zašto...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
... je večeras forum tako pust?
jel moguće da toliko ljudi uživa u stvarnom životu? i što je još gore, jel moguće da se oni baš sada seksaju, dok ja ovde proklinjem svoj nolajferski život?

a vi koji ste tu i koji ćete sada da mi odgovorite na temu, što se vi sada ne seksate? jel nećete ili je nešto treće u pitanju?

p.s.
dosadno mi je... :(

p.p.s.
ljis mi je poslednja nada da ću videti da ima živih ljudi na forumu... nemojte sad i vi da me razočarate... :(
 
... je večeras forum tako pust?
jel moguće da toliko ljudi uživa u stvarnom životu? i što je još gore, jel moguće da se oni baš sada seksaju, dok ja ovde proklinjem svoj nolajferski život?

a vi koji ste tu i koji ćete sada da mi odgovorite na temu, što se vi sada ne seksate? jel nećete ili je nešto treće u pitanju?

p.s.
dosadno mi je... :(

p.p.s.
ljis mi je poslednja nada da ću videti da ima živih ljudi na forumu... nemojte sad i vi da me razočarate... :(

1. moguće je ali daleko od izvesnog. seksa se uvr glave 1%
ja se ne seksam jer sam daleeeko iznad toga

2. uzi gledaj neki film, kao što bih i ja da znam koji. imam onaj srpski film al nisam trenutno raspoložen za to, i neki terija gilijema iz 1977. koji sam počeo da gledam pa mi nije baš zaobećavao

3. de brate, pa ljis je keva :heart:
 
... je večeras forum tako pust?
jel moguće da toliko ljudi uživa u stvarnom životu? i što je još gore, jel moguće da se oni baš sada seksaju, dok ja ovde proklinjem svoj nolajferski život?

a vi koji ste tu i koji ćete sada da mi odgovorite na temu, što se vi sada ne seksate? jel nećete ili je nešto treće u pitanju?

p.s.
dosadno mi je... :(

p.p.s.
ljis mi je poslednja nada da ću videti da ima živih ljudi na forumu... nemojte sad i vi da me razočarate... :(

dva dana sam provela u provodu... :)
Nocas se seksala...i to potrajalo...do jutra :per:
Sada odmaram...
:lol:
 
... je večeras forum tako pust?
jel moguće da toliko ljudi uživa u stvarnom životu? i što je još gore, jel moguće da se oni baš sada seksaju, dok ja ovde proklinjem svoj nolajferski život?

a vi koji ste tu i koji ćete sada da mi odgovorite na temu, što se vi sada ne seksate? jel nećete ili je nešto treće u pitanju?

p.s.
dosadno mi je... :(

p.p.s.
ljis mi je poslednja nada da ću videti da ima živih ljudi na forumu... nemojte sad i vi da me razočarate... :(

Ma opusti se :kafa:
Kome je jos stalo do tih tricarija kao sto je sex?:roll:
 
1. moguće je ali daleko od izvesnog. seksa se uvr glave 1%
ja se ne seksam jer sam daleeeko iznad toga

2. uzi gledaj neki film, kao što bih i ja da znam koji. imam onaj srpski film al nisam trenutno raspoložen za to, i neki terija gilijema iz 1977. koji sam počeo da gledam pa mi nije baš zaobećavao

3. de brate, pa ljis je keva :heart:

1.pa šta je to preče od foruma ako nije sex? :think: drogiradu se, jel da? :rumenko:

2.da sam 'tela da gledam film, ne bih došla na krstu... meni samo sex uvek bio preči od krste, filmovi se gledaju samo kad pukne net...

3.jeste... :heart:
 
:DSeksat ću se, sad nije kasno (i ujutro). Imali smo društvo, večeru, razgovarali. A i što je to stvarni život zapravo? Malo je što zabavno i zanimljivo, ali uvijek ima kakav film ili knjiga.
Kako to da ti je dosadno?
 
Nije pun mesec.A ako ti je bas bas dosadno a volis Stivena Kinga imas na Fox-u odlican film snimljen po njegovoj knjizi-Isijavanje.Gledala sam ga tri puta,fantastican je.Eto,nece ti biti dosadno.
 
Nije pun mesec.A ako ti je bas bas dosadno a volis Stivena Kinga imas na Fox-u odlican film snimljen po njegovoj knjizi-Isijavanje.Gledala sam ga tri puta,fantastican je.Eto,nece ti biti dosadno.

deinstalirala sam aplikaciju za TV, jer mi se TV non-stop palio sam i opasno mi išao na živce.. i sad mogu da se *ebem... ustvari, ne mogu ni to... eeejj, sudbino.. :sad2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top