TAJLAND
Prikazujem rezultate 1 do 9 od 9

Tema: TAJLAND

borivoje nije na forumu
    mladji pripravnik do penzije, zbog onih koji su dosli sa strane
    Obećava
    Učlanjen
    28.05.2003.
    Pol
    muški
    penzos sa svojim misljenjem i svojim stavom. eh, gde sam bio deset godina, na ulici, izmedju 1990 i
    Reputaciona moć
    54

Thumbs up TAJLAND

isao bih na tajland, gde, sa kojom agencijom i u koje doba godine.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Podrazumevano Re: tajland

Pa za Tajland ti bas ne treba agencija.Mnogo jeftinije mozes proci ako odlucis da ides u svojoj reziji.
    Recimo kupis kartu za Bangkok,tamo provedes nekoliko dana.Iz Bangkoka mozes da odes na nekoliko izleta,recimo Floating market,Ajutaja,Hram Tigrova,Most na reci Kvaj....itd...za sam grad Bangkok dovoljna su ti 2 do 3 puna dana i za ove izlete recimo 2 dana.
    Iz Bangkoka mozes otici na bilo koje ostrvo,recimo Puket,a mozes i nekoliko stvari kombinovati,ipa Krabi,Ko Lanta,Puket...odatle imas recimo izlete za Pi Pi ili James Bond ostrva i jos mnogo toga..
    Mozes Tajland kombinovati i sa recimo par dana u Singapuru ili Kuala Lumpuru.Za Singapur ti recimo ne treba viza...Pogledaj sajtove kompanija Air Aisa,Tiger Airways pa mozes praviti kombinacije gde sve oni lete...Takodje poseti i sajt Bangkok Airways,i oni imaju mnogo letova ali su malo skuplji od Air Asie.
    Jako ti je glupo da ovo ides preko agencije jer Tajland spada u najsigurnije zemlje sveta kada su turisti u pitanju i sve je u funkciji turizma.Na Tajland vise od 90 % turista dolazi u svojoj reziji.
    Imas recimo jako povoljnog smestaja od nekoliko dolara pa do neke uobicajene cene od 30-50 pa do 100 usd....Recimo u Bangkoku mozes da se smestis na Khao San rd,mesto u koje dolaze mladi iz celog sveta.Taj Khao San vazi kao raj za bekpekere.Tu mozes videti hiljade mladih ljudi iz celog sveta sa rancevima na ledjima koji placaju smestaj desetak dolara...a mozes se smestiti i u neki od hotela u Sukumvitu ili Silom Rd-u...

Sto se tice perioda...Najbolja sezona je od novembra pa do maja...Medjutim ja sam recimo u novembru doziveo da se sezona kisha jos nije zavrsila...neki najbolji period je recimo oko nove godine pa sve do aprila....

Primećen član
    Učlanjen
    05.10.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: tajland

Do Bangkoka morash svakako ....
    U svakom hotelu ce ti organizirati turu ovaki Budha , taki Budha , onaki Budha , ali ipak sacekaj ti vece i pravac u PATPONG ...epicentar nocnog zivota u Bangkoku .
    Posle pravac Pattaya i ista pricha ...preko dana vamo tamo , na plazi ili na bazen od hotela a uvece idesh na WALKING STREET ...gde nema cega nema ...
    Singapur je logican izbor dok si tamo blizu , ali treba se znati da je 5 do 10 puta skuplji od Tajlanda za iste stvari ...
    U Singapuru obavezna tura nogama na ORCHARD ROADu i Sentosa Island ... opet ista pricha ,sacekash vece i pravac na ORCHARD TOWERS u jednu od puno diskoteka ...

Nov član
    Učlanjen
    12.10.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Saputnik za put za Tajland, Vijetnam ili Kambodzu

Dugo vec mislim o tome da se uputim ka Tajlandu na mesec dana, jos bolje ako bi se u kombinaciji nasli Vijetnam i Kambodza, te trazim ljude koji su takodje motivisani za takav put u sopstvenoj reziji, neagencijski aranzman Ove zime je u planu put, jos bolje pre Nove godine! Sve opcije su moguce, javite se! pozz

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Exclamation TAJLAND ....

Putujem u Bangkok sredinom oktobra, ako neko ima savet ili zelju da se pridruzi, neka se javi

Moderator fortes (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1384

Podrazumevano Re: TAJLAND

Očekujem utiske,kako si se organizovala za put i smeštaj tamo,značiće mi kad na proleće krenem tamo

Početnik
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: TAJLAND

Nisam se nikako organizovala))))))))) Uzela sam avio-kartu, platila je 67000, sto racunam da je povoljno, let preko Istanbula....smestaj mogu da nadjem tamo a imam i neke linkove...XXXXX
    Poslednji put ažurirao/la gost 46745 : 08.06.2013. u 20:02 Razlog: FB

Primećen član
    Učlanjen
    23.08.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Podrazumevano Poziv na putovanje u Tajland - Bangok, Pataja...

Pozdrav svima. Ja već izvjesno vrijeme imam ideju da putujem na Tajland, međutim stalno neke obaveze, a i problem da se organizujem sa bilo kim (ljudi u mom okruženju nisu radi da izdvoje malo više love na putovanja) rezultira da sve ostane na planovima.

Ako je neko zainteresovan da mi pravi društvo - neka se javi, generacijski, npr. između 25 i 35 godina, mada ovo nije toliko bitno. Okvirno vrijeme za putovanje bi bio kraj ljeta - jesen ove godine, ali i ovo uslovno. Da napomenem da nikada nisam putovao u egzotične azijske zemlje, tako da je moje iskustvo nepostojeće bilo bi sjajno da mi se pridruži neko sa iskustvom, ali i ako ga nema, bitna je dobra volja i avanturistički duh.

pozz.

Zainteresovan član ivanababic (avatar)
    Učlanjen
    30.05.2013.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    18

Podrazumevano Re: Poziv na putovanje u Tajland - Bangok, Pataja...

eh kad odem na tajland mogu da umrem odmah posle toga

Slične teme

1. Tajland..Maldivi..Singapur..Indija..Nepal
    Autor NaraYan u forumu Putovanja
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 13.02.2014., 22:11
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 01.10.2009., 00:54
  3. Tajland
    Autor Milena26 u forumu Putovanja
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 30.03.2006., 23:55