XP SP2 BESPLATNO !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sch

Aktivan član
Poruka
1.942
Ovo sam pronašao na net-u,pa možda nekom zatreba...


Besplatni CD Service Pack 2 za XP
skanner (serviser) - 26. oktobar 2004 u 15.46 (registrovani član)

Windows XP Servisni paket 2

CD koji sadrži Windows XP Servisni paket 2 dobijate besplatno. Isporuka CD-a moguća je samo za Srbiju i Crnu Goru.

Posetite sajt ostavite podatke...adresu...itd.

http://app.microsoft.co.yu/WinXPSP2/

p.s. Provereno! :)



Kad smo vec kod te teme,ja imam divlji xp i ne mogu da ubacim SP1,iako ga imam na cd-u (145MB). Jednostavno neće da ga primi, a ranije sam ga instalirao na jednom drugom računaru. Imam i key changer,ali ne vredi....

Ima neko savet ?
 
Nema problema sa piratskim XP-om pa ti ne znam reci za to a sto se tice SP2, pa svako zna da je besplatan, i moguce ga je naci na sve strane, tako da ovo sto si predlozio i nije nesto... Dovoljno je kupuiti neki od multimedijalnih casopisa i naci ce se i famozni SP2.. Ja trenutno imam preko 5 CD-ova gdje ima SP2.. Poz.
 
hehe... nikada (ali: NIKADA!!!) ne bih tek tako dao svoju adresu Micro$oftu! Ma, nema sanse!!!

Mislim, zasto bi nekome trebao taj CD sa SP2? Ja sam lepo instalirao SP2 sa DVDa koji sam dobio uz BUG (a bilo je i na gomili drugih casopisa, kao sto je neko vec rekao)...

Inace, SP2 radi sasvim OK (mada je sasvim OK radio i SP1)
 
Posle sijaset kritika upućenih na račun SP2 iz radoznalosti sam instalirao SP2 na postojeći sistem i ustanovio da je golo G ali posle mesec dana sam reinstalirao OS XP i ponovo na sveže instalirao SP2 JOOOOOOJ RAZLIKE !!!!!!!! Do sad radi savršeno nema primedbi. :D moja preporuka je da vredi instalirati samo na svež OS :!:
 
E pa ja ubacio adresu i kliknuo naruci i cekao sam jedno 2 minuta i nista se ne desava stoji tako koliko treba da se ceka da bi ispisao da ce poslati ili slicno? Normalno napisao sam adresu neku drugu ali uzecu sa te druge adrese ali to nije vazno... Interesuje me ovo sto sam pitao.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top