Teretana, fitness, vežbe ..

chokolada:
Imas li ti neki savet kako da se nateram da se odvucem do teretane. To je meni najveci problem, kad odem tamo sve je OK, ali kako otici... :( :( :(
Pa raspitas se za najblizu mogucu teretanu (pod uslovom da je korektna) Ja je imam u ulazu do mog, tako da to olaksava stvar. Cim osetim da postoji i najmanja zelja za vezbanjem istrcim i tu sam za 2 min. Tako da nemam vremena da se predomislim. :lol:
 
goodday:
hmmm...da postavim onda pitanje "zashto devojke obavezno stavljju shminku kada idu u "terku""....ali one to rade i kada bacaju djubre :roll:
nikada se ne zna gde "prava" ljubav cheka
Evo ja se bas ne sminkam kada idem u teretanu. Briga me kako izgledam, ionako sam lose volje kada moram da treniram. E slazem se da je plivanje zakon, ali nemam s kim da idem. :cry:
 
goodday:
hmmm...da postavim onda pitanje "zashto devojke obavezno stavljju shminku kada idu u "terku""....ali one to rade i kada bacaju djubre :roll:
nikada se ne zna gde "prava" ljubav cheka
:roll: Moze biti, pa ja sam onda mnogo propustila.
Mislim pre dva dana sam izbacila brdo krsa iz kuce, bogamu,pa me jos i pogledao jedan fataljist ali brzo okrenuo glavu, mozda zbog toga sto je bio sredjeniji od mene. Majkumu sad sam mogla vec da imam ozbiljnu vezu :lol: :lol: :lol: e stvarno sam guska, da cujem jel se neko slaze samnom.
 
chokolada:
goodday:
hmmm...da postavim onda pitanje "zashto devojke obavezno stavljju shminku kada idu u "terku""....ali one to rade i kada bacaju djubre :roll:
nikada se ne zna gde "prava" ljubav cheka
Evo ja se bas ne sminkam kada idem u teretanu. Briga me kako izgledam, ionako sam lose volje kada moram da treniram. E slazem se da je plivanje zakon, ali nemam s kim da idem. :cry:

Glupo je primoravati se na nesto u cemu ne uzivas. Normalno da nema motivacije da odes onda. ALi ako bas hoces da primoras sebe da ides, zasto ne upises neki od organizovanih treninga, mnogo je zabavnije, stices nove prijateljice i ne primetis kad vreme proleti a na kraju rezultati su ocigledni. Spojis lepo sa korisnim :wink:
 
Uffff, i ja imam nevidjenu zelju da odem u teretanu i da se ubijem od rada, bas imam zelju..ali nemam s kim. Te neko ne moze, te nece ljudi da idu, kao ne treba im to, a i smor je..Ludaci! I tako ce meni ova zima da prodje u blejacini jer jednostavno nemam s kim da idem, a tako mi se ideeeeeeeeeeeeeee..a totalno mi je glupo da idem sam, da uopste udjem unutra i da uplatim... :roll:
 
BOEING:
Uffff, i ja imam nevidjenu zelju da odem u teretanu i da se ubijem od rada, bas imam zelju..ali nemam s kim. Te neko ne moze, te nece ljudi da idu, kao ne treba im to, a i smor je..Ludaci! I tako ce meni ova zima da prodje u blejacini jer jednostavno nemam s kim da idem, a tako mi se ideeeeeeeeeeeeeee..a totalno mi je glupo da idem sam, da uopste udjem unutra i da uplatim... :roll:
Boze zasto ti je to glupo??? :shock: :shock: :shock: :roll:
 
BOEING:
Uffff, i ja imam nevidjenu zelju da odem u teretanu i da se ubijem od rada, bas imam zelju..ali nemam s kim. Te neko ne moze, te nece ljudi da idu, kao ne treba im to, a i smor je..Ludaci! I tako ce meni ova zima da prodje u blejacini jer jednostavno nemam s kim da idem, a tako mi se ideeeeeeeeeeeeeee..a totalno mi je glupo da idem sam, da uopste udjem unutra i da uplatim... :roll:

Nikakav blam ni stid. Lepo odeš, dobardan-dobardan, raspitaš se, platiš i kreneš. I inače, kolektivni odlasci u teretanu nikad nisu urodili nekim plodom. Jer, ideš onda kad ti se ide i ostaneš koliko ti se ostaje, a to se retko kad poklopi sa željama i mogućnostima nekog ortaka. Više si kul tip ako kreneš sam. A, veruj mi, kad ti kreneš, muški i samostalno, onda će ti se mnogi (i mnoge) javiti kako bi hteli s' tobom. Zato, mojne da ti zima prođe u blejačini, iskoristi je da se središ.

Odlika pravih muškaraca je nezavisnost u donošenju odluka, i nezavisnost i nevezanost za ortake tj. drugare. Preduzimljivost i akcija. Samostalnost. Ženama treba podrška, treba još neko za društvo. Treba još neko da bi bile potpune. (Treba im društvo čak i za WC) Pravim muškarcima ne. Razmisli malo o ovome šta sam napisao. Radi čoveče po svom. Ono šta ti se radi. Budi muško, budi kul.
 
@boeing
Lepo ti napisa Milojko...

Najbolje je ici sam, odes kad mozes i kad ti se ide, odredis svoj tempo, ne cekas nikog ili te niko ne ceka... Efikasnije radis.

Kad ides sam pre ces nekog upoznati nego kad odes sa drugar(ic)om, naravno ako to hoces...

Meni treniranje u teretani, trcanje, plivanje ili voznja bicikla dodje kao meditacija kad to radim sam...

Ok je i otici sa nekim ali je tesko uklopiti da vam ceo trening odgovara. Mozes jednom-dvaput nedeljno da odes sa nekim, a ostale treninge da radis sam. Ja cu verovatno tako...

Pozdrav!
 
Milojko Vasic:
introitus:
Ok je i otici sa nekim ...

Naravno. ( Kad sam pročitao da si ovo napisao, uplaših se da ne budem pogrešno shvaćen ! ) Naravno, naravno da je najlepše u društvu. Muško, žensko, whatever.

Ali nikako nije dobro da neko zavisi od društva. To sam 'teo da kažem.
Naravno da te nisam pogresno shvatio...
Razumemo se :wink:
 

Back
Top