Zasto mi programi ne rade ???( NIJE debilno pitanje )

Ice

Zainteresovan član
Poruka
217
Pola programa mi ne radi, a vise trenutno se vise igram sa njima pa mi je ocajnicki potreban savet.
Konfiguracija je sledeca:
A7N8X-E Delux, Barthon 2600+, 256 M Kingston,GeForce 2 Ti.
Problem je sto se posle instaliranja programa neki programi rade samo izvesno vreme ( 2-3 sata ) pa onda vise nece da se podignu ( Total commander, virtual dub, cd check ...)
Problem je u tome sto mi to nisu glupi programi nego sve korisni ( bez total cmd ne mogu da zivim ).
Voleo bi da mi se jave ljudi koji imaju istu plocu ili ljudi koji imaju N-Force 2 cipset, jer na poslu imam isto N-Force 2 na Mercury-ju ali mi se javlja isti problem sa TC, pa sumnjam da su nesto da nije mozda do njega.
Veoma bi mi znacilo da sto pre ustanovim sta je da znam da li da menjam plocu ili ne.
Uzgred OS je XP SP2( pre je bio SP1 i isto je zajebavao )
(PS. da nije do drivera??? instaliram samo driver koji sam dobio uz asusa i svi su whql )
 
Ice:
Pola programa mi ne radi, a vise trenutno se vise igram sa njima pa mi je ocajnicki potreban savet.
Konfiguracija je sledeca:
A7N8X-E Delux, Barthon 2600+, 256 M Kingston,GeForce 2 Ti.
Problem je sto se posle instaliranja programa neki programi rade samo izvesno vreme ( 2-3 sata ) pa onda vise nece da se podignu ( Total commander, virtual dub, cd check ...)
Problem je u tome sto mi to nisu glupi programi nego sve korisni ( bez total cmd ne mogu da zivim ).
Voleo bi da mi se jave ljudi koji imaju istu plocu ili ljudi koji imaju N-Force 2 cipset, jer na poslu imam isto N-Force 2 na Mercury-ju ali mi se javlja isti problem sa TC, pa sumnjam da su nesto da nije mozda do njega.
Veoma bi mi znacilo da sto pre ustanovim sta je da znam da li da menjam plocu ili ne.
Uzgred OS je XP SP2( pre je bio SP1 i isto je * )
(PS. da nije do drivera??? instaliram samo driver koji sam dobio uz asusa i svi su whql )

Pitanje nije debilno kada je u pitanju problem (ali), pitanje je postavljeno potpuno nepotpuno?! Gde su podaci sta, kada, kako, posle cega itd?
Vidim da je 111 puta pregledano ali ne ocekuj odgovor dokle ne kompletiras pitanje pogotovo sto pitanje nije debilno sto se tice problema ali jeste po sadrzaju!!!
 
da imam slonovske usi prekrio bi se njima...

Win32/Hidrag...

Neverovatno kako se siri.Nemam antivirus jer za dve i po godine ovo je prvi virus sa kojim se srecem da sam ga ja dobio.Vrsio sam ciscenje virusa na drugim masinama dizanjem mog windowsa tako da nikad do sad nisma video kako delije virus.On mi je bio tek zadnji na listi sumnjivih stvari.

@adminu: zatvori ili jos bolje obrisi temu da se ne brukam :oops: :oops:
 

Back
Top