Najveci baksuzi u igrici

John Marston

Domaćin
Poruka
3.717
Da li vam se desio neki bug kada ste morali da ugasite komp da bi ponovo igrali, ili vam se desi nesto u igri sto vas s***** onako posteno, pa ne mozete dalje nikako.

Jedna od najgorih stvari sto se meni desila u igrici, zapravo u Oblivionu je da me je ujeo vampir. I sad ne smem da izlazim na sunce da ne bih crkao. Da bih se izlecio treba da odem kod neke babe. A baba negde ima kucu bogu iza tregera, dok sam dojahao krenulo da svice.
Ulazim unutra i posle kratkog dijaloga baba mi kaze da joj donesem 3 neka velika kamena(koji pritom nemaju nigde u *ebenom svetu da se kupe) I krene da me tera napolje. A napolje ne smem jer je sunce. Sprzicu se. I krene baba da me gadja magijama. A ja se setim da vec duze vreme nisam sejvovao(jer nisam radio questove po toku igrice vec da bih prestao da budem vampir). I sta cu ja da ubijem babu. Al baba se digne. I tako sam je saterao u cosak, udarao non stop macem i prebacio da gledam TV. Posle nekih pola sata pao je mrak i ja sam izasao iz kuce :worth::worth::worth:
 
U GTA, kad sam svojevremeno igrao SA, pa kad dodje onaj nivo sa avio - školom, to mi je uvek bilo teško za prelazak i strahovito dosadno. Ili ona škola za vožnju motora, ima jedan deo gde sam siguran da postoji bug, i nikako ga ne mogu preći, iako sve radim pravilno. Inače, to najviše mrzim.
 
e, davno bilo...ne sjecam se koja je igrica...
al zadatak je bio da uzmem nesto od nekih popova...
medjutim, nesto se...zakacih s njima i napanu me da me ubiju i to...
i sta da radim...istrijebim ih, cijeli ebeni manastir...
zabavno to bilo, al kako dalje...kad ne mogu zavrsit quest...
mada, i danas mi toplo oko srca kad se sjetim...hehehehe...:rumenko:
 
Ko nije igrao Fallout2 i pokupio pariah dog-a, taj ne zna sta je baksuz :D
Rec je o baksuznom kucovu koji vas prati, i cini da pravite critical failures (samopovredjivanje, oruzje koje se samounisti...). Cak i kad ga upucate, njegov les vas prati nedeljama :)
 
Kad sam igrao GTA 4,prešao sam oko 30 misija,i na kraju jedne misije piše ono Saving.Dont shut down game(autosave je bio on).I komp se odjednom restartovao.Ponovo sam krenuo da igram,ali save je bio oštećen i morao sam sve ispočetka.
 
Kad sam igrao GTA 4,prešao sam oko 30 misija,i na kraju jedne misije piše ono Saving.Dont shut down game(autosave je bio on).I komp se odjednom restartovao.Ponovo sam krenuo da igram,ali save je bio oštećen i morao sam sve ispočetka.

Ako je autosave ukljucen posle svake misije on sejvuje igricu...Licno imam gta 4 i ako je autosave ukljucen posle svake misije on sejvuje igricu :D
 
Uh, ne znam dal se nekom jos desilo slicno, eto ja sam pre nekih godinu dana na PS 2 igrao Baldurs gate, igrano je dosta, 40h igrivo, i dok sam save game, nestane mi struja, i morao sam da formatiram celu memory card sa svim snimljenim igrama, i krenem od pocetka, maler ostaje maler :p
 
Da li vam se desio neki bug kada ste morali da ugasite komp da bi ponovo igrali, ili vam se desi nesto u igri sto vas s***** onako posteno, pa ne mozete dalje nikako.

Jedna od najgorih stvari sto se meni desila u igrici, zapravo u Oblivionu je da me je ujeo vampir. I sad ne smem da izlazim na sunce da ne bih crkao. Da bih se izlecio treba da odem kod neke babe. A baba negde ima kucu bogu iza tregera, dok sam dojahao krenulo da svice.
Ulazim unutra i posle kratkog dijaloga baba mi kaze da joj donesem 3 neka velika kamena(koji pritom nemaju nigde u *ebenom svetu da se kupe) I krene da me tera napolje. A napolje ne smem jer je sunce. Sprzicu se. I krene baba da me gadja magijama. A ja se setim da vec duze vreme nisam sejvovao(jer nisam radio questove po toku igrice vec da bih prestao da budem vampir). I sta cu ja da ubijem babu. Al baba se digne. I tako sam je saterao u cosak, udarao non stop macem i prebacio da gledam TV. Posle nekih pola sata pao je mrak i ja sam izasao iz kuce :worth::worth::worth:

offtopic - Kad god se bijes sa vapirima, nakon borbe proveri da nisi zarazen(to je kod magija ja mislim).Imas jedan dan da se izlecis pre nego sto bolest pocne da deluje(odes u neki hram i pomolis se).A za ovaj tvoj problem, ako ga nisi resio:Nakon one bakice, kada treba da uzmes tri kamena...Ukljucis god mode, i preko noci ih ukrades iz Magicnih gildi.Procesljas magicne gilde po gradovima nocu, i u onim zatvorenim vitrinama su ti ti kameni.
 
Hm. Zanimljivo. NIkad nisam presao Oblivion zbog tog sranja. Hvala. Probacu. A gde se ukljucuje God Mode, jer nisam igrao 300 godina igru.

Btw takodje mi je jedan portal zabagovan i nema zamka da odem i da zatvorim kapiju, tako da ne znam da li se isplati igrati opet ako ne moze da se predje??
 
Pre dosta god... Tek izasao LOTR3, krenem da prelazim, sve klizi sve do onih smrdljivih paukova sa Frodom i Semom, i nekak predjem ja one retardirane katakombe i na kraju ona crna udovica sta li je vec... Hebem se oko nje sat vremena, pretvorio se u sto golih voda, i na kraju uspem da je unistim, stisnem pause, ustanem da se umijem, pri povratku, povucem stolicu i zakacim steker i ugasi mi se komp, A NISAM SEJVOVAO :rida:
Znaci ne znam dal se to jos nekom desilo...xD
 
igram vec mesecima u nazad rome total war (jedna od omiljenih igrica). i dam diskove jednom ortaku, a u medju vremenu deinstaliram igricu. od tog lika sad ni traga ni glasa, nez ni kako da dodjem do njega, ali bitno da su diskovi ostali tamo. :dash:

i tako, sve u svemu nije neko mucenje u samoj igrici, ali je mucenje sto je nemam.
 
Bilo je toga na tone,pogotovo sa starijim kompom,virusima i bagovima.Al sad me svakodnevno izludjuje CS. Lik je pre neko vece uspeo nekako da napise neprikladan nik,a cim se napise ruzna rec ide auto kik,i mene krene samo tako,kidam ih sve,prozivaju me za cit koji naravno nemam jer ih odvaljujem,i taj lik me spici i ja budala da mu nesto odgovorim napisem njegov nik i par reci - enter , i samo vidis kick. Ladno nisam verovao,kako sam naseo na foru.Naravno vratio sam se da mi se svi smeju,posto ostaje poruka zasto sam kikovan,posle se nisam sastavljao nikako,smejao sam se sam sebi...:hahaha:
Kako mu je bio nik ubi me ne mogu da se setim,MAMLAZ,KRETEN tako nesto ,al od tada izbegavam cetovanje na cs-u:roll:
 

Back
Top