Formula 1

Ево шта окачи Барикело пре пар минута (један од детаља на кациги коју ће носити следећу трку)

4g5j68.jpg


R 300

едит:
Каже да ће слику целе кациге објавити непосредно пре првог слободног тренинга
 
Poslednja izmena:
300 deluje impozantno,ali bi to moglo biti nadmaseno u narednih desetak godina od vise vozaca.Lewis,Kubica,Vettel narocito....zasto ne i Alonso.Em su neki kao mladji od Rubinja debitovali,em je sve vise trka u sezoni,pa je lakse oboriti rekord.
Ipak,cestitke Rubensu na impozantnom broju nastupa.:klap:
 
Joooj...tacno cete me naterati da pogledam taj snimak iz Brazila :mrgreen:

Vidite,ovako,mnogi vozaci su cinili slicne gluposti,samo....ovaj vas to radi celu karijeru.
Udari Hilla jednom,uzme titulu...ajde,dobro,malo i da oprostimo,ali onda za tri godine jos bezobraznije to ponovi u Jerezu....valjda se i Bogu smucilo,pa je presudio da "radim sto i drugi" zavrsi u pesku,a Villeneuve sa lovorom na kraju.
O brutalnom isecanju sporijih,slabijih i zaostalih vozaca u prvoj polovini karijere da i ne pricam(deo toga ima i na snimku sto ga okacih)...Zlostavljanje Barrichella malo ko vise i uzima za greh,pa tako i ja.....i onda sad u povratnickoj karijeri u bezveznoj situaciji radi onakvu gadost.Pa,izes ga,dosta je vise.Centrala moze da pogresi jednom,ali sto puta....sto bi rek'o Ilija,jel...:lol:
Hamilton je poludeo onomad u Italiji,Webber malo cesce luduje,ucestava i Vettel sa ludostima...Ali kad se svi saberu,Schumacher im i dalje bezi.
Izvinite,ali meni je prekipelo.
Svi ga sazaljevamo,prizeljkujemo da pokaze da i dalje moze pobedjivati,a on ovako vraca.Vadi iz naftalina najgori repertoar.Kad pokazujes najgore,onda si najgori.:rtfm:

Šta je tebi prekipelo? Ko si ti da tebi prekipi?
Daj bre ***** mi se više od ovakvih budalaština... Bre ovaj Hamilton je šljamovskih poteza prošle i ove sezone imao više nego Šumaher u 5 i svi ćutite kako je ok. Ima mali petlju. Ma koja petlja, ima bre drskost i zaleđinu. Džukela.
Meklaren vara na kubik, dva puta u 3 godine (i to kakve varaje!) i opet - Ferrari je šljamovska ekipa.
Manite se licemerja... budite malo objektivni.
Kultard je izbacio Šumahera iz trke Spa '98. (a posle s eispostavilo i iz šampionata) i to su svi zaboravili... i niko ne spominje. McM je baš fina jedna i poštena ekipa, bez timskih naredbi. Ne serite više...
 
Šta je tebi prekipelo? Ko si ti da tebi prekipi?
Daj bre ***** mi se više od ovakvih budalaština... Bre ovaj Hamilton je šljamovskih poteza prošle i ove sezone imao više nego Šumaher u 5 i svi ćutite kako je ok. Ima mali petlju. Ma koja petlja, ima bre drskost i zaleđinu. Džukela.
Meklaren vara na kubik, dva puta u 3 godine (i to kakve varaje!) i opet - Ferrari je šljamovska ekipa.
Manite se licemerja... budite malo objektivni.
Kultard je izbacio Šumahera iz trke Spa '98. (a posle s eispostavilo i iz šampionata) i to su svi zaboravili... i niko ne spominje. McM je baš fina jedna i poštena ekipa, bez timskih naredbi. Ne serite više...

