pomoc :)
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: pomoc :)

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post pomoc :)

Posto mi je ovih dana dojadilo da slusam mog druga koji po ceo dan panici kad prica samnom obecao sam mu da cu postaviti ovde temu zbog koje je nikako ne mogu da ga smirim -.- a evo sta je u pitanju. Zabavlja se sa nekom devojkom vec godinu i po dana i imaju ondnose jedno 8 meseci. Normalno,desavalo se da mi se ponekad zalio kada bi joj kasnilo ali sam uspeo u glavu da mu utuvim da to nije strasno do nekih normlanih granica i da se jelte to desava devojkama,pogotovu u pubertetu.E sad,ovog puta je trebala da dobije jelte kako on kaze sad oko 30,31 jula,tj sam kraj meseca jer je tako i posledjni put dobila 30 juna uvece.E sad kako mi je on objasnio ciklus joj se otprilike juce zavrsio ili se danas zavrsava,no,nebitno i da joj je danas prvi dan da joj kasni recite mi molim vas jer to previse strasno ili sta vec? On panici samo iz razloga sto ta menstruacija prelazi na pocetak sledeceg meseca tj avgusta ali ne vidim sta je to toliko pakleno strasno. Moje licno misljenje je da nije nista strasno samo da joj kasni donekle i to je to,cak mi je pomenuo i ako je danas za sad ne boli da je juce u par navrata boleo stomak i da je osecala ko da ce dobiti,e sad znam da to u par navrata moze biti varljivo i da taman kad devojka pomisli dobila je,ispadne da nije jos i pretpostavljam da ce joj se bol jelte kad tad vratiti. Znam da zvuci glupo ali ni meni ne ide u glavu kako su oni toliko neznalice o tome a spavaju zajedno? Drug mi je dobar pa zato zelim nekako da mu pomognem tako da,bio bih zahvalan da ljudi koji su jelte iskusniji ostave svoje misljenje tj da li misle da ima velikih razloga za brigu? unapred hvala

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Podrazumevano Re: pomoc :)

Menstruacija može da porani ili zakasni iz milion razloga, pogotovo ako je devojka u pubertetu i još uvek nema redovan ciklus.

Reci drugu da se ne zezaju sa tim stvarima. To što joj još uvek ciklus nije redovan, znači i da su plodni/neplodni dani neredovni. Neka se odluče za kontracepciju koja im oboma odgovara i neka imaju odnose kao odgovorni ljudi, bez tolikog stresa za svaku menstruaciju. Ebeš taj sex ako ćeš da izludiš svakog meseca.

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Re: pomoc :)

ma koriste kondome ali oboje su triperi teski,mislim procitao si sta sam gore napisao i dodaj na to koriscenje kondoma,ne znam zasto toliko panice,bar ja ne vidim neki razlog za paniku,ok nije dobila 31-vog,nego ce pocetkom avgusta dobiti,dobro sta sad,tek sto joj pocela kasni odmah dizu paniku ali reko aj da cujem sta drugi ljudi koju su stariji i iskusniji misle pa da mu to prenesem

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Ma kakva panika.
    Za paniku je ako kasni deset i vise dana
    Pa cak i tad ne mora da znaci da je trudna
    Ljudsko telo nije kiborg like machine

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Citat Original postavio Starchild Pogledaj poruku
    Posto mi je ovih dana dojadilo da slusam mog druga koji po ceo dan panici kad prica samnom obecao sam mu da cu postaviti ovde temu zbog koje je nikako ne mogu da ga smirim -.- a evo sta je u pitanju. Zabavlja se sa nekom devojkom vec godinu i po dana i imaju ondnose jedno 8 meseci. Normalno,desavalo se da mi se ponekad zalio kada bi joj kasnilo ali sam uspeo u glavu da mu utuvim da to nije strasno do nekih normlanih granica i da se jelte to desava devojkama,pogotovu u pubertetu.E sad,ovog puta je trebala da dobije jelte kako on kaze sad oko 30,31 jula,tj sam kraj meseca jer je tako i posledjni put dobila 30 juna uvece.E sad kako mi je on objasnio ciklus joj se otprilike juce zavrsio ili se danas zavrsava,no,nebitno i da joj je danas prvi dan da joj kasni recite mi molim vas jer to previse strasno ili sta vec? On panici samo iz razloga sto ta menstruacija prelazi na pocetak sledeceg meseca tj avgusta ali ne vidim sta je to toliko pakleno strasno. Moje licno misljenje je da nije nista strasno samo da joj kasni donekle i to je to,cak mi je pomenuo i ako je danas za sad ne boli da je juce u par navrata boleo stomak i da je osecala ko da ce dobiti,e sad znam da to u par navrata moze biti varljivo i da taman kad devojka pomisli dobila je,ispadne da nije jos i pretpostavljam da ce joj se bol jelte kad tad vratiti. Znam da zvuci glupo ali ni meni ne ide u glavu kako su oni toliko neznalice o tome a spavaju zajedno? Drug mi je dobar pa zato zelim nekako da mu pomognem tako da,bio bih zahvalan da ljudi koji su jelte iskusniji ostave svoje misljenje tj da li misle da ima velikih razloga za brigu? unapred hvala
    Pomoćićeš mu tako što ćeš ga ubediti da koristi kondome...
    Nikako drugačije...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: pomoc :)

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Pomoćićeš mu tako što ćeš ga ubediti da koristi kondome...
    Nikako drugačije...
    procitaj moj drugi komentar,pomenuo sam kondome

Poznat Sally_Solomon (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    217

Ti pratis ciklus devojke tvoga druga?
    Ovaj, a da ona saceka malo pa ako ne dobije ode kod ginekologa ili cenis da su forumasi kompetentniji da procene sta je u pitanju?
    Freedom is just another word for nothing left to lose

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

[QUOTE=Sally_Solomon;14843215]Ti pratis ciklus devojke tvoga druga?
    Ovaj, a da ona saceka malo pa ako ne dobije ode kod ginekologa ili cenis da su forumasi kompetentniji da procene sta je u pitanju?[/QUOTEh

haha,ne pratim naravno,on mi je sve preneo da bi jelte pitao ovde za misljenje nekog starijeg i iskusnijeg...pa ako ne dobije valjda ce otici kod ginekologa,nemam nista protiv forumasa ali mislim da ce im ginekolog pre pomoci u slucaju da se to desi,samo sam jelte ovde pitao za misljenja

Domaćin Alisa_U_Zemlji_Chuda (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    69

Koriste kondom i opet tripuju?

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Re: pomoc :)

Citat Original postavio Alisa_U_Zemlji_Chuda Pogledaj poruku
    Koriste kondom i opet tripuju?
    verovala ili ne,odgovor je potvrdan...tripuju samo ni sam ne kapiram sto

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    69

verovala ili ne,odgovor je potvrdan...tripuju samo ni sam ne kapiram sto
    Onda im reci da prestanu da se drogiraju

Početnik
    Učlanjen
    21.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

haha,najbolje bi bilo kada bi prestali sa odnosima posto su toliki triperi ali posto se to nece desiti, definitivno treba da nauce da se ne tripuju toliko

Elita Dijenek (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    289
    Reputaciona moć
    280

Slažem se...
    ili da počnu...
    Samo nek nešto promene...
    http://forum.krstarica.com/entry.php/31788-%D0%89%D1%83%D0%B1%D0%B0%D0%B2%D0%B8

Učlanjen
    24.06.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    69

haha,najbolje bi bilo kada bi prestali sa odnosima posto su toliki triperi ali posto se to nece desiti, definitivno treba da nauce da se ne tripuju toliko
    Shvatice jednog dana, pusti ih

Citat Original postavio Dijenek Pogledaj poruku
    Slažem se...
    ili da počnu...
    Samo nek nešto promene...
    Ja mislim da su poceli odavno

