Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Podrazumevano Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal

Jel zna neko za ovakav vid zarade???

Postoje milioni sajtova i vecina su prevara...Da li neko zna neki pouzdan???

HALO EFEKAT U PSIHOLOGIJI,PREDRASUDE I STEREOTIPI - Ne znaci ako je vecina ovakvih sajtova lazna da su lazni svi....

Znao sam nekad neke ljude koji su stvarno zaradjivali....Nista posebno nije ono kao sa reklama postanite milioner za godinu dana 5000e i sl...vec se zaradi onako - nista posebno ali veoma lepo dodje,a ne angazujes se bas mnoogo i nema sta da ulazes.....

Cak sta vise ne zanima me taj novac ni da primim vec da imam racun na Paypalu i da njime kupujem neke virtuelne stvaripreko neta npr clanarina za rapid share da platis neke sajtove za premium i slicno....

Bio bih vam zahvalan kada bi to neko istrazio i proucio za mene ja sam nazalost laik u tim stvarima pa zato i pitam za pomoc,jer dok ja to sve provali sta je sta i kako funkcionise.......Izgubicu zelju.....

Ako nekom ja mogu da pomognem sto se tice vezbanja i dijeta neka svrati na rekreaciju,bice mi drago da vam pomognem

Hvala puno,Caos

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Podrazumevano Re: Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal

Dajte ljudi pmozite mi nemoguce da niko nije za ovo cuo i probao......Ja mislim da se moze zaraditi na netu samo ako znas kako i ako si mastovit vredan i radan

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

znam i nisam zeleo da probam jer ti po kliku uplate bar tako pise recimo 0.00001$ tako da ces ili ukociti prst ili kupiti nekoliko misheva , drugim recima nema leba bez motike. Postoji cak sajt za zaradu koji omoguvcava sto vise boravka na netu samo instalitas neki njihov programcic koji broji vreme provedeno na netu sto takodje drugim recima znaci gore napisano.
    Zaposli se laka izjava teska realizacija
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    znam i nisam zeleo da probam jer ti po kliku uplate bar tako pise recimo 0.00001$ tako da ces ili ukociti prst ili kupiti nekoliko misheva , drugim recima nema leba bez motike. Postoji cak sajt za zaradu koji omoguvcava sto vise boravka na netu samo instalitas neki njihov programcic koji broji vreme provedeno na netu sto takodje drugim recima znaci gore napisano.
    Zaposli se laka izjava teska realizacija
    E a koji je to program to nisam znao????
    Ma ok za zaposlenje neko sladje mi ovako nesto preko neta da uzmem malo za kupovinu virtualnih stvari...Ne treba meni da zivim od ovoga....

A jel moze bese i na you tube klipove da okacis ono ad sense kako li se vec zove pa ti i oni placaju nesto...Malo ovi malo oni malo ti klikces i nakupi se to.....A ovo za kliktanje ja sam cuo da mozes samo 5 puta dnevno sto nije nikakva obaveza a nakupi se za godinu dana a maltene nista nisi radio

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Sretno zaludjivanje oko lake zarade:

http://www.cashfiesta.com

p.s. kao sto sam rekao nema leba bez motike

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Let me tell you about heartache and the loss of God wandering, wandering in hopeless night...

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

A jel provereno ovo??

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

program radi ali nisam docekao da mi isplate jer sporo obrce brojac i jos nesto zbog cega sam odustao, ne znam sta se desava kad ponovo instaliras sistem, a nisam hteo tek tako da ga rusim.

kao sto rekoh nema leba bez motike

Iskusan ukupno (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

Citat Original postavio NICS Pogledaj poruku
    kao sto rekoh nema leba bez motike
    Ih ti navalio leba, pa leba. Možda bi se čovek zadovoljio i sa kolačima

Primećen član purplechick (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio bRu zLi Pogledaj poruku
    Dajte ljudi pmozite mi nemoguce da niko nije za ovo cuo i probao......Ja mislim da se moze zaraditi na netu samo ako znas kako i ako si mastovit vredan i radan
    Cekaj,cekaj,objasni mi,sta se klikce?Kako se zaradi?Ja ne znam nista o tome,a deluje zanimljivo ako je istinito,naravno

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.09.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Sa kliktanjem mozes samo neku zarazu da zaradis, manite se corava posla.

Primećen član purplechick (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    39

Ok

Početnik
    Učlanjen
    08.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Probao sam bux.to pre dve godine, i neznam dali je prevara ili ne, naklikao sam 16 dolara i odustao.

racunica je sledeca
    dnevno imas 10 klikova po 0,01 sta je 0,1 dolar dnevno
    godisnja zarada 365 x 0,1 = 36,5 dolara

ovo bi bila realna zarada
    jeste da preko referala ako ih skupis mozes vise zaraditi.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Citat Original postavio ukupno Pogledaj poruku
    Ih ti navalio leba, pa leba. Možda bi se čovek zadovoljio i sa kolačima
    sa kolacima pokvaris zube a nisi dovoljno zaradio da platis zubara.
    ipak ostajem pri nema leba bez motike

Veoma poznat Enchanted (avatar)
    Učlanjen
    07.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    144

www.appbank.com

Napravite aplikacije na fejsu i zarađujete po svakoj instalaciji. Preuzela sam jednu malu isplatu od 10$ ali mi ničemu ne služi pošto PayPal kod nas nije u upotrebi pa ne znam šta da naručim. Sad imam 220$ i čekam da dođem do 1000 (što će biti za jedno godinu dana) pa da povučem ček.

Iskusan ukupno (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1343

Koja ti je aplikacija, da krenemo da instaliramo
    Eto tebi hiljadarke začas

Poznat bRu zLi (avatar)
    Učlanjen
    17.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    218

Citat Original postavio purplechick Pogledaj poruku
    Cekaj,cekaj,objasni mi,sta se klikce?Kako se zaradi?Ja ne znam nista o tome,a deluje zanimljivo ako je istinito,naravno
    Pa klikces tamo na neke oglase sta ti ja znam sta ti oni kazu i zaradjujes...Jeste malo ali se nakupi za premium opcije po nekim sajtovima i sl...

Pusti ti ove probaj a ji ja cu pa da razmenimo utiske sta kako gde ....

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio Enchanted Pogledaj poruku
    www.appbank.com

Napravite aplikacije na fejsu i zarađujete po svakoj instalaciji. Preuzela sam jednu malu isplatu od 10$ ali mi ničemu ne služi pošto PayPal kod nas nije u upotrebi pa ne znam šta da naručim. Sad imam 220$ i čekam da dođem do 1000 (što će biti za jedno godinu dana) pa da povučem ček.
    Uplati kod mene na paypal. Das mi 20% i dobijes pare na racun u banci.
    Imam verifikovan paypal u Nemackoj na mog starog.

Početnik
    Učlanjen
    30.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ma mani se toga

Slične teme

1. Zaradjivanje na netu putem "kliktanja" a novac ide na PayPal
    Autor bRu zLi u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 13.01.2011., 01:53

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •