Shok therapy!!!

Poruka
16.002
Juce sam postavila temu o mom soku, koji sam dozivela, kada sam videla mog golog decka.

http://forum.krstarica.com/threads/397660

Drugari, nije mi dobro. Upravo sam videla decka golog. Uzasno sma se potresla. Kucna pomocnica mi je donela malo secera i vode da dodjem sebi. On mi govori da se smirim. Mama mi je rekla: "Pevacice, ti si tako osecajna." Pricacu vam kasnije detalje, sada moram malo da se smirim. Kako se osecate kada vidite svog decka/ svoju devojku golog/ golu?

Sada sam malo dosla sebi, mozda malo vise sam dosla sebi, pa cu vam ispricati sta se zaista dogodilo.Pre svega, zelim da vam kazem, da me ne posmtrate kao neku puritanku, koja sve kritikuje i pljuje, vec, kao jednu Modernu devojku, koja, jednostavno, zeli da zivi svoj zivot u skladu sa pomalo konzervativnim vrednostima.
Zbog cega je usledio sok???

Moja devojacka soba je predivna. Ona je na drugom nivou naseg stana i ima izlaz na krov, koji je ogromna terasa. Sa tri strane je zastakljena i moram da kazem da je predivna. Moja sobica je moj mali kutak u kojem sam samo svoja. Imam u njoj jedan deo za vezbanje, radni deo, a najveci deo je za spavanje i nazovimo ga kao neka dnevna soba. Postoje i manje prostorije za kucnu pomocnicu i manja kuhinja, ali postoji i kupatilo. E, to kupatilo je napravilo problem.
Od kada sam se vratila iz Italije, kod mene u kuci zivi i moj sadasnji decko. On je u donjem delu stana. Ne, ne zivimo zajedno, ali glupo mi je da placa hotel. On je simpatican, ljubazan, prilicno imucan, ponekad me obraduje nekim lepim poklonom ili cvecem. Ipak, mnogo zanoveta, a druzi se i sa poslugom, sto mislim da je primitivno. On kaze da mu ja ne posvecujem mnogo paznje. Hm?! To je razlog zasto se druzi sa tom kucnom pomocnicom, koja je odvratna dzaftara i tracara. Nemojte da me pitate zasto je ne otpustim, jer je to druga tema, ali ne za "LJiS". On dole ima na raspolaganju tri kupatila, od kojih je jedno u gostinjskoj sobi u kojoj je on smesten.
On ima oko 38 godina i prilicno je zgodan. Nije isao u teretanu oko mesec dana, ali to nije ni vazno. Ja bas ne volim kad je neko toliko napirlitan i napucan.
A sada glavna stvar. Sinoc sam pozelela malo da se rashladim, pa sam krenula da se istusiram. Imam neku novu kupku od jagode, pa sam htela da je probam, pre nego sto se uvece brcnem u toploj, prijatnoj kupki. Krenula sam u moje kupatilo obavijena samo peskirom. Ispod nisam imala nista. Odjednom sam cula da je neko u mom kupatilu. Bojazljivo sam usla i videla golog muskarca. On se okrenuo i otvorio tus kabinu. Tada sam ga videla potpuno golog. Bilo mi je neprijatno, a on mi je rekao da mu se pridruzim. Mnogi muskarci su prosli kroz moj stan. Neki su bili i goli, pokusavajuci da me namame na seks, ali niko se nije tusirao go u mom kupatilu, odn. nikog nisam videla, dok se kupao u mom kupatilu, tako da je ispalo kao da je moje kupatilo isprljano.
Drugari, verujte samo vasoj Modernoj Pevacici, da mi je pozlilo. Sve dok nije pocela oluja, nisam dosla sebi, a posle je kucna pomocnica izribala kupatilo sonom kiselinom. Bar na neki nacin da spreme tu prljavstinu.
Inace, za one koji su zainteresovani. Njegov ;) je prosecne velicine, ledja su mu malko dlakava, ali to sma vec videla, kao i grudi, ali ima super guzu, ali to meni nije vazno.
Jutros mi se izvino zbog svega, a jeo je kajganu. Ja sam vegetarijanka i ne znam otkud su se ta jaja stvorila. To nejga kljuka kucna pomocnica, koja mi prkosi.
Da li vam smeta, kada vi i partner imate razlicite nacine ishrane?
 
kao što sam ti već rekla na prethodnoj temi, moraće debelo da se iskupi za tu gnusnu perverziju koju ti je priredio.
a što se tiče razlike u načinu ishrane, naravno da mi smeta, pa kako da volim nekoga ko jede živa bića i njihove bebe....joooooj......
 

Back
Top