Prijedor: Na proslavi Ilindana tukli se šakama i pivskim flašama
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Prijedor: Na proslavi Ilindana tukli se šakama i pivskim flašama

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Prijedor: Na proslavi Ilindana tukli se šakama i pivskim flašama

Gordan Dejanović (38) iz Nove Topole kod Bosanske Gradiške teže je povrijeđen kada ga je u ponedjeljak u Gornjoj Tramošnji, općina Oštra Luka kod Prijedora, napala grupa ljudi koji su, kao i on, prisustvovali obilježavanju velikog pravoslavnog praznika Ilindan.

Petero na jednoga

Policija je utvrdila da su Dejanovića iz za sada neutvrđenih razloga napali Duško Dević (34), Radovan Bodiroža (44), Zoran Bodiroža (40), Radomir Vujanović (45) i Jelena Vujanović (52), svi iz Gornje Tramošnje. Oni su Dejanovića tukli rukama i nogama po tijelu i glavi, nakon čega je teško povrijeđeni pokušao ući u svoj automobil "audi A4".

- Potom su iste osobe uzele pivske flaše i onemogućile ga da uđe u vozilo, udarajući ga flašama po glavi, također oštećujući i njegov auto - navode u policiji.

Svi uhapšeni jučer su saslušani u Policijskoj stanici Oštra Luka, kako bi se utvrdila pojedinačna i zajednička odgovornost počinilaca krivičnog djela nanošenja teških tjelesnih povreda i oštećenje tuđe stvari.

Posjekotina na vratu

U mjestu Marićka kod Crkve sv. Ilije u Omarskoj kod Prijedora teže je povrijeđen Zlatko Kremenović (20), mještanin sela Slavička. Kremenović se prekjučer oko 1.30 sati obratio za pomoć policajcu koji je osiguravao skup u Marićkoj, prijavivši da ga je fizički napala nepoznata osoba koja mu je nanijela vidne povrede u predjelu vrata. Odmah nakon inicidenta pomoć mu je ukazana u Domu zdravlja u Omarskoj, nakon čega je pušten na kućno liječenje.

Nezvanično saznajemo da je povrijeđeni mladić obilno krvario, jer je u predjelu vrata imao posjekotinu dužine 15 centimetara, navodno od razbijenog grlića flaše, kojom ga je na skupu u Marićkoj napao nepoznati napadač.

Na skupu je u momentu napada bilo oko 15.000 ljudi. Kremenović je rekao u policiji da zbog velike gužve nije uspio identificirati počinioca.

Izvor: http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/10266-prijedor_proslava_tuca_ilindan.html

kihot nije na forumu
    kre, kre, ššššš, ovaj pas je užasnut glejd osveživačima.
    Iskusan
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prijedor: Na proslavi Ilindana tukli se šakama i pivskim flašama

Citat Original postavio Aveiro Pogledaj poruku
    Gordan Dejanović (38) iz Nove Topole kod Bosanske Gradiške teže je povrijeđen kada ga je u ponedjeljak u Gornjoj Tramošnji, općina Oštra Luka kod Prijedora, napala grupa ljudi koji su, kao i on, prisustvovali obilježavanju velikog pravoslavnog praznika Ilindan.

Petero na jednoga

Policija je utvrdila da su Dejanovića iz za sada neutvrđenih razloga napali Duško Dević (34), Radovan Bodiroža (44), Zoran Bodiroža (40), Radomir Vujanović (45) i Jelena Vujanović (52), svi iz Gornje Tramošnje. Oni su Dejanovića tukli rukama i nogama po tijelu i glavi, nakon čega je teško povrijeđeni pokušao ući u svoj automobil "audi A4".

- Potom su iste osobe uzele pivske flaše i onemogućile ga da uđe u vozilo, udarajući ga flašama po glavi, također oštećujući i njegov auto - navode u policiji.

Svi uhapšeni jučer su saslušani u Policijskoj stanici Oštra Luka, kako bi se utvrdila pojedinačna i zajednička odgovornost počinilaca krivičnog djela nanošenja teških tjelesnih povreda i oštećenje tuđe stvari.

Posjekotina na vratu

U mjestu Marićka kod Crkve sv. Ilije u Omarskoj kod Prijedora teže je povrijeđen Zlatko Kremenović (20), mještanin sela Slavička. Kremenović se prekjučer oko 1.30 sati obratio za pomoć policajcu koji je osiguravao skup u Marićkoj, prijavivši da ga je fizički napala nepoznata osoba koja mu je nanijela vidne povrede u predjelu vrata. Odmah nakon inicidenta pomoć mu je ukazana u Domu zdravlja u Omarskoj, nakon čega je pušten na kućno liječenje.

