Prekinuti odnosi

Kako možete da ne budete prijatelj sa osobom koja je više godina bila u vašem životu kao dečko ili devojka?Kako je jednostavno izbacite iz života?

i ja bih volela da znam, zadnji put se razgovor sveo na sex...
ne žalim se ali bre nije fer, toliko sam opuštena sa bivšim da ga ne doživljavam kao bivšeg.
a ni on mene, i ne znam sad kako da ga pustim jer mi nemamo budućnost zajedno... :(
 
ma kakvi jednostavno....ali, nekad se mora jer produzavanje agonije nikom ne donosi dobro....a i za nastavak prijateljstva posle ljubavi moraju oboje da budu na istim frekvencijama, inace ce da se izjalovi....
 
Kako možete da ne budete prijatelj sa osobom koja je više godina bila u vašem životu kao dečko ili devojka?Kako je jednostavno izbacite iz života?

veza se zasniva (izmedju ostalog) na poverenju
prijateljstvo se zasniva (izmedju ostalog) na poverenju
ako poverenja nema - nema ni osnova za dalje druženje u bilo kom od ova dva navedena oblika:hvala:
kako ga/je izbaciti iz života - pa baš kao što si sama rekla - jednostavno:lol:
 
u načelu, zainteresovan si za određenu vrstu odnosa sa nekom osobom. Nisi zainteresovan za drugačiju vrstu odnosa. Dakle, kad je kraj, tad je kraj. Ne interesuje te da budeš prijatelj.

Kao što nemaš nameru da yebeš prijatelje, tako te ne zanima da budeš prijatelj sa svojom devojkom. To je samo za one koji nemaju snage sebi da kažu da je kraj.

Moguće je naravno dazaista i ostanu u prijateljskim odnosima i posle, ali to je ređe. Pitanje kakvi su bili njihovi odnosi i dok je veza trajala.
 
ja ga uopšte ne izbacim, on je mene izbacio iako je obećao da neće biti tako, al ugasi se telefon na nedelju dve tri
pa se promeni broj i eto dobiješ jedno ćao iz njegovog života iako ne znaš zašto
mada ja nisam za ta izbacivanja i ostale Miki Maus priče
 
Kako možete da ne budete prijatelj sa osobom koja je više godina bila u vašem životu kao dečko ili devojka?Kako je jednostavno izbacite iz života?

Zanimljivo al ybg posle kad sagledam u odnosu na prijatelje to nisu price koje bih sa bivsom mogao pricati..narocito ako smo dugo bili zajedno jer to nisu povrsni odnosi kakve vecina ima..malo mi bzvz da ne mogu da je uvatim za guzu
 
u načelu, zainteresovan si za određenu vrstu odnosa sa nekom osobom. Nisi zainteresovan za drugačiju vrstu odnosa. Dakle, kad je kraj, tad je kraj. Ne interesuje te da budeš prijatelj.

Kao što nemaš nameru da yebeš prijatelje, tako te ne zanima da budeš prijatelj sa svojom devojkom. To je samo za one koji nemaju snage sebi da kažu da je kraj.

Moguće je naravno dazaista i ostanu u prijateljskim odnosima i posle, ali to je ređe. Pitanje kakvi su bili njihovi odnosi i dok je veza trajala.

..ovako..
 
Kako možete da ne budete prijatelj sa osobom koja je više godina bila u vašem životu kao dečko ili devojka?Kako je jednostavno izbacite iz života?

Da smo se nekada davno razišli kao prijatelji, umesto što čovek nije našao za shodno da mi to kaze u lice, vec da raskine preko poruke i da promeni broj, kao da nisam nikada postojala u njegovom zivotu, izvini jel treba da pijem danas sutra kafu sa takvom osobom a bili smo dve godine u vezi nekada? Znala sam i kako dise i kako sanja, u dusu sam ga znala. I toliko nepostovanje da docekam? Ja sam kulturna i vaspitana osoba. Ne zivimo u istom gradu i kada bi se sreli u Beogradu, daleko od toga da se ne bih javila, pozdravila bih i to je sve. Nikada sa takvom osobom neću moći biti prijatelj. Da je samo lepo rekao, Jecika dušice, ja smatram da više ne treba da budemo zajedno ili sl. ok, mirna Bačka...i bila bih mu do kraja zivota najbolji prijatelj. Ovako, nema teorijske sanse. U slucaju bolesti da mu nesto zatreba ili clanovima njegove porodice koje postujem i cenim iako su ispali jako, jako nefer prema meni, učinicu uvek, nema spora, ali prijateljstvovati nećemo nikada. Ja sam takva, dacu ti srce na dlanu ali kada me neko tako ponizi, molim lepo, zacementirao je sudbinu i kao da je mrtav za mene. On zna, da ja neizmerno volim njegovu sestričinu Mariju i on kaze da ona pita i dalje za mene. I ona zna, da su moja vrata za nju uvek otvorena ako bude zelela nekada da me vidi kada poraste. Ja nisam tu nikoga izbacila iz svog zivota. Izbacili su oni mene iz svojih zivota, posve nenadano i krajnje podlo i na jedan perfidan i podao način, i izbrisali sve jednim potezom gumice, pravili se ludi, nisu se javljali niko na telefon, blagi uzas. Ko je kome ipak i na koji značin značio, govori u prilog i to, da se on sam javio nakon 4. godine. Jer takve kakve sam ja nema nigde a to mi je hvala za sve i što sam mu ulepšala zivot kao nijedna pre mene. Tako mi i treba, kada sam birala pogresne. :dash:
 
Poslednja izmena:

Back
Top