Testesteroni očigledno znaju na čudan način da utiču na neuronske veze kod pojedinaca.
E sad, manje-više to se da srediti.
Mnogi su pokušavali da uhvate senku, možda tebi podje za rukom - neka je sa srećom.
Kako god, Hamilton ima sve što mu je potrebno! :manikir:
 
@UltraZvuk:
Nemo' se,bre,nerviras.Nije vredno.
P.S.
Teska pitanja postavljas.
Potraga za odgovorima ce biti mukotrpna i dugotrajna.
Ova kazna za Schumachera ce biti slabasan motiv da ih uopste i potrazim...jednom...mozda... i to samo zato sto ti pitas :neutral:
 
Joooj...tacno cete me naterati da pogledam taj snimak iz Brazila :mrgreen:


Svi ga sazaljevamo,prizeljkujemo da pokaze da i dalje moze pobedjivati,a on ovako vraca.Vadi iz naftalina najgori repertoar.Kad pokazujes najgore,onda si najgori.:rtfm:

Ma daj bre ko ga sazaljeva,tako i treba, da mu malo splasne ego.
Nemas dobar auto,nemas rezultate,da mu je da sedne u Red Bul sada razbijao bi on opet,eeee al` ne moze vise..
Neka ga tu gde jeste jos koju god,umesto da je uzivao u penziji.
Meni je bas drag ovako,uvek u sredini.
 
Ma samo sam se smorio više od redovnih balavljenja na temu morala... dosta bre :)

Što se tiče njegovog kilavljenja... ne na sredini, nego na kraju... ako nije sposoban da bude bolji od timskog kolege onda i treba da bude na kraju i da se sramoti. Od njega zavisi šta će biti, makar unuttar istog tima. Prema tome - nema razloga za oplakivanje... ako nije više za sport - doviđenja, prijatno, svako dobro, sve najbolje... a ako jeste - neka nas podseti :)
 
Šta je tebi prekipelo? Ko si ti da tebi prekipi?
Daj bre ***** mi se više od ovakvih budalaština... Bre ovaj Hamilton je šljamovskih poteza prošle i ove sezone imao više nego Šumaher u 5 i svi ćutite kako je ok. Ima mali petlju. Ma koja petlja, ima bre drskost i zaleđinu. Džukela.
Meklaren vara na kubik, dva puta u 3 godine (i to kakve varaje!) i opet - Ferrari je šljamovska ekipa.
Manite se licemerja... budite malo objektivni.
Kultard je izbacio Šumahera iz trke Spa '98. (a posle s eispostavilo i iz šampionata) i to su svi zaboravili... i niko ne spominje. McM je baš fina jedna i poštena ekipa, bez timskih naredbi. Ne serite više...

Bato, svaka ti dala.
Moras da shvatis da i posle 50 god, Srbi i dalje misle da su u ratu sa celim svetom. Da je M.S neke druge nacionalnosti, ne bi bilo problema.
Lepo si sve ukratko objasnio.
Barikelo je bas zeleo da se progura kroz iglene usi i uspelo mu je.

O Senni necemo da pisemo, naravno.
Pa sam je covek izjavio da je namerno 2 puta izbaciovao iz igre Prosta. Bilo pa proslo.

Evo tebi od mene +1.
Pozdrav.
 
FIA povećava opterećenje prednjeg krila

Posle žalbi konkurenata na preveliku fleksibilnost prednjeg krila kod ekipa Red Bul i Ferari, FIA je odlučila da poveća silu kojom će opteretiti krilo na ispitivanjima za VN Belgije.

Prema pisanju Autosporta FIA se obratila timovima u nameri da rasčisti sve nedoumice po ovom pitanju. U tekstu se navodi da će test opterećanja prednjeg krila pretrpeti promene i da će krilo biti opterćeno težinom od 100 kg, a da će dozvoljeno savijanje krila biti 20mm. Sadašnja težina kojom se opterećuje krilo je 50 kg, a maksimalno savijanje zakrilaca je 10mm.

