posao u inostranstvu...brak (opcija)
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 34

Tema: posao u inostranstvu...brak (opcija)

Nov član
    Učlanjen
    03.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano posao u inostranstvu...brak (opcija)

Molim za pomoc za zaposlenje u zemljama EU, SAD, Australije, UAE ili Novog Zelanda. Imam 32 godine i zavrsio sam diplomske (diplomirani inzenjer gradjevinarstva) i postdiplomske studije (Magistar tehnickih nauka-gradjevinarstvo), a u toku je izrada doktorske disertacije iz gradjevine, oblast konstrukcije. Publikovao sam vise od 30 naucnih radova na medjunarodnim i domacijm simpozijumima i casopisima. Takodje, imam iskustva iz oblasti ekspertskih analiza, projektovanja konstrukcija i 3D modeliranja.
    Molim sve koji mogu da mi pomognu neka ostave poruku na ovom forumu.
    ...Kao opcija, odgovara mi i brak za papire.

Primećen član srbijadamus (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Podrazumevano Re: posao u inostranstvu...brak (opcija)

I gospodine doktorantu niste u stanju da pretražite sajtove za emigraciju .Smešno

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5973

Alal vera al si napakovo..bez odavde
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Domaćin dulebass (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    70

Meni nije jasno zasto se javljaju svakojaki ljudi da negativno komentarisu? Ako mozes, pomozi coveku, ako smatras da je budala, zadrzi za sebe. Kao da vam je krivo sto je covek naveo da je skolovan.
    "Pri rodjenju placemo sto smo stupili na veliku pozornicu budala!" (Sekspir)

Domaćin paperinos (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Coveku zaista treba pomoc...samo se obratio na pogresno mesto.Posle tolikog ucenja ocito se sa njim nesto desilo.
    Akademsko zvanje nije samo puko posedovanje diplome, to treba da bude i nesto vise a tice se morala i karaktera...sto je kod doticnog ocito u teskom deficitu.
    Gosn Mag, Dr Dipl Ing stavite vi malko prst na vase umno celo i zapitajte se sta je to sto vi zaista zelite i kolika je cena toga, i koji ste to put odabrali cenjeni strucnjace da bi ste stigli do tog vaseg zacrtanog cilja.

gost 167296 nije na forumu
    Svako vreme ima svoju boju... Malo farbi a vremena razna...
    Iskusan
    Učlanjen
    25.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio dulebass Pogledaj poruku
    Meni nije jasno zasto se javljaju svakojaki ljudi da negativno komentarisu? Ako mozes, pomozi coveku, ako smatras da je budala, zadrzi za sebe. Kao da vam je krivo sto je covek naveo da je skolovan.
    Apsolutno se slazem.Jel na forumu treba da budu samo neobrazovani ljudi ili sta?Koja je fora?

Početnik
    Učlanjen
    02.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

probaj se raspitati u kanadskoj ambasadi. koliko je meni poznato kanadjani trebaju visoko obrazovane ljude. kada dodjes u kanadu tada ces lako da se ozenis.

Iskusan ljuta_mamba (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio amonijak Pogledaj poruku
    Apsolutno se slazem.Jel na forumu treba da budu samo neobrazovani ljudi ili sta?Koja je fora?
    fora je sto ocigledno da ovaj pdf nema moderatora
    stari je verovatno otisao
    a novoga nema,zato se ovaj pdf pretvorio u ovo sto se pretvorio,ima svega sem posla

ali,nazalost,ovo je samo slika,situacije u drzavi...ja licno mislim da niko nista ne radi

no,ajd za pocetak,da vidimo ko je moderator na ovom pdf????

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio amonijak Pogledaj poruku
    Naravno, pogledaj malo koji likovi su ga napali. Njima i onako ne treba diploma oni imaju viska pameti! Cak ga pernati lik proglasi psihijatrijskim slucajem? Otici iz rodjene zemlje nije lep korak, ali covek nije klinac, nije se snasao ovde, i misli da mu je to jedino resenje. Verovatno je "uleteo" u neki sistem kod privatnika, video sta se desava i...........Ogroman broj ljudi, kad zavrsi skolu i dodje do diplome, proba da se zaposli, ili se zaposli pa kad vidi kako funkcionise robovlasnicki sistem, ide u inostranstvo!

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Likovi koji brane nacelo nakaradnosti da se sredstva za postizanje cilja ne biraju su posebna prica, kengure od tebe sam i ocekivao da se prikljucis stadu.

Aktivan član NT Vending (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio paperinos Pogledaj poruku
    Likovi koji brane nacelo nakaradnosti da se sredstva za postizanje cilja ne biraju su posebna prica, kengure od tebe sam i ocekivao da se prikljucis stadu.
    Vazda li ti se namjesti fino i vazda li ga razapnes...strasno...

