Veliki ljubavni problem....

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Znam da vecina smatra da se ja javljam samo kad imam neki problem ali nije tacno.. Mada jeste delimicno ali svi mi to radimo, zar ne..? :mrgreen:

El em.. :)

Opet je sve krenulo nizbrdo.... :sad2:

Imam decka vec skoro 6 meseci.. Mnogo mi je lepo sa njim ali je mnogo neozbiljan... Zezamo se, izlazimo, provodimo mnogo vremena zajedno i bas nam je lepo.. JA sam romanticna, kao sto vec i znate tako da sam mu priredjivala brojna iznenadjenja jer smatram da to odrzava vezu... Ali neke stvari su me navele na razmisljanje...

Jos na pocetku veze kad se nismo razdvajali svi su nam rekli da ne treba da provodimo toliko vremena zajedno jer cemo dosaditi jedno drugom.. Ali mi ne mozemo da dosadimo jedno drugom, msm bar se tako cinilo...

Sad kada je postao po malo posesivan i ljubomoran poceli su mali problemi.. Pisala sam kad se ustrucavao da me upozna sa roditeljima.. To je bila samo sitnica... Ali sad kad sam se vratila sa mora pojavile su se neke dileme...

Gde god da idem, psoto mnogo volim da putujem on mi kaze da mi dozvoljava da nadjem bar jednog... I kad sam isla u Italiju i sad na more moj odgovor je bio "Prihvatam dozvolu al je necu iskoristiti.." Ili "Ok, ti je meni dajes ali ja tebi ne.."

Svesna sam da su muskarci vrlo komplikovani mada svi imaju istu semu....Ali mi smo ludace sto odlepimo za njima kao kreteni... JA njemu ne branim da on izlazi sa drustvom kao sto ni on meni ne brani da ja izlazim sa svojim drustvom.. Mada se to drustvo ponekad i spoji pa nas bude 10... :)

Problem je nastao kad sam se vratila... Mnogi su mu usadili razne sumlje... Predpostavljam, i ako mu ja ne dam povoda za ljubomoru... Ja ne mogu da izbegnem poglede i prilazenje momaka kad izadjem.. Ali milion puta sam mu rekla da je on meni jedini, da samo njega volim i da ga nikad ne bih prevarila jer znam kakav je to osecaj...

Nikad mu nisam priznala sa koliko sam njih bila, niti sa koliko njih sam imala odnos... A to ne treba ni jedna zena da uradi...

Fora je u tome sto ja znam sve o njemu i nije vise toliko zanimljivo, a opet on ne zna ni 20% o meni.. Misli da zna sve, ali ne zna.. Ja mu ne dam da sazna, jer to nije bitno.. Pricao mi je o svojim bivsima, na sta sam se ja jednom prilikom izdrala na njega zato sto mi je dosadilo.. Ne zanima me sa kim je bio i zasto, sad je sa mnom...

U nedelju su posle zagrljaja i poljubaca krenule provokacije samo takve.. Dobro poznajem musku igru pa sam se vesto snasla.. Ali sam malo procitala izmedju redova i ne svidjaju mi se neke stvari..

U sali je rekao kako bi i on bio neveran da je bio na moru bez mene, kako se udaljenost od 400km ne racuna, i tako se nesto zezao.. A onda je rekao nesto sto me pogodilo pravo u srce... "Ajde da vise ne pricamo o tome, sta god sa smo radili i ti i ja, oprosteno nam je.."

Posle toga je uzeo moj telefon i ako sam mu milion puta rekla da ga ne dira.. Izgovor je bio da prebaci slike ali ja ga zamalo nisam ubila, jer ne shvatam koliko puta treba da mu kazem da je to kao da mi je neko zavirio u moju fioku sa donjim vesom... :manikir:

ZNam da je izlazio i provodio se dok sam bila odsutna sto mu nisam zamerila jer sam se i ja maximalno provodila na moru ali sam u isto vreme mislila na njega... Cak sam od peska napravila ooogromno srce i napisala unutra Ika Miso... Kupila sam mu solju "Ja volim mogu muza i moj muz voli mene" (to je neka nasa fora, samo se zezamo, ne planiram da se udajem jos 10 godina najmanje)...

Posle tih nekih njegovih testova, koje sam provalila, su mi se nekako odjednom otvorile oci...

Alo ludaco, koci.. Pocni da razmisljas o nekim stvarima... I ona sam pocela da slazem neke delice i shvatila da on mene skoro nikad nije poslusao kad sam ga nesto iskreno posavetovala... Kad mu kazem da sam nervozna i da me pust da se smirim on pokusavajuci da me oraspolozi pocne da mi se smeje u facu... Sto ja mrzim pri tom i to sam mu 500 miliona puta rekla... Ima tu jos nekih stvari.. Njegovo ponasanje u drustvu pocinje malo da mi smeta.. Jer moje najbolje drugarice "muva"... One znaju da je blesam i da se samo zeza, ali DA LI JE TO SAMO ZEZANjE..?

NE zelim da pocnu price po gradu kako on meni nabija rogove jer svi znaju da smo zajedno a ako neko trece lice posmatra to ponasanje moze svasta da pomisli... Kao sto uostalom vec neki jesu.. Msm mene briga, ali opet mi na neki nacin smeta..

Dugo sam razmisljala sta da radim i sinoc se desilo nesto sto je bilo katastroficno..

Ceo dan juce je zeleo silno da me vidi, zvao me non stop a ja sam mu rekla da sam nervozna jer imam milion obaveza koje zelim da zavrsim a on je i dalje nastavljao...

Otisla sam da radim kod bake u restoranu i psolao mi je poruku.. Kad sam ga pitala gde je, i hoce li da dodje na pice posto sam zavrsila sta sam imala on je rekao da ne moze jer mora da pravi drustvo jednoj devojci koja je pritom beogradjanka, izgleda stvarno dobro.. TO je rodjaka devojke njegovog najboljeg druga koja nije iz Cacka...

Tu smo se prepucavali preko poruka jer mi je stvarno bilo dosta svega i na kraju je dosao sa tom devojkom, ja sam ga bockala nesto i tako to... Nebitno... Kad me pratio kuci zamolila sam ga da me jednom u zivotu saslusa jer sam mrtva ozbiljna.. Ispostovao je to i moj monolog sa svim ovim sto sam i ovde napisala je trajao nekih sat vremena sa raznim primerima i zamerkama...

Kada sam ga pitala za neke moje sumlje, nije mi izlgedao bas iskren jer se totalno sk*njao zbog tog mog monologa ali ja sam to morala da uradim jer moram da budem sigurna sa kakvom osobom 19-og idem u paraliju na deset dana... Bolje sad nego ne znam kad..

Njegov komentar na ceo taj monolog bio je kako ja njega ne razumem i kako je njemu dosta menjanja samog sebe da se on samo prilagodjava drugim ljudima... Da on ne muva moje drugarice nego se samo zeza, kako ja njemu ne dam da dodje do reci.. Ali pri tom drago mu je sto sam mu sve iskreno rekla...

Kad sam mu rekla da je iskrenost osnov veze i da ga volim i ne zelim da se ta veza propadne i da zelim da i on meni kaze sve sto mu smeta kod mene on je rekao da ne zeli to da mi prica jer............. MA ne zna ni on sam sto.. Tada smo stali ispred moje zgrade, jako me zagrlio i poljubio, uzvratila sam poljubac, osetila njegov miris kad sam ga zagrlila, poljubili se nezno i jedva sam se istrgnula iz njegovog narucja jer nisam zelela da me vidi kako placem..

Odletela sam kao furija uz stepenice, i ako me on molio da ostanem samo jos minut.. Ali nisam mogla... I nisam okla sklopila nocas.... :sad2: :besna: :pms: :sad2::sad2::sad2: :think: :confused::(
 
Fora je u tome sto ja znam sve o njemu i nije vise toliko zanimljivo, a opet on ne zna ni 20% o meni.. Misli da zna sve, ali ne zna.. Ja mu ne dam da sazna, jer to nije bitno.. Pricao mi je o svojim bivsima, na sta sam se ja jednom prilikom izdrala na njega zato sto mi je dosadilo.. Ne zanima me sa kim je bio i zasto, sad je sa mnom...

Fora je u tome sto si ti pocela da se hladis i to je razlog za sve dogadjaje posle toga
To je tako poznata faza kod zena
A hladis se jer si ga provalila, upoznala, znas sve o njemu, a pri tome si o sebi mnogo toga vesto krila
U ovoj prici mi delujes kao kalkulant i manipulator.
Nisi u tu pricu usla otvorenog srca kao on, nego si krila pravu sebe.
Deluje da se on nije tako ponasao

I sad, sta god on uradi, sta god on kaze, tebi nece valjati i to ce ici samo nizbrdo.
Odrasti
 
mladi ste, nezreli, u promenama, nesigurni.....ljubav vas drzi ali i razdvaja.....lepo je biti mlad i lud ali nekad nije lako.....nema na ovo sta da se kaze osim da burne veze tesko opstaju jer se covek isrcpi od stalnog trosenja energije na nekoga.....

hvala, ali sta dalje?

oćeš samo da pojasniš, zašto je za ovu storiju bitna ova rečenica "osetila njegov miris kad sam ga zagrlila".?

verovatno sto je to tako poznat miris i zato sto ga volim.. ne bi kmecala sad ovde da nije tako...

Fora je u tome sto ja znam sve o njemu i nije vise toliko zanimljivo, a opet on ne zna ni 20% o meni.. Misli da zna sve, ali ne zna.. Ja mu ne dam da sazna, jer to nije bitno.. Pricao mi je o svojim bivsima, na sta sam se ja jednom prilikom izdrala na njega zato sto mi je dosadilo.. Ne zanima me sa kim je bio i zasto, sad je sa mnom...

Fora je u tome sto si ti pocela da se hladis i to je razlog za sve dogadjaje posle toga
To je tako poznata faza kod zena
A hladis se jer si ga provalila, upoznala, znas sve o njemu, a pri tome si o sebi mnogo toga vesto krila
U ovoj prici mi delujes kao kalkulant i manipulator.
Nisi u tu pricu usla otvorenog srca kao on, nego si krila pravu sebe.
Deluje da se on nije tako ponasao

I sad, sta god on uradi, sta god on kaze, tebi nece valjati i to ce ici samo nizbrdo.
Odrasti

nemoj biti bukvalista jer nisi ti u vezi sa mnom i nisi proziveo sa mnom ono sto je on ni ono sto sam ja sa njim.... mozda tebi delujem, ja sebe ne vidim tako...
 
hvala, ali sta dalje?



verovatno sto je to tako poznat miris i zato sto ga volim.. ne bi kmecala sad ovde da nije tako...



nemoj biti bukvalista jer nisi ti u vezi sa mnom i nisi proziveo sa mnom ono sto je on ni ono sto sam ja sa njim.... mozda tebi delujem, ja sebe ne vidim tako...

Meni delujes. I ne bih voleo da budem u vezi sa nekim ko ne zeli da otkriva sebe pustajuci drugu stranu da se otkrije only to become boring some day
 
Jao dodjes mi pare sto procitah ovo:lol:i dobro sta ti sad oces od nas..odnos ko i svaki drugi

samo reci koliko..? i jel moze to nesto u naturi jer mi duguju mama i tata tako da sam trenutno svorc.... salila sam se ali hvala sto si uspeo da me nasmejes....

da znaš da bi sve preko dva pasusa trebalo da se naplaćuje..

ja cu bankrotirati pored vas forumasa... :confused::(
 
Meni delujes. I ne bih voleo da budem u vezi sa nekim ko ne zeli da otkriva sebe pustajuci drugu stranu da se otkrije only to become boring some day

Mozda ti na to tako gledas, lupila sam kad sam rekla 20% ali osecam da me u nekim stvarima ne razume j*t.. I nikad nece da me saslusa.. Stalno kad zelim nesto da mu poverim on kaze kako nece da prica o ozbiljnim temama jer on nece sa tim da se opterecuje.. Jel to musko? A pri tom ja njega uvek saslusam i posavetujem od srca i ako me retko poslusa pa posle shvati da sam za neke stvari bila u pravu...