Iako su postojeća krila na Red Bulu i Ferariju legalna po sadašnjim pravilima, zabrinutost i protesti ekipa Meklaren i Mercedes GP pozvalii su FIA-u da doda pravilo 3.17.8 u kome se kaže:" Da bi se osiguralo poštovanje člana 3.15, FIA zadržava pravo da uvede dodatna opterećanja u testove savitljivosti bilo kog dela bolida, koji se čini (ili se sumnja), da se kreće dok je auto u pokretu."

F1srbija.com
 
Ма пусти...

пс.
Хтео сам да завршим са тим али ипак ми се не да, па једноставно "морам" да споменем дуел Глок-Хамилтон на Монци 2008-е.

123qq81.jpg


Влажна стаза, и овде је могло бити свашта...

едит:
Шумахер се чак и извинио за маневар ! (где су нам извињења горе поменутих)

Ne vredi, nekim ljudima je lakse uterati 1m u dupe nego 1cm u vugla.
 
Opasno neko zajapureno moodo ovaj UltraZvuk? :roll:

Ja bih mu sad odgovorio tekstom koji preraste sam u zvezdice ali Znaci-Ko-Sam-Bre-Ja-Kad-Si-Bre-Ti-Sad-Tu?

Tako da cu ipak da cutim.
:per:

Ne sviđa ti se tekst ili imaš argument kojim ćeš da objasniš narodu da sam nešto slagao? Mogu taksativno da ti složim činjenice za svaku rečenicu... ako treba.
Za Hamiltona smo svi videli šta radi i niko nije rekao da je drzak. Pa ajde budite objektivni i recite da nije imao bar 3 bahata poteza u poslednjih godinu dana? I sad će svi opet da ćute, jer je on dečko nada i talenat... ništa nije boji, niti gori po bezobrazluku od MS. Alonso šta je radio svom timskom kolegi koji je ladno mogao da poljubi zid na ulasku u box... A i Webber je zatvarao (i pošteno zatvorio) Vettela u sličnom manevru, i - ništa.
Ali time što sam to rekao, ne umanjujem težinu "greha" matorog... samo mislim da kritike i kazne treba da budu podjednake svima. I zato mi je dok...o da slušam stalno ista sranja.
 
ako nije sposoban da bude bolji od timskog kolege onda i treba da bude na kraju i da se sramoti. Od njega zavisi šta će biti, makar unuttar istog tima. Prema tome - nema razloga za oplakivanje... ako nije više za sport - doviđenja, prijatno, svako dobro, sve najbolje... a ako jeste - neka nas podseti :)
MS se uopšte ne sramoti!
Došao je u Mercedes na poziv Rossa Brawna kako bi oformio šampionsku ekipu.
Bolid koji sada vozi MS pravljen je po stilu vožnje Buttona.
Kada je MS potpisao ugovor, bolid je već uveliko bio gotov bez mogućnosti neke značajne prepravke. A Brawn GP je već u drugom delu prošle sezone bio švorc sa parama, tako da se od ovog postojećeg MGP-W01 i nije moglo nešto previše očekivati.
Mercedes je kasno ušao sa svežim novcima, i zato je trenutna situacija takva.
MS će ovu sezonu iskoristiti da inženjerima ukaže na sve mane postojećeg bolida, kako bi novi MGP-W02 bio u potpunosti konstruisan i prilagođen njegovom stilu vožnje.
Obzirom da je konstruisanje novog bolida odavno počelo, realno je očekivati da će MS sledeće sezone biti u potpunosti spreman za borbu za titulu!
 
MS je najsvetliji dragulj Mercedesa od postanka te kompanije!!!

