Kakve su to skole?

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Evo, pratim mnoge Podforume na Krstarici...

I mogu reci da sam PROSTO ZAPANJEN NIVOOM OPSTEG OBRAZOVANJA KOD MLADIH u Srbiji!?

Prosto ZRACE GLUPOSCU I PREPOTENCIJOM !

Cast vrlo retkim izuzecima.

I predpostavljam da su to deca iz viseg staleza jer svi imaju kompjutere i znaju sa njima da rukuju.

Na osnovu prilozenog, rekao bih da oni NISTA NE UCE U SKOLAMA, vec da ih obrazuje iskljucivo TV i kompjuter.

Neko skolsko znanje uopste ne pokazuju, ni ne poseduju.

U politickom smislu su totalno IREALNI I ISKRIVLJENI.


Kulturu ne smem ni da spomenem....
 
  • Podržavam
Reactions: O
Evo, pratim mnoge Podforume na Krstarici...

I mogu reci da sam PROSTO ZAPANJEN NIVOOM OPSTEG OBRAZOVANJA KOD MLADIH u Srbiji!?

Prosto ZRACE GLUPOSCU I PREPOTENCIJOM !

Cast vrlo retkim izuzecima.

I predpostavljam da su to deca iz viseg staleza jer svi imaju kompjutere i znaju sa njima da rukuju.

Na osnovu prilozenog, rekao bih da oni NISTA NE UCE U SKOLAMA, vec da ih obrazuje iskljucivo TV i kompjuter.

Neko skolsko znanje uopste ne pokazuju, ni ne poseduju.

U politickom smislu su totalno IREALNI I ISKRIVLJENI.


Kulturu ne smem ni da spomenem....

***,:huh: iako sam i ja srednjoskolac,nadam se da me drugi ljudi tako ne posmatraju :sad2:

Dobro si rekao za komp :ajmo:

kada bi uveli Facebook kao skolski predmet,tu bi svi imali 5 :mrgreen:
 
Hah..Ja sam upravo izasla iz osnovne skole i iako sam 'balavica' mogu reci da se slazem sa vama,ali znajte da meni mnogo smeta kad me neko potcenjuje u smislu jos si ti mlada,sta znas o zivotu !?Ja sam zrelija od mnogo njih i nije ni cudno sto ne mogu da imam decka mojih godina.Stalno razgovaraju o tome ko ima skuplji motor,ko je bogatiji..Ko ima Diorovu torbicu. -.- Muka mi je vise od tih primitivnih ljudi!O obrazovanju ne zelim ni da govorim.Nisam neka sveznalica ali nesto osnovno moramo svi mi da znamo,a ne da se hvalimo kupljenim ocenama.
 
Evo, pratim mnoge Podforume na Krstarici...

I mogu reci da sam PROSTO ZAPANJEN NIVOOM OPSTEG OBRAZOVANJA KOD MLADIH u Srbiji!?

Prosto ZRACE GLUPOSCU I PREPOTENCIJOM !

Cast vrlo retkim izuzecima.

I predpostavljam da su to deca iz viseg staleza jer svi imaju kompjutere i znaju sa njima da rukuju.

Na osnovu prilozenog, rekao bih da oni NISTA NE UCE U SKOLAMA, vec da ih obrazuje iskljucivo TV i kompjuter.

Neko skolsko znanje uopste ne pokazuju, ni ne poseduju.

U politickom smislu su totalno IREALNI I ISKRIVLJENI.


Kulturu ne smem ni da spomenem....

Nemoj tako da generalizuješ. :manikir:
Naravno da u redovima adolescenata, kojima i sama pripadam, ima površnih, glupih i prepotentnih, ali to je pojava koja prati istoriju sveta. Uvek će tako biti i uvek je tako i bilo.

Smatram da sve proističe iz porodice, a po tome sudeći ovo je i propust vaše generacije. Ne pada iver daleko od klade.
Naslov nikako nije trebao da glasi ,,Kakve su to skole?'' već ,,Kakvi su to roditelji?''
... kako nisu svoju decu neprestano učili pravim moralnim vrednostima ...
... kako se više nisu uključili u njihov život ...

Škola sa ovim nema nikakve veze.
Profesorima su sve četiri na više u ovom, a i u mnogim slučajevima. :whistling:
 
Evo, pratim mnoge Podforume na Krstarici...

I mogu reci da sam PROSTO ZAPANJEN NIVOOM OPSTEG OBRAZOVANJA KOD MLADIH u Srbiji!?

Prosto ZRACE GLUPOSCU I PREPOTENCIJOM !

Cast vrlo retkim izuzecima.

I predpostavljam da su to deca iz viseg staleza jer svi imaju kompjutere i znaju sa njima da rukuju.

Na osnovu prilozenog, rekao bih da oni NISTA NE UCE U SKOLAMA, vec da ih obrazuje iskljucivo TV i kompjuter.

Neko skolsko znanje uopste ne pokazuju, ni ne poseduju.

U politickom smislu su totalno IREALNI I ISKRIVLJENI.


Kulturu ne smem ni da spomenem....

Apsolutno se slazem sa tobom, iako sam ja po tebi mozda jedan od tih, smatram da spadam u ove (Cast vrlo retkim izuzecima.).
Inace u vezi fejsbuka, dodje meni jedan drugar koga nisam video 3,4 godine i odmah me pita:Jel imas fejs?
I brate ja kad mu kazem da nemam i da ne zelim da gubim vreme na to sranje, on se zaprepastio...
Jedan primer neznanja iz opste (ne)kulture (inace to nije znao moj najbolji drug koji ima Vukovu dilomu, kao i ja :whistling:):Sta je oblakoder??A ja :eek::eek::eek:!!
Katastrofa, ja bih uveo jedan test na kraju O.S. za vukovce iz opste kulture i kladim se da vise od 50% ne bi polozilo
 

Back
Top