idem u kino ------> al da pitam

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Nesto sam se sjetila, sinirala sam o mome dosadasnjem zivotu i osobama koje su u neku ruku bili neki dio mog zivota, sjetila sam se Karoline devojka koja se nije radovala sto ide na nocenje kod momka kojeg neizmerno voli:D



Ona: Zvao me momak da dodjem kod njega roditelji mu na odmoru

ja: hej bre pa super----> idi

ona: nemogu, ako odem 7 dana necu moci na wc da kakam

ja: :eek: nemoj zaebavati pa to je fiziolosska potreba, misim ti uleti u tolat obavi i odmah pustaj vodu zatim opali mirisom

ona: ne mogu, bila sam vec par dana kod njega i uvek se vratim u mukama moram da pripomazem sa dulcolax, psiha mi ne dozvoljava da kakam zena koju vole a da kaka to je grozno, tebi to nesmeta!?

ja: pa dobro kad smo Drasko i ja uselili u prvi zajednicki stan i mene je to mucilo , ustimala sam te termine kad je on na poslu ili ga namjerno poslala u market da hitno nesto kupi.....................


jeli vas tako sta mucilo!? Mislim da nemozete da kakate jer se plasite sta ako on unidje u WC? bruka i sramota:zper:
 
Otišli ja i moja bivša kod njene tetke kojoj se skoro udala kćer da je obiđemo. Kad mlada uleće u kuću i trči u WC. Ja pitam šta će ona tu, zar nije udata??? :eek:
Kažu, jeste ali ne može tamo u WC pa svaka 2-3 dana dotrči ovde da to obavi. :hahaha:
Ona trpi po 2 dana i nosi gowna mami i tati......:hahaha:
Kakvih sve poremećenih žena ima.....dosad sam mislio da je ta moja bivša svastika bila unikat, ali sad shvatam da ih ima još. :whistling:

p.s. verovatno joj se brak zato i raspao, mislim ko bi još pristao živeti sa takvim idiotom? :sad2:
 
Otišli ja i moja bivša kod njene tetke kojoj se skoro udala kćer da je obiđemo. Kad mlada uleće u kuću i trči u WC. Ja pitam šta će ona tu, zar nije udata??? :eek:
Kažu, jeste ali ne može tamo u WC pa svaka 2-3 dana dotrči ovde da to obavi. :hahaha:
Ona trpi po 2 dana i nosi gowna mami i tati......:hahaha:
Kakvih sve poremećenih žena ima.....dosad sam mislio da je ta moja bivša svastika bila unikat, ali sad shvatam da ih ima još. :whistling:

p.s. verovatno joj se brak zato i raspao, mislim ko bi još pristao živeti sa takvim idiotom? :sad2:

cekaj cekaj bre ti si razveden!? OMG

a na temu da kazem dvije stvari prva je ------> svaka mlada osoba prolazi kroz isto posle se opuste pa kakaju na smjenu i nesmeta im

druga stvar-------> prije tri godine svratili na odmaraliste negde oko mostara gde svi turisti svracaju i odem do toaleta da pishkim jedna starija gospodja kuca na vrata u kojoj se nalazila njena cerka i pita ------> jesi kakala!?

kontam ja sigurno je djete malo medjutim kad je izasla devojka ima jedno 20+ godina!


mozda je tajna u tome jeli kakanje sramota ili kakanje nije sramota otico kod te mlade rvatice i njene majke kakanje nije bilo sramota i verujem da ta devojka kaka gde god da stigne:cool:
 
nikada nisam gledao zenu dok vrsi istovar na solji...jel ona to i pojede posle istovara?
sta se koji moj sablaznjujete?sta,zene ne keenjaju,ne smeju,nije ok,smrdi joj goovno?sta...ako jo joj se seere,neka seere...najnormalnija fizioloska potreba...kod mene je ocigledno kada idem da seerem,ponesem i novine...i zabole me kuurac ko ce da me vidi i u cijem wc0u seerem...ko ne shvata da je srannnje normalana stvar,taj je moron...
 
nikada nisam gledao zenu dok vrsi istovar na solji...jel ona to i pojede posle istovara?
sta se koji moj sablaznjujete?sta,zene ne keenjaju,ne smeju,nije ok,smrdi joj goovno?sta...ako jo joj se seere,neka seere...najnormalnija fizioloska potreba...kod mene je ocigledno kada idem da seerem,ponesem i novine...i zabole me kuurac ko ce da me vidi i u cijem wc0u seerem...ko ne shvata da je srannnje normalana stvar,taj je moron...

Nije poenta u gledanju vec u neprijatnom mirisu koji ostavlja zasobom


iebote jesteli vi popadali sa skele ili kruske or what the fucck me zaebavate! jasna je tema
 
nikada nisam gledao zenu dok vrsi istovar na solji...jel ona to i pojede posle istovara?
sta se koji moj sablaznjujete?sta,zene ne keenjaju,ne smeju,nije ok,smrdi joj goovno?sta...ako jo joj se seere,neka seere...najnormalnija fizioloska potreba...kod mene je ocigledno kada idem da seerem,ponesem i novine...i zabole me kuurac ko ce da me vidi i u cijem wc0u seerem...ko ne shvata da je srannnje normalana stvar,taj je moron...

:worth:
 

Back
Top