mode, demode, aut, in, peachke matere...

inspired baj LindaLi u jednom odgovoru gde spominje (zezanje) da mišići nisu in...

ali stvarno
doživeh lično od jedne mlađe ženske osobe
sa nekim blagim zgražavanjem na licu da me zamoli
jel možeš malo da olabaviš mišiće?
:eek:
vatafak
bez zezanja
šta je to u modi, ne razumem
?

Ma da bwe... I meni stalno prebacuju da sam suviše utegnut i nabucan.
Ne znam koji im je odjedanput. Tolike godine radim na sebi i odjednom puj pike ne važi.:(
Ajd nabilduj, ajd odbilduj... Mism ne ide to tako.
Dajte žene smislite se više. Ovako više ne ide.
Upropastiću zdravlje.
 
Ma da bwe... I meni stalno prebacuju da sam suviše utegnut i nabucan.
Ne znam koji im je odjedanput. Tolike godine radim na sebi i odjednom puj pike ne važi.:(
Ajd nabilduj, ajd odbilduj... Mism ne ide to tako.
Dajte žene smislite se više. Ovako više ne ide.
Upropastiću zdravlje.

ma daaaj,sve su zene krive:roll:
a ja sto godinama radim na rastu sisa pa vam je sad odjednom bitnije kakve noge ima :confused:
evo tek sto sam nabildovala goozu osecam da cete opet nesto da promenite:sad2:
 
misim, ako ti nije problem da mi objasnis kako se to radi na tom rastu, da i ja malo..poradim...:rumenko:

ne vredi,zakasnila si
sem toga nije vise ni u modi
nego aj da ozbiljno kazem koju


nisu moderni misici,nego mrsava tela vretena ,zasto?zato
uglavnom devojke bi pre umrle nego priznale da vole da ih poklopi i da se izgube u njegovom zagrljaju
nisu moderne dlake,nego glatke grudi i ruke i noge,o ledjima da ne govorimo
nisu moderne obline nego mrsavice i kad zulja duze se pamti,i frajeri bi se isto tako pre obesili nego priznali da vole pune ruke posla
vole i male sise i obrijane lolita pichkizze (pitanje jos je l vole zene ili devojcice?)
ne smeta meni sto neko i to voli,nego sto je sramota da kazes drugacije:confused:
 
nisu moderni misici,nego mrsava tela vretena ,zasto?zato
uglavnom devojke bi pre umrle nego priznale da vole da ih poklopi i da se izgube u njegovom zagrljaju
nisu moderne dlake,nego glatke grudi i ruke i noge,o ledjima da ne govorimo
nisu moderne obline nego mrsavice i kad zulja duze se pamti,i frajeri bi se isto tako pre obesili nego priznali da vole pune ruke posla
vole i male sise i obrijane lolita pichkizze (pitanje jos je l vole zene ili devojcice?)
ne smeta meni sto neko i to voli,nego sto je sramota da kazes drugacije:confused:

ja se nadam da se ovo završava samo na priči, tj.da niko zaista ne bira partnera na osnovu toga šta je moderno... znači, baš sam se nekako zgrozila pri pomisli da je to stvarno tako...
 
ja volim kad je muškarac potpuno izdepiliran, po grudima a i dole.
bivši mi se dole depilirao, svidja mi se ono. iako mu ja to nisam tražila.
a inače je metro, pa je sav bio uh... kombinacija muškosti, jačine i nežne kože.
mišićav (ne preterano već kako se meni svidja) spreman za napad, a već u sledećem momentu mazan kao mače...
(sve zavisi kako ga pripitomiš ;) )
 
inspired baj LindaLi u jednom odgovoru gde spominje (zezanje) da mišići nisu in...

ali stvarno
doživeh lično od jedne mlađe ženske osobe
sa nekim blagim zgražavanjem na licu da me zamoli
jel možeš malo da olabaviš mišiće?
:eek:
vatafak
bez zezanja
šta je to u modi, ne razumem
?

neznam pojma šta je u modi niti me se mnogo tiče, ali znam šta volim:
volim mišiće (ali ne šifonjere) već visoke, mršave, skladno gradjene i naravno tvrde muške persone;)
 
pa ne znam,al tako pisu po temama:mrgreen:

pa kontam ja da je to spisak pravila forumaš-a/ica, ali me i dalje muči da li je to stvarno tako... bem ga, svi se mi ovde uglavnom zayebavamo, ali izleti nekad i nešto iskreno... i ko će ga sad znati šta se stvarno radi i kako se živi u rl-u... :confused:
ja ne znam, jer sam nolajfer, pa zato moram da pitam jel to stvarno tako k'o što se priča da jeste..
 
Ja volim plavušane :zaljubljena:
Oni samim tim nisu predlakavi i skroz su uberkul.
E sad, da li je visok ili srednje visine, da li je mrškast, srednje građe ili malo krupniji - ne smeta..
Možda bi mi smetalo da se pretvori u miss pigy ili nekog nalik na sparušenu mumiju.
Ovako je sve ok.
Dokle god se kreće u nekim granicama normale.
 
Ma da bwe... I meni stalno prebacuju da sam suviše utegnut i nabucan.
Ne znam koji im je odjedanput. Tolike godine radim na sebi i odjednom puj pike ne važi.:(
Ajd nabilduj, ajd odbilduj... Mism ne ide to tako.
Dajte žene smislite se više. Ovako više ne ide.
Upropastiću zdravlje.

ma kakva utegnutost, napucavanje, dildo-bildo, bwe
kakav crni rad na sebi
ne bih znao ni da imam mišiće da ona nije rekla da malo olabavim

nisam znao da su meki qrci u modi :(

ja volim kad je muškarac potpuno izdepiliran, po grudima a i dole.
bivši mi se dole depilirao, svidja mi se ono. iako mu ja to nisam tražila.
a inače je metro, pa je sav bio uh... kombinacija muškosti, jačine i nežne kože.
mišićav (ne preterano već kako se meni svidja) spreman za napad, a već u sledećem momentu mazan kao mače...
(sve zavisi kako ga pripitomiš ;) )

jao
fuj
fak
odvrtano
bljuv

znači to je in, nešto k'o android?
coin operated boy?
i da izgleda KAO da ima mišiće?
 
inspired baj LindaLi u jednom odgovoru gde spominje (zezanje) da mišići nisu in...

ali stvarno
doživeh lično od jedne mlađe ženske osobe
sa nekim blagim zgražavanjem na licu da me zamoli
jel možeš malo da olabaviš mišiće?
:eek:
vatafak
bez zezanja
šta je to u modi, ne razumem
?

...pa to je cist trend...isto vazi i za nas...devedesetih bile u modi a la Sindi, Monika &co, nakon toga a la Kajli, sada a la Andjelina...ne bi se prodavalo da nije moderno...but who cares, svaka roba ima svog kupca:super:
 

Back
Top