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Citat Original postavio NT Vending Pogledaj poruku
    Vazda li ti se namjesti fino i vazda li ga razapnes...strasno...
    Kad ti spavas covece, kad posle 4 arbajta stignes i na internet? Vas dva lika em nemate nista u glavi, em ljudima spamujete svaku temu! Posao u inost................................

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio geniusman Pogledaj poruku
    Molim za pomoc za zaposlenje u zemljama EU, SAD, Australije, UAE ili Novog Zelanda. Imam 32 godine i zavrsio sam diplomske (diplomirani inzenjer gradjevinarstva) i postdiplomske studije (Magistar tehnickih nauka-gradjevinarstvo), a u toku je izrada doktorske disertacije iz gradjevine, oblast konstrukcije. Publikovao sam vise od 30 naucnih radova na medjunarodnim i domacijm simpozijumima i casopisima. Takodje, imam iskustva iz oblasti ekspertskih analiza, projektovanja konstrukcija i 3D modeliranja.
    Molim sve koji mogu da mi pomognu neka ostave poruku na ovom forumu.
    ...Kao opcija, odgovara mi i brak za papire.
    To je zaista impresivno, ostvario si veliki uspjeh na polju gradjevine sto se tice nauke, skidam kapu.

Ali...uvijek neko ali...

Ne cini li ti se da se ne snalazis najbolje u sopstvenoj zemlji i u sopstvenoj struci jer je gradjevinarstvo jos uvijek "jaka" grana?Sa takvim referencama ti mozes da biras posao u struci, da postavljas svoje uslove i da zahtijevas svoju platu, ne da ti odredjuje poslodavac platu nego da te vuce za rukav da radis za njega za platu koju ti trazis?

Tako bi trebalo da bude, porazmisli malo zasto nije onako kako sam ti napisao, ima li tvojih gresaka u svemu tome?Problem negdje postoji, da li je u tvojoj nesposobnosti da se izboris za svoje mjesto u drustvu da bi bio vrednovan i placen onako kako zasluzujes, da li u tome da nisi dovoljno komunikativan i prodoran, da nisi dovoljno ambiciozan, da ne "umijes" sa ljudima, ne znam, ali neki problem postoji.Zasto ti ovo govorim?

Pa ako vec ovdje ne mozes da poslozis sve kockice, a imas ih i vise nego sto treba za solidan uspjeh, ja se pitam kako li ces ih tek posloziti ako odes negdje van jer tamo niti priznaju nasu diplomu kao sto je priznaju ovdje, niti su cijenjeni gradjevinari kao sto su Srbi cijenjeni, niti su raspolozeni prema strancima, niti...

Bolje ti je poradi malo na sebi i svojim greskama, ako ih uspijes prepoznati i otkloniti ja sam ubijedjen da ces ovdje ostvariti puno veci uspjeh nego da negdje drugo odes.

A ako smatras da nisam u pravu ti nastavi sa trazenjem varijante za odlazak...

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio NikolaNBgd Pogledaj poruku
    Kad ti spavas covece, kad posle 4 arbajta stignes i na internet? Vas dva lika em nemate nista u glavi, em ljudima spamujete svaku temu! Posao u inost................................
    Wireless, mobilni telefon Symbian, lap top..., ja surfujem i iz kreveta, i iz baste kafica, i iz auta...ali dobro, to su za tebe spanska sela...

A sto se spamovanja tice, ti si najveci spamer na forumu, tvoj nijedan post ne vrijedi ni komentarisati, ti nemas svoje misljenje, ponavljas samo Oriflame pricu kao lose obucen papagaj...

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

To je zaista impresivno, ostvario si veliki uspjeh na polju gradjevine sto se tice nauke, skidam kapu.

Ali...uvijek neko ali...

Ne cini li ti se da se ne snalazis najbolje u sopstvenoj zemlji i u sopstvenoj struci jer je gradjevinarstvo jos uvijek "jaka" grana?Sa takvim referencama ti mozes da biras posao u struci, da postavljas svoje uslove i da zahtijevas svoju platu, ne da ti odredjuje poslodavac platu nego da te vuce za rukav da radis za njega za platu koju ti trazis?

Tako bi trebalo da bude, porazmisli malo zasto nije onako kako sam ti napisao, ima li tvojih gresaka u svemu tome?Problem negdje postoji, da li je u tvojoj nesposobnosti da se izboris za svoje mjesto u drustvu da bi bio vrednovan i placen onako kako zasluzujes, da li u tome da nisi dovoljno komunikativan i prodoran, da nisi dovoljno ambiciozan, da ne "umijes" sa ljudima, ne znam, ali neki problem postoji.Zasto ti ovo govorim?

Pa ako vec ovdje ne mozes da poslozis sve kockice, a imas ih i vise nego sto treba za solidan uspjeh, ja se pitam kako li ces ih tek posloziti ako odes negdje van jer tamo niti priznaju nasu diplomu kao sto je priznaju ovdje, niti su cijenjeni gradjevinari kao sto su Srbi cijenjeni, niti su raspolozeni prema strancima, niti...

