Formula 1

Sumaher ne vozi srcem,cesto bezobrazan uz debelu podrsku u FIA-i,ili kako se vec zove.Sve se vec ispisalo o njemu.
Mozes da ga volis ili ne.
Mene niko ne moze ubediti da je sve titule uzeo bas zato sto je toliko bolji od drugih.
Razumem i to da oni koji ga vole i postuju isto nece priznati ovo sto kazem.
Ali da je smrad-jeste,covek bez casti i obraza-jeste,pravi trkac i sportista-nije.
Isto tako jeste istina da se i drugi dogovaraju,varaju petljaju,ali niko kao on i masinerija iza njega.
Ovo se odnosi na ono sto je bilo,a sada...hmmm sada pokazuje svu svoju nemoc na najgori nacin,a pokazace on jos toga...
Ne znam sta mu je ovaj povratak trebao,sem da dopuni i ovako debeo novcanik.
Zbogom Sumaheru.
 
Poslednja izmena:
Sumaher ne vozi srcem,cesto bezobrazan uz debelu podrsku u FIA-i,ili kako se vec zove.Sve se vec ispisalo o njemu.
Mozes da ga volis ili ne.
Mene niko ne moze ubediti da je sve titule uzeo bas zato sto je toliko bolji od drugih.
Razumem i to da oni koji ga vole i postuju isto nece priznati ovo sto kazem.
Ali da je smrad-jeste,covek bez casti i obraza-jeste,pravi trkac i sportista-nije.
Isto tako jeste istina da se i drugi dogovaraju,varaju petljaju,ali niko kao on i masinerija iza njega.
Ovo se odnosi na ono sto je bilo,a sada...hmmm sada pokazuje svu svoju nemoc na najgori nacin,a pokazace on jos toga...
Ne znam sta mu je ovaj povratak trebao,sem da dopuni i ovako debeo novcanik.
Zbogom Sumaheru.

Prvo skoči onda reci HOP :)
 
I Vaš ćelavi Ron Denis je želeo taj dragulj svojevremeno (pre dolaska Kultarda), ali je bio stipsa ili nije imao para za to "planinarenje". Ali se pokajao, to je sigurno, jer od Škotskog lajavog krelca nije bilo nikakve vajde... sem onog izbacivanja na "pošteno" u Spa '98. i par propuštanja Hakkinena. ;)

Malo si pogresio. Michael nikada nije zeleo Celavog za gazdu. Pokazalo se da je rezon bio ispravan, jer je celavi uzeo 2 titule sa Hakkinnenom, dok je J.todd, uzeo 5 titula.
 
Najveca pojedinachna donacija na svetu za zhrtve cunamija od choveka bez chasti o obraza... :roll:

http://edition.cnn.com/2005/SPORT/01/04/tsunami.relief/index.html

Stvarno da vas chovek zhali koliko ste u stanju da mrzite nekoga... jadno...

Gde su svi ti vashi sjajni "ljudi i vozachi"? Pa svi zajedno nisu dali ni deseti deo para za humanitarne akcije koliko je "covek bez casti i obraza" dao...

Poodvano sam pisao o njegovim dobrotvornim akcijama, ali sad to nije vazno.
Gde su ti kriticari sada, jednostavno ih nema.

Da Misko nije najuren od Montezemmola, bio bi do sada u timu 300 GP.
Ni to nije vazno.

Jeste , on je moj No1 vozac od kada se pojavio. Kako ga branim, tako ga i kritikujem, samo kao navijac. Nemam prava na to , jer sam ja samo mali prah u svetu u odnosu na njegovo ime i ono sto je on odradio kroz donacije i drustveno koristan rad.

Voleo bih da su ostali clanovi bar malo kriticni za svog ljubimca.
Da se razumemo, nema odlicnog vozaca, a da nema doze arogancije u sebi.
 
Ah, da... propaganda... reklama...

Гледај то из другог угла.
Оном тамо који треба да прими помоћ је апсолутно свеједно да ли Шумахер даје те паре само ради рекламе или зато што нпр. осећа стварну потребу да помогне људима...
 
Гледај то из другог угла.
Оном тамо који треба да прими помоћ је апсолутно свеједно да ли Шумахер даје те паре само ради рекламе или зато што нпр. осећа стварну потребу да помогне људима...

Zamenjujes teze, i nema nikakvih uglova.

Govoro sam o motivaciji.
Neko nesto radi iz altruizma a neko cisto jer ima vajde sto ce reci: da nema vajde ne bi ni dao dobrovoljan prilog.

Da sam zloban, rekao bih da tako pokusava da se opere grehova :mrgreen:

Samo da ne mislis da fantaziram da su drugi vozaci mnogo bolji, ovde se radi o time ko je najgrdji a ko je tata hipokrizije.



:ovca:

Plus on daje svoje posteno zaradjene pare, a Klinton....? ;)

Ako oni posteno zaradjuju, kako li zaradjuju rudari ili ovi u kamenolomu???
 
Гледај то из другог угла.
Оном тамо који треба да прими помоћ је апсолутно свеједно да ли Шумахер даје те паре само ради рекламе или зато што нпр. осећа стварну потребу да помогне људима...

Da, upravo je tako!
 
Ja se trudim svaki dan da nam svima bude lepo na temi F1. :)

doh-1.gif
:lol:
 
Cao cao :D
Vratih se sa odmora i neugodno se iznenadih kada sam video zakljucanu staru temu.
Ali kad sam malo skrlovao prema gore i video je u medju "lepljvima", srce mi je zaigralo :lol:
Komentar za Madjarsku cu preskociti ;)
 
Imam jednu molbu... Da li neko ima Sumaherovu sliku ali onako kao u prirodnoj velicini, da stoji i da je ceo... Onako kao za neke reklame sto se koristi pa bude odstampan na kartonu i slicno, ne znam da li me razumete..? Imam na poslu stampac za velike formate pa bih sebi da odstampam 1:1 sliku... :)

Nebitno iz kog perioda je slika... Ne mogu da nadjem na netu, ne znam kako da napravim pretragu da bi mi izasla takva slika...
 

Back
Top