I Vaš ćelavi Ron Denis je želeo taj dragulj svojevremeno (pre dolaska Kultarda), ali je bio stipsa ili nije imao para za to "planinarenje". Ali se pokajao, to je sigurno, jer od Škotskog lajavog krelca nije bilo nikakve vajde... sem onog izbacivanja na "pošteno" u Spa '98. i par propuštanja Hakkinena. ;)
 
MS se uopšte ne sramoti!
Došao je u Mercedes na poziv Rossa Brawna kako bi oformio šampionsku ekipu.
Bolid koji sada vozi MS pravljen je po stilu vožnje Buttona.
Kada je MS potpisao ugovor, bolid je već uveliko bio gotov bez mogućnosti neke značajne prepravke. A Brawn GP je već u drugom delu prošle sezone bio švorc sa parama, tako da se od ovog postojećeg MGP-W01 i nije moglo nešto previše očekivati.
Mercedes je kasno ušao sa svežim novcima, i zato je trenutna situacija takva.
MS će ovu sezonu iskoristiti da inženjerima ukaže na sve mane postojećeg bolida, kako bi novi MGP-W02 bio u potpunosti konstruisan i prilagođen njegovom stilu vožnje.
Obzirom da je konstruisanje novog bolida odavno počelo, realno je očekivati da će MS sledeće sezone biti u potpunosti spreman za borbu za titulu!

Slažem se sa tobom, ali +10 mesta u odnosu na mlađeg timskog kolegu je ipak blamaža, moramo biti realni. Ja se sećam '96. kada je došao u Ferrari, scenario je bio isti ali je prao Irvinea u vremenima na svakom treningu, a sad je obratno.... Pa je '97. i '98. bila već drugačija priča. Videćemo dogodine. Ako ostane ovako... neće biti dobro.
 
Nemas dobar auto, nemas rezultate, da mu je da sedne u Red Bul sada razbijao bi on opet,eeee al' ne moze vise.
Neka ga tu gde jeste jos koju god,umesto da je uzivao u penziji.
Meni je bas drag ovako,uvek u sredini.
Već sledeće sezone MS će se boriti za titulu, i sigurno izboriti.
A Red Bull i Ferrari vucaraće se iza novog Mercedesovog bolida MGP-W02 jer dobitna kombinacija Mercedes - Ross Brawn - Michael Schumacher konačno će pokazati pravi potencijal i šampionsku formu!

Napred MERCEDES!!!
 
Ne vredi, nekim ljudima je lakse uterati 1m u dupe nego 1cm u vugla.


Tacno tako!

1cm do zida ili 1m do trave (bolje receno 5m do gumenog zida) je isto.:per:

PS

A gde je tebi lakse uterati, u vugla ili u doope? :roll:




Ne sviđa ti se tekst ili imaš argument kojim ćeš da objasniš narodu da sam nešto slagao? Mogu taksativno da ti složim činjenice za svaku rečenicu... ako treba.
Za Hamiltona smo svi videli šta radi i niko nije rekao da je drzak. Pa ajde budite objektivni i recite da nije imao bar 3 bahata poteza u poslednjih godinu dana? I sad će svi opet da ćute, jer je on dečko nada i talenat... ništa nije boji, niti gori po bezobrazluku od MS. Alonso šta je radio svom timskom kolegi koji je ladno mogao da poljubi zid na ulasku u box... A i Webber je zatvarao (i pošteno zatvorio) Vettela u sličnom manevru, i - ništa.
Ali time što sam to rekao, ne umanjujem težinu "greha" matorog... samo mislim da kritike i kazne treba da budu podjednake svima. I zato mi je dok...o da slušam stalno ista sranja.

Slagati i imati svoje misljenje su dve razlicite stvari.
Isto kao sto ni misljenje i cinjenice (kao i tumacenje cinjenica) nisu ni priblizno isti.

Ili..

Vidim da se uzbudjujes kao da ti prekipelo.
Ko si bre pa ti pa da ti prekipi?
ako razumes
(ovime zavrsavam OT)
 
Poslednja izmena:

Back
Top