Srecna koalicija junaci !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Ovo novorodjena ljubav izmedju Bo Te i Tome grobara me podseca na tandem snova car Vladimir i Medvedev,i za predpostaviti je ,da ce se taj nas duo fantastiko super slagati.:klap:

Toma je postao jedan od najvecih eurofila,Bo Ta je to odavno,znaci nema nikakvih prepreka za dugorcnu ljubav izmedju njih dvojice,jos kada im se pridodaju Aca *******i i sundjer bob Jeremic ,euro grupnjak ce biti fantastican,nije mnogo bitno ko ce biti gore ,dole,levo,desno ,bitno da ce ljubav cvati,a sve na radost i srecu gradjana Srbije.:cmok::cmok2::super:

Jos jednom,srecna nam nova koalicija gradjani Srbije !!!:rtfm::mrgreen:

http://www.danas.rs/danasrs/politika/ako_je_mogao_dacic_zasto_ne_bi_i_nikolic.56.html?news_id=196380

Naprednjaci ne žele više da ubeđuju Vojislava Koštunicu da sarađuje sa tom strankom jer priželjkuju demokrate kao partnere


Ako je mogao Dačić, zašto ne bi i Nikolić


VUČIĆ: Najvažniji partner Srbije mora da bude EU * ANTIĆ: Politiku i javno mnjenje određuje nekoliko marketinških agencija, koje obezbeđuju ostanak na vlasti, što je isključivi cilj elite
Autor: S. Čongradin

Beograd - Naravno da bismo najradije išli sa Demokratskom strankom u koaliciju, ali tu nije toliko reč o antievropskom opredeljenju drugog potencijalnog partnera - DSS. U pitanju je lider te stranke Vojislav Koštunica, koji sistematski odbija saradnju sa nama. Neodgovornost Koštunice pokazala se i prilikom usvajanja predloga Vlade Srbije o mišljenju Međunarodnog suda pravde, gde su se samo DSS i LDP izjasnili protiv. Jasno je zbog čega je to uradila stranka Čedomira Jovanovića, budući da su oni praktično priznali Kosovo kao državu, ali Koštunica je nejasan, jer je reč o dokumentu od nacionalnog značaja. On onemogućava saradnju s nama lično i to je jedina istina, kaže za Danas Borislav Pelević, funkcioner SNS, odgovarajući da pitanje da li su demokrate poželjni partneri naprednjacima.


Borislav Pelević dodaje, kada je reč o saradnji sa demokratama, da je ona moguća i ukoliko oni „očiste svoje redove“ od kompromitovanih političara. On je naveo da su naprednjaci „tvrd orah“, i to ilustrovao situacijom nakon izbora u Kosovskoj Mitrovici.

- Nismo hteli da uđemo sa demokratama u koaliciju, a mogli smo. Zbog toga je DS napravila koaliciju sa manjim strankama. Razlog zbog kojeg smo odbili koaliciju jeste činjenica da se narod dole ne slaže sa njihovom politikom, jer je vidi kao projekat uspostavljanja nezavisnog Kosova, naglašava Pelević.

Aleksandar Vučić, zamenik predsednika SNS, izjavio je prethodno da ta stranka ne vidi u DSS koalicionog partnera s obzirom na njihovo istaknuto antievropsko stanovište. „Treba da sarađujemo sa njima, da nam budu veliki prijatelji, ali izvinite, najvažniji partner Srbije mora da bude EU“, podvukao je Vučić.

- Ukoliko Demokratska stranka može da bude u koaliciji sa Socijalističkom partijom Srbije, koja se nikada nije jasno ogradila od politike Slobodana Miloševića, ne vidim razlog zbog kojeg ne bi mogla isto tako da sarađuje sa Srpskom naprednom strankom. Odavno su demokrate javno iznele mogućnost saradnje sa Tomislavom Nikolićem, odnosno da Srpska napredna stranka treba da se potrudi na izborima kako bi se stvorili uslovi za tu saradnju, ocenjuje za Danas Čedomir Antić iz Naprednog kluba.

Lider LDP Čedomir Jovanović tvrdi da je Tomislav Nikolić u Briselu, nekoliko dana pre održavanja sednice Skupštine Srbije posvećene mišljenju Međunarodnog suda pravde o kosovskoj nezavisnosti, obećao evropskim zvaničnicima da će priznati Kosovo ako mu pomognu da dođe na vlast. Komentarišući te navode, naš sagovornik kaže da potreba za priznanjem kosovske nezavisnosti verovatno dolazi na dnevni red kada EU bude omogućila Srbiji zauzvrat veliki napredak u evropskim integracijama.


