"Koja smo mi g0vna" lozinka srpskih evro-atlantskih integracija

Pogledaj rezultate ankete: Da li se slazete sa objavljenim tekstom?

Glasova
14. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da, slazem se sa napisanim.

13 92,86%
  • Ne, ne slazem se sa tekstom.

1 7,14%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 41

Tema: "Koja smo mi g0vna" lozinka srpskih evro-atlantskih integracija

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Thumbs up "Koja smo mi g0vna" lozinka srpskih evro-atlantskih integracija

Уколико прихватате да су „глиб“, „блато“ и „муљ“ метафоре Србије, ако сте схватили да је свако убиство оправдано под условом да су убијени Срби, ако поздрављате поделу на господаре и потлачене, онда смо спремни за Европу (и НАТО) као банана земља, наравно, јер такво је место за нас предвиђено.

http://www.srpskapolitika.com/Tekstovi/Analize/2010/050.html
    A Mari usque ad Mare

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Koja smo mi g0vna" lozinka srpskih evro-atlantskih integracija

Iako u tvojim pisanijama ima istine, tvoja retorika je davno provaljena i sveo bih je na dve reci: dvolicna i nerealna.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: "Koja smo mi g0vna" lozinka srpskih evro-atlantskih integracija

Nije Evropa kriva sto je Srbija „глиб“, „блато“ и „муљ“.

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

То је само метафора личног осећања а ја се тако не осећам, као и велика већина у Србији – а немамо ни разлога.
    Ово време требате посматрати као елементарну непогоду, „поплаву“. Кад наиђе „поплава“ прво испливају говна а одмах се шири и зараза. Кад санација почне говна се прво и чисте. Темељно и детаљно како би се смрад и зараза сузбили. Приближавамо се времену када ће у овој нашој земљи морати да се уради темељна санација. И говна ће бити темељно очишћена, јер је огромној већини смрад постао неподношљив.
    Slažem se sa ovim Trajkovićem.

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Добар текст...уз пар глупости
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Mada tekst Cveticanina je dosta dobar.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

C0NSIGLIERI, posto uzivas da nas mazes blatom iz neprijateljske nam Kanade, daj napisi nesto konkretno, sta nam ti predlazes, koja resenja?

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio Nemoj biti stoka Pogledaj poruku
    Nije Evropa kriva sto je Srbija „глиб“, „блато“ и „муљ“.
    Naravno, krivi su Srbi jer su glasali za g0vna, koja jedno govore pred izbore a drugo rade posle istih po direktivi njihovih gospodara.
    A Mari usque ad Mare

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

C0NSIGLIERI, posto uzivas da nas mazes blatom iz neprijateljske nam Kanade, daj napisi nesto konkretno, sta nam ti predlazes, koja resenja?
    Zašto bi Kanađanin znao šta je za nas najbolje, evo ti rešenje: Počistimo govna i gotova stvar. Šta si se navrzo na Consija?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio C0NSIGLIERI Pogledaj poruku
    Naravno, krivi su Srbi jer su glasali za g0vna, koja jedno govore pred izbore a drugo rade posle istih po direktivi njihovih gospodara.

Ma ovde nema covek za koga da glasa, kad su svi isti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Danica Č. Pogledaj poruku
    Zašto bi Kanađanin znao šta je za nas najbolje , evo ti rešenje: Počistimo govna i gotova stvar. Šta si se navrzo na Consija?

A zasto bi nas Kanadjanin, koji verovatno nikada nije ni ziveo u Srbiji mazao blatom iz dana u dan!?

Neko ko ne zivi u ovim *ovnima, nema pravo to da radi!

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Pa za pocetak da birate skolovan i dokazan srpski kadar, umesto sto birate na jednoj strani belosvetske kursadzije i olos koji za Srbiju nista ne veze, pa cak ni mesto rodjenja, a na drugoj maloumne seljacine i krkane sa 4 razreda osnovne.
    Ti i slicni za domaci imate novu rec da naucite samopostovanje (self respect), bez toga ste izgubljen slucaj.
    A Mari usque ad Mare

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

A zasto bi nas Kanadjanin, koji verovatno nikada nije ni ziveo u Srbiji mazao blatom iz dana u dan!?

Neko ko ne zivi u ovim *ovnima, nema pravo to da radi!
    Aman čoveče, živeo je on ovde poodavno, ali eto, voli nas, stalo mu je do nas....brine čovek za svoj narod...ebe mu se, otišao je na bolje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Pa za pocetak da birate skolovan i dokazan srpski kadar, umesto sto birate na jednoj strani belosvetske kursadzije i olos koji za Srbiju nista ne veze, pa cak ni mesto rodjenja, a na drugoj maloumne seljacine i krkane sa 4 razreda osnovne.
    Ti i slicni za domaci imate novu rec da naucite samopostovanje (self respect), bez toga ste izgubljen slucaj.

A ko je to "dokazan srpski kadar"?

PS. Bolje da vi savladate rec dvolican za domaci zadatak, jer ste mnogo providni.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Aman čoveče, živeo je on ovde poodavno, ali eto, voli nas, stalo mu je do nas....brine čovek za svoj narod...ebe mu se, otišao je na bolje

Aman zeno... ...ja u plocu, ti u klin...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

E ovo si lepo rekao, tako je i nikako drugačije. I tu je srž problema.
    Dodjoši i nkv konobari nam kroje sudbinu. Mi smo debelo pod okupacijom.

