UEFA spasava Crvenu zvezdu?
Prikazujem rezultate 1 do 13 od 13

Tema: UEFA spasava Crvenu zvezdu?

Zelen bor nije na forumu
    muskokrk..ruka je pružena Zelen bor...za svaki slućaj posle rukovanja prebrojte prste...
    Poznat Zelen bor (avatar)
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Podrazumevano UEFA spasava Crvenu zvezdu?

Liga Evrope

UEFA spasava Crvenu zvezdu?
    Crvena zvezda bi mogla bez borbe da obezbedi plasman u sledeću rundu kvalifikacija za Ligu Evrope, pošto je UEFA zapretila Slovanu izbacivanjem! Stadion Slovaka „Pasjenki" ne ispunjava uslove, a drugi ne mogu da obezbede

Fudbaleri Crvene zvezde mogli bi bez borbe da se plasiraju u sledeću rundu kvalifikacija za Ligu Evrope! Naime, Slovan iz Bratislave dva dana pred revanš nije obezbedio adekvatan stadion za odigravanje meča protiv crveno-belih, pa bi UEFA mogla da naloži da se duel uopšte ne igra, već da se registruje službeno 3:0 za Zvezdu, čime bi beogradski tim otišao dalje!
    Slovacima preti kazna jer njihov (inače, privremeni) stadion „Pasjenki" ne ispunjava osnovne bezbednosne kriterijume UEFA (preniska ograda), a rok za prijavu nekog drugog stadiona odavno je istekao. Čak i da nema tog roka, Slovaci ne bi imali rešenje, jer praktično nemaju drugi stadion kao alternativu. Njihov matični stadion koji ispunjava i najstrože kriterijume - „Tehelne pole" trenutno je u fazi rekonstrukcije, dok dom fudbalera Artmedije „Petržalka" ne ispunjava uslove FIFA.

Andora već kažnjena

Slovan bi mogao da dočeka Crvenu zvezdu u Trnavi na stadionu „Antona Malatinskeho" ili na još pet objekata van Bratislave, ali bi premeštanje meča u drugi grad dan ili dva pre utakmice bilo gotovo neizvodljivo. Konačnu odluku o sudbini Slovana UEFA će doneti danas kada izvrši finalnu inspekciju stadiona „Pasjenki".

Da se ne radi o praznoj priči, govori primer od pre mesec dana, kada je UEFA meč prvog kola kvalifikacija za Ligu šampiona Santa Koloma (Andora) - Birkirkara (Malta) registrovala službeno 0:3 u korist gostiju, jer prvak Andore nije uspeo da obezbedi adekvatan stadion za odigravanje tog meča.
    Čelnici Slovana već su održali sastanak sa gradskim i policijskim predstavnicima, na kojem je konstatovano da stadion „Pasienski" ne ispunjava nekoliko bezbednosnih uslova potrebnih za održavanje evropskih utakmica. Predstavnici grada Bratislave i lokalne policije čine sve kako bi se u poslednjem trenutku ispravili ti nedostaci, inače meč, prema pisanju slovenačkih medija, neće biti odigran.

- Dobili smo listu zahteva bezbednosnih mera koje moraju biti ispunjene do utorka. Tada će biti napravljena finalna kontrola stadiona i nadamo se da će ocena biti pozitivna - rekao je tehnički direktor Slovana Zdenek Roman.

Čelnici Crvene zvezde juče nisu želeli da komentarišu mogućnost da se bez borbe plasiraju u četvrto kolo kvalifikacija za Ligu Evrope. Takav stav oni su obrazložili činjenicom da iz UEFA ili Slovana nisu dobili nijedan zvaničan dokument koji bi najavio takvu mogućnost

UEFA ne prašta

- Nemamo komentar na te priče! Nismo dobili nijednu zvaničnu informaciju iz Slovačke ili UEFA, tako da se najnormalnije spremamo za revanš u Bratislavi. Ne znamo šta bismo u ovom trenutku mogli da kažemo na tu temu - rečeno nam je juče u Zvezdi.

http://www.pressonline.rs/sr/sport/fudbal/story/127941/UEFA+spasava+Crvenu+zvezdu.html

Poslednji put ažurirao/la Zelen bor : 03.08.2010. u 09:30
    Za slobodu i krst časni

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Podrazumevano Re: UEFA spasava Crvenu zvezdu?

pa samo tako bi Romi mogli da prodju dalje
    The Show Must Go On...