- Tada može doći do odbacivanja politike prema Kosovu. Aktuelna vlada je pokazala potpunu nedoslednost u političkom delovanju. Doslednost podrazumeva da se nešto žrtvuje, jer je uverenje jako i spremno je da podnosi žrtve. Međutim, u Srbiji politiku i javno mnjenje određuje nekoliko marketinških agencija koje obezbeđuju ostanak na vlasti. A, evidentno je da je to isključivi cilj političke elite, ocenjuje Antić.

On ističe sukob između formi i stvarnosti u Srbiji, na kojem predano radi aktuelna vlast.

- Jasno je da više nema ratova i da je to razlika između Slobodana Miloševića i aktuelne vlasti. Međutim, po mnogo čemu drugom, Milošević je prethodnik demokratskih vlada posle 2000. godine, i u velikoj meri odredio je to kako vlasti sada izgledaju i vode državnu politiku. Zašto bi onda bilo čudno da demokrate naprave vladu sa naprednjacima, ističe Antić.

„Sigurno napred“ bez promena

Antić naglašava da je sadašnja vlast izbor, pre svega, velikih sila i da DS ne bi pobedila bez njihove pomoći. „Tajna SNS je funkcionisanje na demokratskim slabostima društva. Društvo u celini ne voli vlast, ali ne vide ni alternativu, pa podržavaju opoziciju koja je bliska vlasti. Logika ovog društva sastoji se u sledećem: da sigurno idemo napred, ali da se ne menjamo, kaže Antić.
 
Netacno Chivijas.

Samo je u Srbiji moguce da jedna stranka formira koalicije sa dojucerasnjim najvecim politickim neprijateljima a da njihovi biraci to ne kazne na izborima.

zato vrh DS-a radi to sto radi

Jer biraci DS-a oni nemaju ni svoj stav, ni svoje misljenje nista u zivotu

Oni glasaju za DS pa taman sutra Tadic odlucio da ih sve na gomili poturci
 
Љубав је рођена!

Само ме живо интересује ко ће бити гур... а ко прим...:mrgreen:

50105015015401510505105qj6.jpg
 
Netacno Chivijas.

Samo je u Srbiji moguce da jedna stranka formira koalicije sa dojucerasnjim najvecim politickim neprijateljima a da njihovi biraci to ne kazne na izborima.

zato vrh DS-a radi to sto radi

Jer biraci DS-a oni nemaju ni svoj stav, ni svoje misljenje nista u zivotu

Oni glasaju za DS pa taman sutra Tadic odlucio da ih sve na gomili poturci

Nemoj se sikiras Tixi ,na nase eurofilske pozicije ce uskoro doci i sofer Dragan i veverica ,lepa Nata itd..:mrgreen:..sto fali ,kada su najveci eurofili postali bivsi clasaci SRS-a ,a sada SNS-a ,mi smo to oduvek bili,mislim bili smo uvek eurofili ,tako da su bata,seka,Djuka i ostalo dosli na nase jasle ,a ne mi na njihove...:rtfm::lol::lol:
 
Nemoj se sikiras Tixi ,na nase eurofilske pozicije ce uskoro doci i sofer Dragan i veverica ,lepa Nata itd..:mrgreen:..sto fali ,kada su najveci eurofili postali bivsi clasaci SRS-a ,a sada SNS-a ,mi smo to oduvek bili,mislim bili smo uvek eurofili ,tako da su bata,seka,Djuka i ostalo dosli na nase jasle ,a ne mi na njihove...:rtfm::lol::lol:

ma mogu da dodju oni svi na gomili na vase tadicevskokvislinske pozicije , ali znaj , na vase pozicije slugu izdajnika i lopova nikada necu doci JA :mrgreen:

pa makar crkli :mrgreen:

Jer ja sam covek koji ima svoj stav. Meni moj stav i misljenje, za razliku od tebe, ne negira centrala nijedne stranke.

Eto da uzmemo na primer tebe.

Do juce si pljuvao prvo po SPS-ovcima kao najvecem zlu, danas se sa njima lizes. Isto tako si pljuvao po Nikolicu i Vucicu sutra ces opet da se lizes sa njima.