Ističe se cupkica (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

'bem ti sunshine.. tom liku za sledeci rodjendan kupi enciklopediju o zenskom telu.... koja je to mentalno poremecena osoba... sine jel zna ona za anti bebi pilule, znas ono sto ceca peva, roze pilule... a sine, znas li ti za durex, trojan i ostale mere zastite..

samo molim te nemoj da navlacis jedan preko drugog kad si vec toliko mentalno poremecen...

j*t, ja stvarno ne mogu da shvatim da se neki likovi toliko tripuju.. Reci dragom drugu da pronadje na netu nesto o plodnim i neplodnim danima pa nek se malo obrazuje...

I tad moze bez gumice..... Ako zeli da postane tata onda nek samo tako nastavi.. Ja nmg da razumem likove koji se tripuju toliko oko toga a iznova i iznova rade iste stvari.. J**es bolji osecas ako neces nekoj ne daj Boze maloletnici da napravis dete i unistis i sebi i njoj zivot..

SAvet: Ona je verovatno veoma potresena zbog toga i kasni joj a ako je u kom slucaju trudna, nek ode do apoteke neke, nije nikakav blam uci i kupiti test za trudnocu, trakice koje kostaju 250 dinara i za 5 min maximum znas rezultat ili onaj malo sklublji plastikani..
    Zivi svoj zivot, zajebi sve oko sebe. Niko nije vredan da zbog njega zajebes sebe...

Ističe se cupkica (avatar)
    Učlanjen
    15.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Ma kakva panika.
    Za paniku je ako kasni deset i vise dana
    Pa cak i tad ne mora da znaci da je trudna
    Ljudsko telo nije kiborg like machine
    Ja jednom nisam dobila 2 meseca posto sam se tako tripovala i otisla lepo u najblizu apoteku i zavrsila stvar... Mislim, bio je negativan test.. .
    Zivi svoj zivot, zajebi sve oko sebe. Niko nije vredan da zbog njega zajebes sebe...

Veoma poznat Jennifer Jennin (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    365

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    Menstruacija može da porani ili zakasni iz milion razloga, pogotovo ako je devojka u pubertetu i još uvek nema redovan ciklus.

Reci drugu da se ne zezaju sa tim stvarima. To što joj još uvek ciklus nije redovan, znači i da su plodni/neplodni dani neredovni. Neka se odluče za kontracepciju koja im oboma odgovara i neka imaju odnose kao odgovorni ljudi, bez tolikog stresa za svaku menstruaciju. Ebeš taj sex ako ćeš da izludiš svakog meseca.
    e vala baš
    Carpe diem

Buduća legenda
    Učlanjen
    11.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    402

je l' dobila?
    mislim, da ne odgovaram džabe
    Carpe noctem.

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Lepo je što toliko brineš o prijatelju svom. Ne mogu da se otmem utisku, da su oni ipak još možda da kažem, malo nezreli, za tako ozbiljne stvari, kakve su stupanje u intimne odnose sa nekim.To je ozbiljna stvar,gde prelepost iste,umanjuje panika zbog njihove nedovoljne informisanosti,upućenosti.Nekada fizička zrelost ne odgovara onoj emotivnoj zrelosti.U priči je prisutna ogromna doza straha.Obavezno treba da koriste zaštitu uvek tokom odnosa,koliko zbog neželjene trudnoće, tako i zbog polno prenosivih bolesti.Ciklus može da kasni iz milion razloga:trudnoće,stresa,neredovne menstruacije,policistični jajnici koji brže sazrevaju,itd.Moj savet je devojci da poseti ginekologa, koji ce je pregledati, i posavetovati oko svega, a zajedno da odu u Savetovalište za mlade,gde opet mogu dobiti potrebne inf. i što je najvažnije savete od stručnih lica.Nije to ništa sramota.Sramota je biti ne odgovoran prema svom zdravlju.Jer čuvajući sebe, čuvaš i drugoga.Brinući o svom telu, pokazuješ da vrednuješ sebe.

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku