Formula 1

Dodje mi kiselo na usta kada procitam da ON ima neke vajde. Sta reci osim strasno.
Znaci ON ima vajde, a sta je sa ljudima koji su dobili njegovu pomoc? Oni nemaju ama bas nikakvu vajdu.

Koliko ste Vi pljuvaci puta dali krv. Ni jednom ili jednom, kada je Vama ili blizinjim trebala pomoc.
Ja sam do sada dao krv preko 20 puta za 30 godina koliko je dajem i Bogu hvala ni jednom mo nije trebala pomoc.
 
Imam jednu molbu... Da li neko ima Sumaherovu sliku ali onako kao u prirodnoj velicini, da stoji i da je ceo... Onako kao za neke reklame sto se koristi pa bude odstampan na kartonu i slicno, ne znam da li me razumete..? Imam na poslu stampac za velike formate pa bih sebi da odstampam 1:1 sliku... :)

Nebitno iz kog perioda je slika... Ne mogu da nadjem na netu, ne znam kako da napravim pretragu da bi mi izasla takva slika...

Videcu da li mogu da ti pomognem.
 
Dodje mi kiselo na usta kada procitam da ON ima neke vajde. Sta reci osim strasno.
Znaci ON ima vajde, a sta je sa ljudima koji su dobili njegovu pomoc? Oni nemaju ama bas nikakvu vajdu.

Koliko ste Vi pljuvaci puta dali krv. Ni jednom ili jednom, kada je Vama ili blizinjim trebala pomoc.
Ja sam do sada dao krv preko 20 puta za 30 godina koliko je dajem i Bogu hvala ni jednom mo nije trebala pomoc.


Kad nestanu argumenti, ad hominem napad je poslednje sredstvo.
doh-1.gif




:dontunderstand:Znaci ko daje krv navija za Smrdahera i uvek je u pravu?

---------------------------

:gace:
Meni je dosta.
 
Poslednja izmena:
Imam jednu molbu... Da li neko ima Sumaherovu sliku ali onako kao u prirodnoj velicini, da stoji i da je ceo... Onako kao za neke reklame sto se koristi pa bude odstampan na kartonu i slicno, ne znam da li me razumete..? Imam na poslu stampac za velike formate pa bih sebi da odstampam 1:1 sliku... :)

Nebitno iz kog perioda je slika... Ne mogu da nadjem na netu, ne znam kako da napravim pretragu da bi mi izasla takva slika...

Ovo su najvece koje sam uspeo da nadjem.
http://www.oursocialmedia.com/wp-content/uploads/shot-1_036.jpg

5616x3774
http://f1enigma.files.wordpress.com/2010/01/img_6904.jpg
 
Ево шта окачи Барикело пре пар минута (један од детаља на кациги коју ће носити следећу трку)

4g5j68.jpg


R 300

едит:
Каже да ће слику целе кациге објавити непосредно пре првог слободног тренинга
Šta god da našara na kacigi, Barikelo ubedljivo uvek ima najružniju kacigu.
Da ne zaboravim Batona i kultarda, koji su takođe uvek imali ekstremno ružne kacige.

Najlepše kacige imaju Mihael Šumaher i Kimi Raikkonen!
 
Slažem se sa tobom, ali +10 mesta u odnosu na mlađeg timskog kolegu je ipak blamaža, moramo biti realni. Ja se sećam '96. kada je došao u Ferrari, scenario je bio isti ali je prao Irvinea u vremenima na svakom treningu, a sad je obratno.... Pa je '97. i '98. bila već drugačija priča. Videćemo dogodine. Ako ostane ovako... neće biti dobro.
Ne bih se složio da je situacija ista.
Šumaher ove sezone je seo u bolid posle 3 i po godine pauze!
Za to vreme bolidi su se drastično izmenili u odnosu na 2006. godinu.
Vrlo malo testova u predsezoni zahvaljujući novim pravilima, bolid pravljen sa skoro nultim budžetom i to za Batonov stil vožnje...
I pored toga, Šumaher je ipak solidan.
Rezultati su kakvi-takvi, ali on sada koristi vreme na trkama da razvija bolid za sledeću sezonu dajući tokom trkačkog vikenda dragocena zapažanja i sugestije svojim inženjerima.
Rozberg je uvežban od prošle sezone sa ovakvim novim bolidima, i njegov zadatak je da prikuplja što više poena za ekipu.
Naravno voleo bih da Šumaher do kraja sezone (ukoliko nije zaustavljen razvoj ovogodišnjeg bolida, a sve mi se čini da jeste) pruži neke odlične vožnje.
 
O ovoj sezoni...
Iako sam bio ubedjen da nece biti zanimljiva,ispala je sasvim OK,jos uvek se ni ne nazire ko bi mogao biti prvi,a nije ostalo puno do kraja.
Dosta obilazenja,zanimljivih situacija,ni nalik proslogodisnjoj saradi.
Sve u svemu interesantno,malo namestanja,ali dosta i adrenalina koji je radio,borba dvojice iz Red Bula,bez respekta jedan prema drugom,kao nekad Prost i Sena recimo.
Dugo se cekalo da se timske kolege bore,ali bas bore jedan protiv drugoga.
Ja nemam favorite,samo uzivam.
Eto meni tako izgleda ova godina,dosada.
 
Ево колико су тимови имали трошкове на ВН Мађарске:

Трошкови за возаче (по једном боду коју плаћа тим):

303jy1k.jpg



Трошкови самог тима (по боду):

2dvk84z.jpg



Петров најисплативији :)
А ови сиви расипају....
 
HRT ostaje bez Formule 1
Objavljeno: 08.08.2010 - Saša Teković hloverka hrt htv Vijesti


Iduće godine Hrvati će prijenose utrka Formule 1 morati pratiti na drugoj TV postaji, neizravno je potvrdila Hloverka Novak Srzić, direktorica programa Hrvatske Radio Televizije.

Iako je ostanak Formule 1 na javnoj televiziji bio upitan i za ovu godinu, zbog nedostatka financijskih sredstava Novak Srzić je u razgovoru s Novim listom hladnokrvno otpisala ponovni zakup prava za prijenos.

"[Formula 1] definitivno odlazi s HTV-a, jer to po sadržaju pripada komercijalnim televizijama. Nećemo imati ni izbore za miss. Nijedan! To kao format ne pripada javnoj televiziji i to sam odmah ukinula," odgovorila je Novak Srzić na pitanje što će se dogoditi s Formulom 1 s novim preslagivanjem programa.
Jos ce nam FOX postati omiljena TV....:roll:

P.S. Podsvesno sam se ponadao da naslov pokusava sugerisati da F1 ostaje bez one skrnave spanske ekipe-HRT-a. To bi bila mnogo bolja opcija za mene.
 
ferrari%20red%20bull%20mcl.jpg


Ferrari je u dosadašnjem toku šampionata imao najpouzdaniji bolid.

Red Bull-ov RB6 je drugi na listi najpouzdanijih bolida, ali ekipa iz Milton Keynesa i pored toga vodi u oba šampionata.

Ferrarijev F10, za čijim volanom su Fernando Alonso i Felipe Massa, je odvozio 1471 od 1474 kruga u prvih 12 trka. To je 98 krugova više od dvojca iz Red Billa.

Ipak, italijanski tim je tek treći u šampionatu konstruktora, dok je Alonso tek na petoj poziciji.

Eksplozija Alonsovog motora u Maleziji je bilo jedino odustajanje koje je Ferrari imao tokom sezone.

Pored dvojca Ferrarija samo još vozači Mercedesa nisu imali ni jedan udes na stazi.

Red Bull je sa druge strane imao jedan tehnički problem i 2 udesa dok je McLaren imao 2 tehnička problema i 1 udes.

Renault je najnepouzdaniji među vodećim timovima pošto su do sada imali 4 tehnička problema i 2 udesa.

Timovi sa najviše tehničkih problema su Virgin (11) i Sauber (10). Hispanija Racing je najpouzdaniji novi tim sa 8 tehničkih problema dok Lotus ima 9.

izvor F1 Serbia

:think::super: Ko bi rekao...:hvala:
 

Back
Top