Ja sam za razliku od tebe castan covek - ne bavim se sodomijom za razliku od nekih.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma mogu da dodju oni svi na gomili na vase tadicevskokvislinske pozicije , ali znaj , na vase pozicije slugu izdajnika i lopova nikada necu doci JA :mrgreen:

pa makar crkli :mrgreen:

Jer ja sam covek koji ima svoj stav. Meni moj stav i misljenje, za razliku od tebe, ne negira centrala nijedne stranke.

Eto da uzmemo na primer tebe.
Do juce si pljuvao prvo po SPS-ovcima kao najvecem zlu, danas se sa njima lizes. Isto tako si pljuvao po Nikolicu i Vucicu sutra ces opet da se lizes sa njima.

Ja sam za razliku od tebe castan covek - ne bavim se sodomijom za razliku od nekih.



A ti si kao neki bitan cova?:hahaha:


Da nisi car Vilijam?:hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
ma mogu da dodju oni svi na gomili na vase tadicevskokvislinske pozicije , ali znaj , na vase pozicije slugu izdajnika i lopova nikada necu doci JA :mrgreen:

pa makar crkli :mrgreen:

Jer ja sam covek koji ima svoj stav. Meni moj stav i misljenje, za razliku od tebe, ne negira centrala nijedne stranke.

Eto da uzmemo na primer tebe.

Do juce si pljuvao prvo po SPS-ovcima kao najvecem zlu, danas se sa njima lizes. Isto tako si pljuvao po Nikolicu i Vucicu sutra ces opet da se lizes sa njima.

Ja sam za razliku od tebe castan covek - ne bavim se sodomijom za razliku od nekih.

Znas sta je pevao Bora corba ,to dok mu radza i vudra nisu pojele pamet....za ideale ,ginu budale....ne znam dali se mozes pronaci u ovim recima,pogotovu ovoj zadnjoj :rtfm::rtfm::ok:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Znas sta je pevao Bora corba ,to dok mu radza i vudra nisu pojele pamet....za ideale ,ginu [/B]budale...ne znam dali se mozes pronaci u ovim recima,pogotovu ovoj zadnjoj :rtfm::rtfm::ok:


ja znam da je to tako u perspektivi tvoje sorte ljudi kod kojih je sve na prodaju .

Al vidis ima nekih drugih ljudi, ovakvih kao ja, kojima cast postenje obraz drzava nacija i vera nikada nisu niti ce biti na prodaju.

Ima ljudi koji kad seru, posle to sto su izasrali - ne jedu - kao sto to radite vi iz DS SNS-a SPS-a

Ima ljudi koji stoje iza svojih stavova i ne menjaju misljenja kao carape.
 
ja znam da je to tako u perspektivi tvoje sorte ljudi kod kojih je sve na prodaju .

Al vidis ima nekih drugih ljudi, ovakvih kao ja, kojima cast postenje obraz drzava nacija i vera nikada nisu niti ce biti na prodaju.

Ima ljudi koji kad seru, posle to sto su izasrali - ne jedu - kao sto to radite vi iz DS SNS-a SPS-a

Ima ljudi koji stoje iza svojih stavova i ne menjaju misljenja kao carape.


Zar nije Toma do juce, bio vasa zvezda vodilja?:hahaha:
 
ma mogu da dodju oni svi na gomili na vase tadicevskokvislinske pozicije , ali znaj , na vase pozicije slugu izdajnika i lopova nikada necu doci JA :mrgreen:

pa makar crkli :mrgreen:

Jer ja sam covek koji ima svoj stav. Meni moj stav i misljenje, za razliku od tebe, ne negira centrala nijedne stranke.

Eto da uzmemo na primer tebe. Ti si primer jednog izuzetnog ljigavog coveka

Do juce si pljuvao prvo po SPS-ovcima kao najvecem zlu, danas se sa njima lizes. Isto tako si pljuvao po Nikolicu i Vucicu sutra ces opet da se lizes sa njima.

Ja sam za razliku od tebe castan covek - ne bavim se sodomijom za razliku od nekih.

Kakav recnik! 'Ajde lepo priznaj da si ti Ivan Markovic!
U njegovom maniru je takvo etiketiranje svih koji se ne slazu sa njim.
 

Back
Top