kako prići ribi sa filološkog ili pravnog?

Pošto vidim da je ova tematika aktuelna,zanima me kakav pristup najbolje prolazi kod lakih riba sa idi-mi-dođi-mi fakulteta? Klasika kola,keš,šlihtanje i par glupih viceva ili ima i tajnih trikova?

Mogu ja da ti kazem za pravni:lol:...samo pali ako si stariji kolega, zavrsio pravosudni sa 28 godina, imas oko trideset do tridesetpet, minimum svoju kancelariju i makar automobil komada 2...inace mrka kapa...mozes da prodjes i ako si ekonomista sve ostalo je boranija za nase zenske sa pravnog...:mrgreen:
 
pa aj dobro ako si resio :lol:
upaljac-samozapaljenjeilustracija_v.jpg
 
Pošto vidim da je ova tematika aktuelna,zanima me kakav pristup najbolje prolazi kod lakih riba sa idi-mi-dođi-mi fakulteta? Klasika kola,keš,šlihtanje i par glupih viceva ili ima i tajnih trikova?

neam pojma, nikad nisam muvo ovčice sa filološkog ili pravnog...al ako uzmemo u obzir da ih je pola odozdo iz mojih krajeva, ma koliko se trudile da budu "cool", "fancy" i "urbane", ma koliko usvojile sleng metropole, seljanka ostaje seljanka, pa joj ipak viri luk iz dupeta, te na kraju cenim da pale na koka kola marlboro suzuki...znači ako imaš neki noviji auto, poželjno Audi/BMW, još ako je crne boje sa zatamnjenim staklima, jebbaćeš 100%...
 
Poslednja izmena:

Back
Top