Ne radi "paste" na internetu posle instalacije flash plejera

Jesi li proverio da nije neki virus ili malware?

P.S: Promenio sam naziv teme, jer je pisalo "plejer", a ne nesto sto ima veze sa temom.

P.S2: Nema glupih pitanja. Samo glupih odgovora. ;)
jesam skenirao sam komp i nema virusa, to sam sjebo pre nek dan kada sam instalirao flesh plejer tada sam nesto brisao i sta treba i sta netreba.... sta da radim????
 
sad jedno glupo pitanje, od skora mi neradi "paste " ali samo kad sam na internetu tj kada hocu da prilepim neki link. od pocetka je radio dobro ali sada nece sta je potrebno da uradim??

1. Koji Web Browser koristis (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Operu, Safari)?
2. Jesi li probao u nekom drugom browseru da li radi?
3. Jesi li probao sa reinstalacijom browsera?
4. Je l' ti ne radi copy+paste kada kliknes na tastaturi, ili kada ides desnim klikom pa izaberes prvo copy, pa u cilju ponovo desni klik pa paste?

jesam skenirao sam komp i nema virusa, to sam sjebo pre nek dan kada sam instalirao flesh plejer tada sam nesto brisao i sta treba i sta netreba.... sta da radim????
Gde si brisao?
 
1. Koji Web Browser koristis (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Operu, Safari)?
2. Jesi li probao u nekom drugom browseru da li radi?
3. Jesi li probao sa reinstalacijom browsera?
4. Je l' ti ne radi copy+paste kada kliknes na tastaturi, ili kada ides desnim klikom pa izaberes prvo copy, pa u cilju ponovo desni klik pa paste?


Gde si brisao?
koristim firefox
 
bio si u pravu kada sam abetovao firefox dobio sam neki dodatak "sxipper"on je sve blokirao sada sam to iskjlucio i radi ko doxa... cemu im to sluzi???
За чување поверљивих података, типа usernames, passwords... > http://www.sxipper.com/
Мада, то није могло само да ти се инсталира. :think:
 

Back
Top