Trša traži dom

natasa76

Obećava
Poruka
68
Pre dve nedelje sam pronasla ovo stene u jednom Novobeogradskom zbunju. Bio je pun muva i larvi muva nije mogao da hoda. Odvela sam ga kod vet-a i konstatovano je da mu je polomljena karlica na dva mesta. Operisan je i oporavio se neverovatnom brzinom. :)
Sve vreme je bio kod vet-a u stacionaru, ali vise ne moze da ostane tamo.
Da li bi neko zeleo da ga usvoji ili pricuva do udomljenja, jer ja ga nemam gde.
Muzjak je, ima 3 meseca, bice srednjeg rasta i lici na rot-a. Veoma je miran i voli da se mazi.Ociscen je od parazita i vakcinisan.
Molim vas, pomozite. Pozdrav!

trsa006.jpg
trsa005.jpg
trsa004.jpg

trsa003.jpg
trsa002.jpg
trsa001.jpg
 
Hvala ti puno. Trša je trenutno u jednom boxu gde je smesten i Leo (koji isto nema srece sa udomljavanjem). Taj box je premali za njih dvojicu, ali nismo imali drugo resenje, tako da je sitacija bas nezgodna, ali zahvaljujuci velikoj pomoci Jelene, a i Lea koji je najtolerantniji pas na svetu, Trša trenutno ima skloniste. Molim vas jos jednom, recite svima, pitajte svakoga ko vam padne na pamet, jer zaista je jako hitno. Trša je veoma umiljat i osvaja na prvi pogled kada ga vidite. Moze da bude i u dvoristu i u stanu.
Moj tel je: 062/1280-225
Pozdrav svima!
 
Hvala. Cekamo i nadamo se, jer kroz sta je sve prosao, mora da ima srece na kraju. Sta da kazem, opet isto, sirite dalje. U medjuvremenu je naucio da hoda na povocu, da me prati (nije mi ni jednom pobegao, sto je cudno za stene), a sve ostalo znate. :)
 

Back
Top