MLM Multi Level Marketing

Ja ne gubim vreme nego ga trosim. Ima razlike, naucices vremenom.

U tekstu koji si prepisao od svog "prijatelja" nalazi se tok misli coveka poremecene mozdane hemije kome je
1. dugotrajnim mantranjem reci "novac" i "uspeh" potpuno spustena odbrana
2. ubacena ideja o sebi u kravati i beloj kosulji, jahti, i to uz sasvim malo truda.
Nije steta poslati takvog na lecenje jer je u tom slucaju samo on izgubljen. U protivnom zarazice jos naivnih, porodicu, prijatelje. Naivni ljudi obicno imaju naivne prijatelje.

Tekst od tvog "prijatelja" je motivacioni tekst i ne govori o poslu. Govori afirmativno o pretvaranju nesigurnog coveka u zver.

Unatoc tomu, crveni tekst na istoj strani na hrvatskom jeziku objasnjava principe funkcioniranja i suradnje tvrtke i sustava, pri cemu se umjesto rjeci okomito koristi rjec vertikalno. To je odgovor na tvoje pitanje vezano za piramidu.

Moj potpis ohrabruje ljude kojima hrabrost nedostaje, a koje jos nisu scepali "sponzori". (Za sada sacuvaj, razumeces kada se oslobodis. Uskoro, cini mi se, jer postavljas pitanja)

Kako se zove covek koji ima sponzora? Sponzorusa?

p.s. zasto dozvoljavas da te ovde gaze forumasi? Mnogi nisu bolji od tebe, samo su slobodni, i dozvoljavaju sebi da razmisljaju van firminih zadatih okvira. To ih ne cini bogatima, ali ih odaljava od zla, prevare.
Zapitas li se zasto si jos na forumu, kucas sa loseg racunara, iz tatinog stana...? Zasto ne procitas tekst svog "prijatelja" i strasno se obogatis?
Chicha zna: Zato sto se besplatan sir nalazi samo u misolovci.

Hakim beju, nasta ih to ohrabrujes, majke ti? Sto si tako isfrustriran, da te nije sef "ocepio" danas?
 
Utvrdili smo da si dezurni debil, ne znam kome si vise interesantan?

Nidzo torbarcino Novo Beogradska nisam znao da ste u mnozini:per:. Ko je jos u ekipi Klokanus Torbarikus ...:hahaha:Nisam nikad imao aspiracije da vam budem interesantan.E sad to sto ne znas....e pa u tome i jeste problem.
Svestan si da si neznalica a opet ne mozes da se okanis te tvoje zaludne aktivnosti za koju mislis da je vrhunska intelektualna disciplina iz oblasti ekonomije.
 
Nidzo torbarcino Novo Beogradska nisam znao da ste u mnozini:per:. Ko je jos u ekipi Klokanus Torbarikus ...:hahaha:Nisam nikad imao aspiracije da vam budem interesantan.E sad to sto ne znas....e pa u tome i jeste problem.
Svestan si da si neznalica a opet ne mozes da se okanis te tvoje zaludne aktivnosti za koju mislis da je vrhunska intelektualna disciplina iz oblasti ekonomije.

Gde si cuo za reci ekonomija i intelekt, to je od tebe daleko par svetlosnih godina.
 
Da bi čovjek uspio mora se izići iznad drugih. Nažalost na prostorima bivše juge ljudi razmišljaju ili NE. Na ovim prostorima ljudi se drže one poznate Ja Ne Mogu, Ali Ti Sigurno Nećeš!!!
Ja moram priznati da je onaj tekst iako od prijatelja jako dobro napisan i u suštini je sve rečeno. Ja se bavim nečim sličnim. ovdje kod nas su svi plaćeni jednako. Već 11 godina radi kao švicarski sat bez i jedne greške.
 

Back
Top