Bolje ti je poradi malo na sebi i svojim greskama, ako ih uspijes prepoznati i otkloniti ja sam ubijedjen da ces ovdje ostvariti puno veci uspjeh nego da negdje drugo odes.

A ako smatras da nisam u pravu ti nastavi sa trazenjem varijante za odlazak...
    Postavice im uslove. Bas ih briga. Nije on jedini u zemlji. Koga ces bre da ucenjujs? To mozda prolazi u Bosni, ovde.............................

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Postavice im uslove. Bas ih briga. Nije on jedini u zemlji. Koga ces bre da ucenjujs? To mozda prolazi u Bosni, ovde.............................
    Pa ako ova drzava ima na stotine takvih kadrova, a ja mislim da nema, mislim da su rijetki ljudi sa ovakvim karakteristikama (ne znam sto ti se je zamjerio covjek pa nipodastavas nejgove reference) onda si ti u pravu...

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Pa ako ova drzava ima na stotine takvih kadrova, a ja mislim da nema, mislim da su rijetki ljudi sa ovakvim karakteristikama (ne znam sto ti se je zamjerio covjek pa nipodastavas nejgove reference) onda si ti u pravu...
    Nista je ne nipodastavam, samo kazem da privatnici rade sta hoce, koga bre da ucenjujes? Verovatno covek ima neka iskustva i zato bezi odavde. Mada ruku na srce, tamo "jedva cekaju" da im se pojavi gastarbajter. Toliko radnih mesta na zapadu...........................

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Wireless, mobilni telefon Symbian, lap top..., ja surfujem i iz kreveta, i iz baste kafica, i iz auta...ali dobro, to su za tebe spanska sela...

A sto se spamovanja tice, ti si najveci spamer na forumu, tvoj nijedan post ne vrijedi ni komentarisati, ti nemas svoje misljenje, ponavljas samo Oriflame pricu kao lose obucen papagaj...
    Sta zna kengur sta je tehnika, torbuljinu vuce i Talibanise i za njega je to ceo svet.

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Surfujes ti i na Havajima..................! Zato radis 4-5 poslova! Lepo si ono prepisao sa googl-a, vi u Bosni kao imate sve to?

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Surfujes ti i na Havajima..................! Zato radis 4-5 poslova! Lepo si ono prepisao sa googl-a, vi u Bosni kao imate sve to?
    Ha ha, zaista se idealno namjestas da ti ljudi daju golove!

Nisi cuo da to ima jos odavno u BIH?Cuo si za Telekom, slicno tome imas tzv.M-TEL u R.Srpskoj, oni su ti operator mobilne telefonije, ti fino kupis mobilni telefon (znas vec kako izgleda mobilni telefon?) sa Symbian platformom, aktiviras svoj nalog, aktiviras Wireless i uzivas...

Eto, cisto da znas da je torba-trgovina davno napusten sistem trgovine..., ali nastavi ti sa torbarenjem...

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Torbarenje nije samo posao za budale to je i stil zivota, jednom torbar uvek torbar.
    Nikola je torbar i u glavi, dakle kompletan torbar kengur sa Novog Beograda koji prevrce autobuse.

Primećen član
    Učlanjen
    11.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Nisi cuo da to ima jos odavno u BIH?Cuo si za Telekom, slicno tome imas tzv.M-TEL u R.Srpskoj, oni su ti operator mobilne telefonije, ti fino kupis mobilni telefon (znas vec kako izgleda mobilni telefon?) sa Symbian platformom, aktiviras svoj nalog, aktiviras Wireless i uzivas...

Eto, cisto da znas da je torba-trgovina davno napusten sistem trgovine..., ali nastavi ti sa torbarenjem...
    Ima? STVARNO? Blago vama. Lako je tebi da kupis "mobitel", kad radis tolike poslove, biznismen si ti! Reci onom pernatom albancu( zajedno smo jaci), da znam sta je mobilni!

Učlanjen
    12.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    87

Nikola klokane jedan, ne grizi torbu od jeda, znam da ti je tesko i da tesko podnosis poraze ali covece sam se namestas na sutiranje.
    Nov sport je zaziveo na forumu, sutni kengura u du-pe.

Zainteresovan član Zokinho (avatar)
    Učlanjen
    07.06.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    42

E NT imaces uskoro i M-tel u mrezi SCneta evo za par dana krece Bosna!! sirimo se kao zaraza!!!! Pa navali na popuste i besplatne razgovore.

Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Zokinho Pogledaj poruku
    E NT imaces uskoro i M-tel u mrezi SCneta evo za par dana krece Bosna!! sirimo se kao zaraza!!!! Pa navali na popuste i besplatne razgovore.
    Mogu li jos neke prijatelje da uclanim?Da mi to sredis preko tvojih ljudi...

Slične teme

1. Posao u inostranstvu
    Autor stipendije u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.02.2006., 11:12
  2. Posao u inostranstvu
    Autor stipendije u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 13.02.2006., 11:11

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor