Šašavi pokloni

Dijenek

Elita
Poruka
22.033
Razgovaram ja juče sa mojom bivšom i ona mi kaže kako se njen sadašnji smejao do suza kad mu je pričala kako sam je ja muvao i šta sam joj sve poklanjao...

Onda smo se zajedno setili nekih od tih poklona...

Jednom je to bio čips u kutiji od cipela, umotanoj u ukrasni papir. Bila je tu jedna paprika (sličan baburi samo manja) i pepermint bombone koje je ona u tom periodu tamanila... :D

Drugi puti sam joj poklonio dva kilograma paprika i neku čokolodicu u najvećoj kutiji koju sam mogao da nađem, mislim da je bila od veš mašine ili tako nešto...
U svakom slučaju, znam da sam tog dana bio atrakcija pred studentskim domom Karaburma... :lol:

Naravno, svi ti pokloni su imali kontekst... :lol:

Bilo je tu još nekih zanimljivih stvari ali ne moram sve odmah da ih navedem... :D

Koji je najluđi poklon koji ste vi dobili ili dali?

Napomena...
Ovo su bili pokloni u fazi muvanja i upoznavanja, to sam zaboravio da pomenem...
 
Poslednja izmena:
Razgovaram ja juče sa mojom bivšom i ona mi kaže kako se njen sadašnji smejao do suza kad mu je pričala kako sam je ja muvao i šta sam joj sve poklanjao...

Onda smo se zajedno setili nekih od tih poklona...

Jednom je to bio čips u kutiji od cipela, umotanoj u ukrasni papir. Bila je tu jedna paprika (sličan baburi samo manja) i pepermint bombone koje je ona u tom periodu tamanila... :D

Drugi puti sam joj poklonio dva kilograma paprika i neku čokolodicu u najvećoj kutiji koju sam mogao da nađem, mislim da je bila od veš mašine ili tako nešto...
U svakom slučaju, znam da sam tog dana bio atrakcija pred studentskim domom Karaburma... :lol:

Naravno, svi ti pokloni su imali kontekst... :lol:

Bilo je tu još nekih zanimljivih stvari ali ne moram sve odmah da ih navedem... :D

Koji je najluđi poklon koji ste vi dobili ili dali?

Najsmesnije mi bilo kad sam cula da je drugarica dobila chvarak upakovan u onu kutijicu za nakit/ prsten, ona se ponadala neko srebrno kad ono chvarak sve u vatici onoj :mrgreen:
 
Za jedan rođendan: after shave, kondome i bebi sapun. Objašnjenje darodavca: namirišem se, maznem komada, stavim kondom i odradim je. Ako zaboravim da upotrebim kondom, trebaće mi bebi sapun. I trebao je...:dash:
 
wc školjka (u fazi kada sam renovirala kupatilo)
i to sa sve pudingom od čokolade unutar školjke,
naravno sve to upakovano u ogromnu kutiju, neznam gde nadjoše toliku, ja mislila da je unutra neki striper a ono.....ipak sam se obradovala.
 
čips u kutiji od cipela, umotanoj u ukrasni papir. Bila je tu jedna paprika (sličan baburi samo manja) i pepermint bombone koje je ona u tom periodu tamanila... :D

dva kilograma paprika i neku čokolodicu u najvećoj kutiji koju sam mogao da nađem
Te "smesne" i "lude" poklone su izmislile stipse,da ne bi trosili novac na prave poklone. :neutral:
Kao "Jao bas je lud","Strava,totalno je shashav",a u stvari u dzepu ljuta guja. :idea:
 
Te "smesne" i "lude" poklone su izmislile stipse,da ne bi trosili novac na prave poklone. :neutral:
Kao "Jao bas je lud","Strava,totalno je shashav",a u stvari u dzepu ljuta guja. :idea:

slazem se
i cega je simbol cvarak u kutiji od nakita?
simbol nekoga ko ovako satro zeli da bude mnogo jak, pa recimo i finansijski
a ustvari je ono, siromah? nemam nista protiv toga ali sto se od siromastva pravi brend nekom satro "originalnoscu" i "mastovitoscu", ne razumem
ako bas oces da glumis da si mastovit pokloni cvarak ali posle pokloni nesto vredno kao pokrice
 
moguce je da ta vrsta humora,t.j. shashavluka prolazi u prvoj polovini osnovne skole,ali kada istoj "metodi" pribegne neko u zrelom zivotnom dobu,to po meni indikuje samo tvrdicluk i hronicnu stipsogeniju :neutral:
 
dobro bre drugarice,svakom svoje
ti i dalje budi srecna kad ti neki shashavko donese laznjak go.vno,a ja cu nastaviti da budem srecan kad ugledam poklon u kesi od Roaminga

kao prvo druže-nisam se obradovala govancetu nego školjki jer mi je baš tada trebala i smatrala sam da je to koristan i kreativan poklon.
kao drugo druže-kod mene ti ništa nije lažno, ni šašavko, ni ***** ni bilo šta drugo.
kao treće druže-imam ja raznoraznih firmiranih kesa pa ako treba....
i kao poslednje-ma nema poslednje :bye:
 

Back
Top