ЕУ демокраЦија у Француској!!!


Људи, овај видео ме је толико потресао да сматрам да сви треба да виде КАКО ИЗГЛЕДА ЕУ ДЕМОКРАцИЈА - А У ОВОМ СЛУЧАЈУ У ФРАНЦУСКОЈ...

Uzasno! Crnci su u stanju i rdojenu decu (a mozda nije i njeno) da podmetnu da traze neka prava. Ako je trudna neka sedi kuci i cuva dete, a ne da ga vuce po ulici. A jos je i kao trudna. Nigga pull the trigga. Neki ljudi nemaju obraza.
 
Да би неко овако вукљао жене и децу, без обзира шта да су те мајке урадиле - тај мора да је или тежак расиста(с обзиром да су у питању црнкиње) или психички болесник(садиста).
А они који одобравају или чак навијају за "оваква" решавања "ситуација", су, још увек нереализовани расисти, односно садисти... који у осами самозадовољавају своје болесни и престрашени ум.

Нема те идеје, нема тог наређења, нема тог професионализма који може да натера НОРМАЛНОГ човека, да онако вуче по асфалту мајку са дететом.

А колико видим, овде има оних који одобравају, чак навијају за униформисане манијаке...
Шта на то рећи... сем, даће добри Бог, да и вас, ваше жене, ваше сестре, неко некада, овако "провоза" по асфалту.... али ви ћете вероватно и тада, бесомучно и хистерично урлати " То, милицијо моја... то "
јадно и бедно... Такви људи почињу да ми се баш, баш гаде.
 


Људи, овај видео ме је толико потресао да сматрам да сви треба да виде КАКО ИЗГЛЕДА ЕУ ДЕМОКРАцИЈА - А У ОВОМ СЛУЧАЈУ У ФРАНЦУСКОЈ...

Cudo ste mi ti toliko sazaljivi.


Kaze cika voditelj da su ovo ilegalni imigranti koji su se nastanili na ulici.
 
I kad su ih lepo zamolili 14 puta da se sklone u neki cosak, nisu hteli i psovali su policiju. Ometali javni red i mir i uznemiravali posten svet. Posle ih policija zamolila jos 27 puta i kad nije vredelo - odneli su ih.

Па видиш на снимку да се ова будала ваља преко властите бебе, још је довела на улицу да јој буде живи штит, док ова протествује. Иначе ово су стари имигранти који су преко 10 год у Француској, али неће да раде и буду французи, већ оће леба без мотике. Свеједно, ружно је за гледати, али разлози су и те како битни.
 
Па видиш на снимку да се ова будала ваља преко властите бебе, још је довела на улицу да јој буде живи штит, док ова протествује. Иначе ово су стари имигранти који су преко 10 год у Француској, али неће да раде и буду французи, већ оће леба без мотике. Свеједно, ружно је за гледати, али разлози су и те како битни.
Kao siptari?
 

Back
Top