Crnogorci u misiji u Somaliji

Zelen bor

Poznat
Poruka
7.963
Tri pripadnika Vojske Crne Gore (VCG) biće ovog meseca upućeni u mirovnu misiju Evropske unije Atalanta u obalnim vodama Somalije, saopšteno je danas iz crnogorskog Ministarstva odbrane

Sa njima je razgovarao ministar odbrane Boro Vučinić koji je trojici oficira poželio srećan put i bezbednu četvoromesečnu misiju, u kojoj će pripadnicima vojski drugih zemalja pomoći u borbi sa piratima koji u vodama Somalije, radi pljačke često presreću brodove.
Jedan od trojice pripadnika VCG biće upućen na grčki, a dvojica na italijanski brod.
Od marta ove godine, više od 30 pripadnika VCG nalazi se u Avganistanu, u mirovnoj misiji ISAF, a njih će u septembru zameniti drugi kontigent crnogorskih vojnika.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/127920/Crnogorci+u+misiji+u+Somaliji.html

E moj sUsjed...Šta si dočekao...Ko ti leba iz usta otima....:rotf::rotf::rotf:
 
Tri pripadnika Vojske Crne Gore (VCG) biće ovog meseca upućeni u mirovnu misiju Evropske unije Atalanta u obalnim vodama Somalije, saopšteno je danas iz crnogorskog Ministarstva odbrane

Sa njima je razgovarao ministar odbrane Boro Vučinić koji je trojici oficira poželio srećan put i bezbednu četvoromesečnu misiju, u kojoj će pripadnicima vojski drugih zemalja pomoći u borbi sa piratima koji u vodama Somalije, radi pljačke često presreću brodove.
Jedan od trojice pripadnika VCG biće upućen na grčki, a dvojica na italijanski brod.
Od marta ove godine, više od 30 pripadnika VCG nalazi se u Avganistanu, u mirovnoj misiji ISAF, a njih će u septembru zameniti drugi kontigent crnogorskih vojnika.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/127920/Crnogorci+u+misiji+u+Somaliji.html

E moj sUsjed...Šta si dočekao...Ko ti leba iz usta otima....:rotf::rotf::rotf:

Ja cu morati da se stidim sto sam crnogorac...mi imamo ozbiljne probleme...prvo su posli u afganistan a sad...a svoju drzavu neumiju branit...kakva sramota
 
Tri pripadnika Vojske Crne Gore (VCG) biće ovog meseca upućeni u mirovnu misiju Evropske unije Atalanta u obalnim vodama Somalije, saopšteno je danas iz crnogorskog Ministarstva odbrane

Sa njima je razgovarao ministar odbrane Boro Vučinić koji je trojici oficira poželio srećan put i bezbednu četvoromesečnu misiju, u kojoj će pripadnicima vojski drugih zemalja pomoći u borbi sa piratima koji u vodama Somalije, radi pljačke često presreću brodove.
Jedan od trojice pripadnika VCG biće upućen na grčki, a dvojica na italijanski brod.
Od marta ove godine, više od 30 pripadnika VCG nalazi se u Avganistanu, u mirovnoj misiji ISAF, a njih će u septembru zameniti drugi kontigent crnogorskih vojnika.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/globus/story/127920/Crnogorci+u+misiji+u+Somaliji.html

E moj sUsjed...Šta si dočekao...Ko ti leba iz usta otima....:rotf::rotf::rotf:

Nayebali su pirati kad im dođu tamo 3 Crnogorca :hahaha::hahaha:
 
kakve ste vi luzercine :mrgreen:
Vidjite cim se zanimate....

Samo sam se nakacio da ve 'pozdravim" kako zasluzujete inace me libo ckura za ovo :gace:

Ауууууу... па ви Дукљанци отварате НОВУ страну историје ЈУНАШТВА ЦРНЕ ГОРЕ У БОРБИ ПРОТИВ МРСКИХ ВАМ ПИРАТА...:hahaha:... све војводе и морски вуци, чоче...
 
Подржавам.
И искрено се надам да ће те их слати све више.
Напријед људе,чувајте демокрацију вашим чојством и јунаштвом.
Монтенегро се брани у Сомалији и Афганистану.И ђе год брат Американац затражи.
Напријед у славу.За дон Мила.За будућност.По сваку цјену.
 

Back
Top