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Kolega gubish vreme ,vecina njih (napaljeno zuto-crveno-roza masa ) nema kapacitet da vidi dalje od nosa , sto politichari iskorishtavaju te ih jehbu u mozak vec godinama
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

A ko je to "dokazan srpski kadar"?

PS. Bolje da vi savladate rec dvolican za domaci zadatak, jer ste mnogo providni.

Kao prvo, ja tekst ni naslov nisam pisao, vec sam isti preneo jer se slazem sa tim sto je napisano.

Pod dva, ako vi ne znate ko vam je ko u politici, skupstini, gradskoj upravi, vojsci, policiji itd. nema sta dalje da pricamo.

Dvolican? Decko ... meni ni iz dzepa ni u dzep hoces li se ti baciti sa mosta ili neces, ali eto opet mi zao budale pa komentarisem i odgovaram te.

Ae paljba sada, kad napunis milju nastavit cemo razgovor na neku drugu temu, do tada si jos na probnom radu, tj. NOBODY
    A Mari usque ad Mare

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NEPOBEDIVO SUNCE Pogledaj poruku
    Kolega gubish vreme ,vecina njih (napaljeno zuto-crveno-roza masa ) nema kapacitet da vidi dalje od nosa , sto politichari iskorishtavaju te ih jehbu u mozak vec godinama

Ovo sto si nabrojao je cela politicka scena Srbije.

Nadam se da nisi glasao na izborima u prethodnih 20 godina inace se ovo i na tebe odnosi "iskorishtavaju te ih jehbu u mozak vec godinama".
    Poslednji put ažurirao/la Nemoj biti stoka : 04.08.2010. u 09:57

Elita
    Učlanjen
    22.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Mld Pogledaj poruku
    E ovo si lepo rekao, tako je i nikako drugačije. I tu je srž problema.
    Dodjoši i nkv konobari nam kroje sudbinu. Mi smo debelo pod okupacijom.
    Pa hajde da se već jednom dogovorimo.
    Ko su ta gomna?
    Dođoši ili konobari, ili dođoš koji je konobar?

Eno ti ga Dinkić, on nije dođoš al je zato od konobara odmaknuo čak do asistenta

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Pa za pocetak da birate skolovan i dokazan srpski kadar, :
    U je dobro da nisi reko da biramo Shreka i Betmena ,realnije je mnogo .
    The Show Must Go On...

Veoma poznat Watchman (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    447

Slazem se sa napisanim.
    Mada..
    lako je lajati iz tudjeg dvorista...ili koristis malo prejaku retoriku
    One bez self respect-a nista ne pogadja

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    U je dobro da nisi reko da biramo Shreka i Betmena ,realnije je mnogo .
    Evo recimo, ako cemo realno jedna od najgorih odlika kod srbina je ta da ga mozes kupiti.
    Lako se proda.
    Ne kazem da je takav svako, ali mislim da se radi o vecini.
    Zasto je to tako?
    Da li zbog lose ekonomske situacije, bede? Sumnjam, 80% planete zivi u losijim uslovima nego prosecan srbin.
    To je stvar mentaliteta, koji se kroji godinama da ne kazem generacijama, kroz iskrivljen neradnicki sistem vrednosti (tipa "bolje struca u hladu nego dve na suncu", "ima super pos'o, nista ne radi" itd.)
    Mislim da se u politickim krugovima pokazala tacna ona stara "ko laze, taj krade" ... i slagali su vas i pokrali.
    Ako bi morao da biram politicara, naravno znajuci da ni jedan nije perfektan, onda bi trazio da poseduje vrlinu - NEPOTKUPLJIVOG.
    A Mari usque ad Mare

Elita NEPOBEDIVO SUNCE (avatar)
    Učlanjen
    21.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    557

Ovo sto si nabrojao je cela politicka scena Srbije.

Nadam se da nisi glasao na izborima u prethodnih 20 godina inace se ovo i na tebe odnosi "iskorishtavaju te ih jehbu u mozak vec godinama".
    Ne zivim u Srbistanu u zadnjih 19 godina , tako da se to sa "iskorishtavanjem" odnosi na tebe i tebi slichne
    Sve je ovo laz pa cak i to !!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    14.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Pa hajde da se već jednom dogovorimo.
    Ko su ta gomna?
    Dođoši ili konobari, ili dođoš koji je konobar?

Eno ti ga Dinkić, on nije dođoš al je zato od konobara odmaknuo čak do asistenta
    Dinkić je genijalac. Da onako prevari 7 000 000 ljudi i da dalje opstaje, prosto neverovatno.
    Čovek je koristeći objekte i kadrove bivše Službe državnog knjigovodstva, sa državnim parama, napravio privatnu banku, pri tom joj dodavši prefix Nacionalna, dovodeći tako u zabludu ljude da se radi o državnom projektu. Zatim je uništio 4 domaće banke (koje su usput i danas u stečaju, pozitivne), i time praktično ukinuo konkurenciju na tržištu. E onda je sve to lepo zavalio Grcima za basnoslovne pare, pa danas imamo EFG banku.

On spada u one koji su drilovani u inostranstvu i nisu bežali sa časova. Domaći zadatak je uradio perfektno, za 5+, a izgleda da ga i dalje radi.

Slične teme

1. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 13.05.2010., 19:01
  2. Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 12.05.2010., 23:06
  3. koja je vasa lozinka?
    Autor Mrvetina u forumu Arhiva
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.12.2009., 14:24
  4. Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 28.02.2008., 02:48
  5. Lozinka u "pravoslavlju"