umro ubica male marije

eb ga, umro u snu...

I sad treba otici na religiju i od verujucih mudraca zatraziti neko objasnjenje zasto najgora stoka i najveci zlotvori uvek umru mirno, u snu

nemam reci, zaista.
Zao mi je sto je umro tako mirno.
Ja bih ga dovodio do ivice smrti, a onda lecio, pa opet tukao i mucio do ivice smrti, pa vracao na lecenje i tako dok god u njemu ima zrcne zivota
 
Izgleda da je podlegao "tretmanu" ostalih zatvorenika.

Nadam se da postoji pakao, i da on sada vrišti u najgorim mukama na koje ga bacaju demoni, a da ga najviše hebe činjenica što će to trajati večno, da tome kraja nema.

Ko zna... možda nije slučajno da je đavo došao po njega baš na rođendan tog malog anđela koga je skot ubio. U svakom slučaju, želim mu najgore muke koje su u paklu ikada primenjene.
 
Izgleda da je podlegao "tretmanu" ostalih zatvorenika.

Nadam se da postoji pakao, i da on sada vrišti u najgorim mukama na koje ga bacaju demoni, a da ga najviše hebe činjenica što će to trajati večno, da tome kraja nema.

Ko zna... možda nije slučajno da je đavo došao po njega baš na rođendan tog malog anđela koga je skot ubio. U svakom slučaju, želim mu najgore muke koje su u paklu ikada primenjene.

Naravno...upravo sam to imala na umu kada sam pisala prethodni post...
 
Drago mi je što je umro i nadam se da nije bio srčani udar kao što kažu nego da se skot namučio.

секо,знам да је убио девојчицу али ни најјгорем непријатељу не смеш пожелиети смрт нити рећи да ти је драго за нечију смрт




ГРЕШКА ЈЕ У ТОМЕ ШТО СЕ РАЂАЈУ ТАКВИ ЉУДИ
 
секо,знам да је убио девојчицу али ни најјгорем непријатељу не смеш пожелиети смрт нити рећи да ти је драго за нечију смрт




ГРЕШКА ЈЕ У ТОМЕ ШТО СЕ РАЂАЈУ ТАКВИ ЉУДИ

Meni je drago zbog smrti mnogih ljudi koji su esencija zla, a svom najgorem neprijatelju samo to mogu i da pozelim.
Sve drugo nije prirodno i nije normalno, ma ko tebi suprotne ideje ubacivao u glavu
 
I ja sam bio veoma bjesan kada sam čuo šta je uradio, međutim ovo nije ništa drugo nego ubistvo sa predumišljajem i to od strane nekog od zatvorenika ili u dosluhu sa policijom, njemu je svakako lakše što je mrtav, neće robijati za ono što je uradio.
 
On nije bio osudjen, a u istraznom zatvoru su ga drzali u samici, bas zato da ga neko ne ubije.
Nije iskljuceno da se prica prosirila i da je neko iskoristio priliku da ga u prolazu ili bilo gde izbode
Nije iskljuceno ni da su ga cuvari ostavili na minut i da "nisu videli" ko ga je preklao

Ali sumnjam da su tako nesto hteli da dopuste u procesu istrage. Mnogo bi lakse i manje opasno bilo da mu se to desi na odsluzenju kazne.
Stoga verujem da je stoka umrla prirodnim putem
 

Back
Top