Ajde reci sad.... To da on ne zna mnogo stvari o meni je misljenje drugih koje sam ubacila ovde... A ti sto ne kapiras je tvoj problem... Nervozna sam i neispavana, nemoj me jos i ti cackati kad te molim....
 
Meni delujes. I ne bih voleo da budem u vezi sa nekim ko ne zeli da otkriva sebe pustajuci drugu stranu da se otkrije only to become boring some day

e da... on se sam otkriva.... ja mu to ne trazim... vazno je da je meni i njemu lepo kad smo zajedno, proslost me ne zanima... a valjda ima dovoljno iskustva sa devojkama (20 godina ima, jeste malo ali ipak...) da me uponza.... za ovih 6 meseci... :rtfm:
 
samo reci koliko..? i jel moze to nesto u naturi jer mi duguju mama i tata tako da sam trenutno svorc.... salila sam se ali hvala sto si uspeo da me nasmejes....



ja cu bankrotirati pored vas forumasa... :confused::(

Moze u naturi naravno:lol:nego samo si malo postala osetljivija a nemoj da vam se svodi veza na podizanju samopouzdanja cija ce biti poslednja..mislim tako mi izgleda..u vezi nema potrebe da se prica ja ti dajem dozvolu..svi smo slobodni da radimo sta ocemo..ja te nikad ne bih prevario..i slicne nebuloze peckanja i ljubomornih scena..prevazidjite to i ponasajte se ko odrasli ljudi
 
mladi ste, nezreli, u promenama, nesigurni.....ljubav vas drzi ali i razdvaja.....lepo je biti mlad i lud ali nekad nije lako.....nema na ovo sta da se kaze osim da burne veze tesko opstaju jer se covek isrcpi od stalnog trosenja energije na nekoga.....

Fora je u tome sto ja znam sve o njemu i nije vise toliko zanimljivo, a opet on ne zna ni 20% o meni.. Misli da zna sve, ali ne zna.. Ja mu ne dam da sazna, jer to nije bitno.. Pricao mi je o svojim bivsima, na sta sam se ja jednom prilikom izdrala na njega zato sto mi je dosadilo.. Ne zanima me sa kim je bio i zasto, sad je sa mnom...

Fora je u tome sto si ti pocela da se hladis i to je razlog za sve dogadjaje posle toga
To je tako poznata faza kod zena
A hladis se jer si ga provalila, upoznala, znas sve o njemu, a pri tome si o sebi mnogo toga vesto krila
U ovoj prici mi delujes kao kalkulant i manipulator.
Nisi u tu pricu usla otvorenog srca kao on, nego si krila pravu sebe.
Deluje da se on nije tako ponasao

I sad, sta god on uradi, sta god on kaze, tebi nece valjati i to ce ici samo nizbrdo.
Odrasti

Evo ti pravih odgovora!
No, i ti ces jednom odrasti ;)
 
Moze u naturi naravno:lol:nego samo si malo postala osetljivija a nemoj da vam se svodi veza na podizanju samopouzdanja cija ce biti poslednja..mislim tako mi izgleda..u vezi nema potrebe da se prica ja ti dajem dozvolu..svi smo slobodni da radimo sta ocemo..ja te nikad ne bih prevario..i slicne nebuloze peckanja i ljubomornih scena..prevazidjite to i ponasajte se ko odrasli ljudi

rekao je jos sinoc kako su sve to bili neki testovi ali sam mu rekla da je preterao sa testovima...

Evo ti pravih odgovora!
No, i ti ces jednom odrasti ;)
:think:
 
JA ustvari zelim da protumacite ovo i da mi pomognete to da resim.. A on mi se javlja sad sa porukom "Dobro jutro ljubavi, sta radis?" Tacno da dodje coveku da se ubijeeeeeeeee!

To je sasvim normalna poruka, ali kao sto rekoh, ti si vec pocela da se hladis i sad ce svaki njegov gest da izaziva bes, nervozu, svadje, a na kraju ce ti postati odvratan

Razlog sto si pocela da se hladis vec ti rekoh.
A i sama si ga napisala
 
Ipak, ne smatram da si ti u ovoj prici vestica, a on dobrica
Verovatno ste oboje mladi, pa on oboje ne umete da se nosite sa tim osecanjem koje imate.
Stoga se on ponasa detinjasto, a ti si se ukenj,ala jos na pocetku i resila da se ne otvaras
Onda ti je postao dosadan, provaljen, poznat, uobicajen i sad se osecanja gube

Manje taktiziranja i kalkulisanja ubuduce, ili sledeci put sa tvoje strane, malo vise sigurnosti i poverenja sa njegove
 
Fora je u tome sto mi prica kako je bio ovde, onde kako je prilazio ovoj, onoj devojci... Smeta mi to... Kako ne shvatate.. Vama to nikad nije smetalo.. JA znam da su to testovi al zar nije malo i "Napad je najbolja odbrana...'

Sedimo u nedelju u jednom lokalu i kad su se provlacili ti testovi nista nisam shvatila ozbiljno ali onda mi je odjednom sve proslo kroz glavu.. I ja sam njega zezala, u tome je fora... I on zna da ja nisam nista uradila na moru... I priznao mi je sinoc da me je proveravao time.. Ali me je uzasno zabolelo to sto smo tokom tog razgovora u lokalu nesto pogledali kroz prozor jer me videla jedna drugarica.. Nakon nje su prosle dve devojke koje stvarno fantasticno izgledaju, nije me pogledao, odmerio ih je od glave do pete, dok nisu zamakle iza ugla i rekao "Uuuu sto su dobre macke", ja sam ga samo gledala kako baliiii! NAsmejala se poluironicno i rekla "Da, bas su sexy..."

I kako da ja pomislim da on mene nije prevario ili tako nesto, a sinoc me gleda u oci i ne znam vise ni sama.. Pri tom prica kako je sa drugom bio u Kraljevu i kako su tamo eeeeeeeeextra ribe, mnogo sredjenije nego u Cacku. Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!
 
Mozda je sujeta, mozda su razlozi besmisleni, ali ipak mislim da se ja plasim da opet po ko zna koji put budem povredjena i nasamarena...

Evo....dodjosmo do razloga tvoje zatvorenosti i drzanja sebe na distanci

Niko od nas ne zeli da bude povredjen.
Ali opet, razmisli o tvojim vezama gde si bila povredjena i nasamarena.
Zasto se to desavalo ili jos bitnije, zasto se toliko puta ponavljalo
Mozda si ti bila naivna
Ali resenje nije u tome da se drzis na distanci, nego da naucis da postujes sebe.
Onda ces znati sta mozes a sta ne mozes da prihvatis i to ce biti jasno i tvojim momcima, pa ce znati da ne mogu da te povrede ili nasamare
 
Fora je u tome sto mi prica kako je bio ovde, onde kako je prilazio ovoj, onoj devojci... Smeta mi to... Kako ne shvatate.. Vama to nikad nije smetalo.. JA znam da su to testovi al zar nije malo i "Napad je najbolja odbrana...'

Sedimo u nedelju u jednom lokalu i kad su se provlacili ti testovi nista nisam shvatila ozbiljno ali onda mi je odjednom sve proslo kroz glavu.. I ja sam njega zezala, u tome je fora... I on zna da ja nisam nista uradila na moru... I priznao mi je sinoc da me je proveravao time.. Ali me je uzasno zabolelo to sto smo tokom tog razgovora u lokalu nesto pogledali kroz prozor jer me videla jedna drugarica.. Nakon nje su prosle dve devojke koje stvarno fantasticno izgledaju, nije me pogledao, odmerio ih je od glave do pete, dok nisu zamakle iza ugla i rekao "Uuuu sto su dobre macke", ja sam ga samo gledala kako baliiii! NAsmejala se poluironicno i rekla "Da, bas su sexy..."

I kako da ja pomislim da on mene nije prevario ili tako nesto, a sinoc me gleda u oci i ne znam vise ni sama.. Pri tom prica kako je sa drugom bio u Kraljevu i kako su tamo eeeeeeeeextra ribe, mnogo sredjenije nego u Cacku. Rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!

Nisu to testovi
Muskarci to retko rade, a i kad rade, retko je suptilno. A test nije test, ako ti provalis da jeste

Nego je on video da se ti hladis, osetio da se nesto menja i to je odraz njegove nesigurnosti i straha da ces otici.
 

Back
Top