Zelen bor nije na forumu
    muskokrk..ruka je pružena Zelen bor...za svaki slućaj posle rukovanja prebrojte prste...
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio al bundy Pogledaj poruku
    pa samo tako bi Romi mogli da prodju dalje
    Za slobodu i krst časni

Domaćin Корнелије (avatar)
    Učlanjen
    25.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Реално, УЕФА нам дугује за оно против Милана... Сад имају прилику да се искупе...

Ističe se loki74 (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    58

Pa i da prođu, natamburaće ih neko u sledećem kolu.
    Tim im je katastrofa- Koroman, Kadu, Perović, Đorđević, igrači koji nisu ni za našu ligu, a kamoli Evropu. Pa taj Koroman ni u jednom ozbiljnom evropskom klubu nije igro ni 15 minuta.
    Da ne govorim o treneru, Kratku Ostaniću. Čovek je izgubio 8 utakmica za redom u Bugarskoj. U derbiju sa Partizanom, tim mu nije imao nijedan, znači NIJEDAN šut u okvir gola .. i ne znam šta iko očekuje od takve kombinacije katastrofalan tim ( s izuzetkom Trifun, i još neki mladi ) i još gori trener profila Kosan-Đorić.
    Neke još može vatati Đeneral Lukić, vodi vojsku u Bratislavu.. na priču Stubovi Srpstva, izginućemo i šta ti ja znam.. ko malo duže prati fudbal, zna da od te priče nema ništa.

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio loki74 Pogledaj poruku
    Tim im je katastrofa- Koroman, Kadu, Perović, Đorđević, igrači koji nisu ni za našu ligu, a kamoli Evropu. Pa taj Koroman ni u jednom ozbiljnom evropskom klubu nije igro ni 15 minuta.
    Da ne govorim o treneru, Kratku Ostaniću. Čovek je izgubio 8 utakmica za redom u Bugarskoj. U derbiju sa Partizanom, tim mu nije imao nijedan, znači NIJEDAN šut u okvir gola .. i ne znam šta iko očekuje od takve kombinacije katastrofalan tim ( s izuzetkom Trifun, i još neki mladi ) i još gori trener profila Kosan-Đorić.
    Neke još može vatati Đeneral Lukić, vodi vojsku u Bratislavu.. na priču Stubovi Srpstva, izginućemo i šta ti ja znam.. ko malo duže prati fudbal, zna da od te priče nema ništa.
    Ovaj igra samo zbog toga što je gospodin Rajo Božović ostao bez kinte i mora da ga proda...Ja bih ovom spisku samo dodao još i Bogdanovića...
    Za slobodu i krst časni

Ističe se Spencer (avatar)
    Učlanjen
    20.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    60

Питај Филипа Лама колико је Короман лош. Посведочиће болови у кичми које и након три године још осећа...
    "I spent half of my money on drinks, fast cars and women...The rest I just squandered!"
    http://mightiestofthenine.blogspot.com/2011/05/blog-post_26.html

Legenda al bundy (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1358

Da bre sa takvim nesrecnim timom romadiji je bolje da odmah ispadnu od Slovana , nego da prodju na prevaru i onda ih prvi sledeci levati oderu ko Musa jarca .
    The Show Must Go On...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

циганска посла.

Gazija nije na forumu
    Nije bitno sa koje si strane drug,ako im i danas verujes, onda si lud
    Iskusan Gazija (avatar)
    Učlanjen
    01.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Pa samo tako i mogu da prodju

Zelen bor nije na forumu
    Učlanjen
    21.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    107

Citat Original postavio Gazija Pogledaj poruku
    Pa samo tako i mogu da prodju
    Za slobodu i krst časni

Buduća legenda Jacob (avatar)
    Učlanjen
    20.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    688

Ne bih se ja radovao toliko da sam na njihovom mestu, vrlo lako moze da im se desi da i njih izbace zbog nagomilanih dugova
    Tek kad ti komarac sleti na jaja, shvatis da se nesporazumi mogu resiti nenasilnim putem

Ističe se
    Učlanjen
    23.04.2010.
    Pol
    muški
    sunetarnica "Krstarica", brzo fikarimo i pevamo zajedno kolika je to sreća, pamet i veselje
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    0

Gde nestade onaj Iron Lord?
    Ovde još samo SUDOKU iz novina niste prepisali...

Slične teme

1. Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 23.04.2010., 19:35
  2. trazim oznake ili crvenu beretku od JSO jedinice
    Autor acabre u forumu Vojska, policija i avijacija
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.12.2009., 17:42
  3. Iz prirodne crne u crvenu boju kose iz prvog puta???
    Autor EmKei92 u forumu Kozmetika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.08.2009., 07:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •