top