Nezvanično saznajemo da je povrijeđeni mladić obilno krvario, jer je u predjelu vrata imao posjekotinu dužine 15 centimetara, navodno od razbijenog grlića flaše, kojom ga je na skupu u Marićkoj napao nepoznati napadač.

Na skupu je u momentu napada bilo oko 15.000 ljudi. Kremenović je rekao u policiji da zbog velike gužve nije uspio identificirati počinioca.

Izvor: http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/crna-hronika/10266-prijedor_proslava_tuca_ilindan.html
    Jao još jedan pametni čitalac Avaza Divno, upravo si nas obavestio o lokalnoj tući u Prijedoru.

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Prijedor: Na proslavi Ilindana tukli se šakama i pivskim flašama

Citat Original postavio kihot Pogledaj poruku
    Jao još jedan pametni čitalac Avaza Divno, upravo si nas obavestio o lokalnoj tući u Prijedoru.
    Kad ste vi jedva docekali da obavijestite kako su se neki levati potukli na dzenazi, zasto ne bih i ja postavio temu kako ste se vi potukli na obiljezavanju vjerskog praznika.

kihot nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kad ste vi jedva docekali da obavijestite kako su se neki levati potukli na dzenazi, zasto ne bih i ja postavio temu kako ste se vi potukli na obiljezavanju vjerskog praznika.
    Samim tim si odabrao nivo tako da prepuštam deci da pričaju sa tobom.

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio kihot Pogledaj poruku
    Samim tim si odabrao nivo tako da prepuštam deci da pričaju sa tobom.
    ***, sto bih se ja stidio kad se ni vi ne stidite.

kihot nije na forumu
    Iskusan
    Učlanjen
    23.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

***, sto bih se ja stidio kad se ni vi ne stidite.
    A izvini, nisam skapirao, ovo je tvoj najveći domet, članci iz Avaza i jeftine provokacije, nikada ne vređam lično, nisi ti kriv mukice.

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Nigde veze sa politikom... ajmo mod, gasi...

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

i jedan c3 za baliju.......

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    i jedan c3 za baliju.......
    Ja sam vishe nekako za c4.

... a moze i trotil.

Iskusan strawbbery_city (avatar)
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Citat Original postavio Ne_Vazim_Se Pogledaj poruku
    Ja sam vishe nekako za c4.

... a moze i trotil.
    ja sam da mu zapusimo q..cem usta...ali ........aj neka bude trotil

Iskusan
    Učlanjen
    04.06.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    0

OBJAŠNJENJE. (za polu-pismene)
    Sveti Ilija, tj. starozavetni prorok Elijahu je kod Srba poistovećen sa Perunom Gromovnikom, koji je opet bio slavenski bog rata. Ima li nešto nejasno??? Tukli se ljudi na praznik boga rata, pa šta. To je tamo tradicija. Ljudi unapred spremaju štapove, ražnjeve i sekirice (ali ih ne oštre nego ih tupe, da ne ubiju na mrtvo protivnika)
    Ako ćemo sa hrišćanske strane (mada ne vidi šta starozavetni Elijahu ima sa njima) treba se prisetiti da je dotični prorok za jedan dan zaklao 400 ljudi, oštrim nožem u potoku i da bi mu na tome pozavideo i Mile Budak koljač iz Jasenovca.

p.s. i ja sam više puta učestvovao na Ilindanskim tučama....i ništa...evo me i dalje....šteta što ove godine ne odoh, nema se para......

Veoma poznat
    Učlanjen
    14.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio strawbbery_city Pogledaj poruku
    ja sam da mu zapusimo q..cem usta...ali ........aj neka bude trotil
    Pa moze i to poshtovani kolega, samo ima tu jedan problem...

Da ne bude previlik pa da ne moze da stane, mislim ipak je to ponosna srpska ku*china a ne oni balijski crvi na koje je navikao...

Ističe se
    Učlanjen
    03.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Posto moderatori izgleda vole kad se spominju tukiji, evo i od mene za vas...

Buduća legenda sunchaya (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    3050

Posto moderatori izgleda vole kad se spominju tukiji, evo i od mene za vas...
    Ime:  srb_ustasa.gif
Pregleda: 68
Veličina:  7,2 KB

Primećen član
    Učlanjen
    11.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    33

Stoka!!! Verovatno je djavo usao u maloverne njihove duhove.

Slične teme

1. KANDIĆEVA NA ŠIPTARSKOJ PROSLAVI!
    Autor Баја мали Книнџа u forumu Politika
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.02.2008., 11:56
  2. Svrab i peckanje po celom telu, naročito šakama
    Autor sfingaZE u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 17.08.2006., 17:54
  3. koliko je Prijedor polje
    Autor hrnjica mujo u forumu Politika
    Odgovora: 4