Руси су издали Ахмеда и Неџада, црно им се пише
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 93

Tema: Руси су издали Ахмеда и Неџада, црно им се пише

Iskusan
    Učlanjen
    31.08.2009.
    Pol
    muški
    срце у Бања Луци, душа у Москви, тело у Београду
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Руси су издали Ахмеда и Неџада, црно им се пише

Волио сам Русију од детињства, од кад знам за себе причали су да је Русија једна велика лепа земља, пријатељска у којој је све савршено, у којој нико ништа не мора да ради....
    1999. су нас Руси издали. Гледали су како нас бију не предузевши ништа. Многи међу којима сам био и ја оправдавали су то тиме што је на челу Русије био издајник Јељцин који је упропастио и сопствену земљу, њену економију, па како да брани нас.

Е онда је дошао Владимир Владимирович ког смо сви доживљавали као други Христов долазак. Очекивало се да ће економију Русије подићи на висок ниво, са њом и војску и политички утицај, да ће омогућити повратак Срба на Косово и на границу Карлобаг-Огулин-Карловац-Вировитица.

Прво моје разочарење у Русе уследило је кад сам видео да је СЕКА, која створена у Америци, теже погодил руску од америчке економије. То је доказало тврдње појединих да Русија нема економију, има само нафту и гас. Но опростио сам мајчици Русији надавши се бољим данима гледавши полетање руског ловца пете генерације.

Моје коначно разочарење Русијом, скоријег је доба, Русија је увела санкције блиском пријатељу Ирану и одбила да их снабде са С-300 које су Иранци већ платили. Издали су их као ономад нас. Као уље на ватру мог незадовољства је што Путин хапси патриотски оријентисану опозицију која се залаже за Русија Русима, док му разни Татари, Чечени. Кинези, Немци, Јевреји и остали Албанци воде привреду.

Као закључак, од Русије и од Србије нема ништа. то су пропале државе. Патриотама предлажем да спасавају сопствену коже и беже у неку нормалну западну земљу. Није џабе Сунце на Истоку извире, али да му је тамо добро, не би брже боље збрисало на Запад.
    Poslednji put ažurirao/la ВОДКА : 01.08.2010. u 15:10

mitrovic nije na forumu
    Bog je na nebu Gavrilo Princip na zemlji i nebu
    Primećen član
    Učlanjen
    09.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Руси су издали Ахмеда и Неџада, црно им се пише

Rusija je licemerna i u korupciju ogrezla drzava koja se odrzala u zivotu samo zahvaljujuci resursima a i tome ce doci kraj kad ih kapitalisti uzmu na nisan, ima da ih oklepaju do koske, zivi bili pa videli.

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

rusiji mozete svi redom samo da pljunete pod prozor

ja bih bas voleo da amerikanci i izrael napadnu iran

fino ce biti to za gledati

rusija igra pametnu dvostruku igru

navodno u javnosti "izdaje" Iran a u tajnosti im isporucuje oruzje za novac razume se i tako navlaci Amerikance i Jevreje da ih napadnu i tamo slome zube i dozive jos veci brodolom nego sto su ga doziveli u vijetnamu avganistanu i koreji
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Primećen član Markan90 (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Jadan onaj koga drugi hrani i brani.

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Лол: па и Амери су наоружавали Садама и остале.Лукаво морам признати од Руса.

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Сибирски тигар Pogledaj poruku
    Волио сам Русију од детињства, од кад знам за себе причали су да је Русија једна велика лепа земља, пријатељска у којој је све савршено, у којој нико ништа не мора да ради....
    1999. су нас Руси издали. Гледали су како нас бију не предузевши ништа. Многи међу којима сам био и ја оправдавали су то тиме што је на челу Русије био издајник Јељцин који је упропастио и сопствену земљу, њену економију, па како да брани нас.

Е онда је дошао Владимир Владимирович ког смо сви доживљавали као други Христов долазак. Очекивало се да ће економију Русије подићи на висок ниво, са њом и војску и политички утицај, да ће омогућити повратак Срба на Косово и на границу Карлобаг-Огулин-Карловац-Вировитица.

Прво моје разочарење у Русе уследило је кад сам видео да је СЕКА, која створена у Америци, теже погодил руску од америчке економије. То је доказало тврдње појединих да Русија нема економију, има само нафту и гас. Но опростио сам мајчици Русији надавши се бољим данима гледавши полетање руског ловца пете генерације.

Моје коначно разочарење Русијом, скоријег је доба, Русија је увела санкције блиском пријатељу Ирану и одбила да их снабде са С-300 које су Иранци већ платили. Издали су их као ономад нас. Као уље на ватру мог незадовољства је што Путин хапси патриотски оријентисану опозицију која се залаже за Русија Русима, док му разни Татари, Чечени. Кинези, Немци, Јевреји и остали Албанци воде привреду.

Као закључак, од Русије и од Србије нема ништа. то су пропале државе. Патриотама предлажем да спасавају сопствену коже и беже у неку нормалну западну земљу. Није џабе Сунце на Истоку извире, али да му је тамо добро, не би брже боље збрисало на Запад.
    ma sta ti je sibirski tigru sta si protiv rusa.....zar je kukavicka amerika bolja?zar ti izdajnici ljudskog roda?
    ovo je greska rusi ce dati irancim S-300 uvjeren sam nego oni to tako da bi zavarali amere...
    U.S. AND NATO TROOPS WILL END UP IN THE DUMP OF HISTORY!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio AVTOVAZ Pogledaj poruku
    ma sta ti je sibirski tigru sta si protiv rusa.....zar je kukavicka amerika bolja?zar ti izdajnici ljudskog roda?
    ovo je greska rusi ce dati irancim S-300 uvjeren sam nego oni to tako da bi zavarali amere...

dace im ....ko sto su dali i nama

ma kurvinska ruska posla

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Citat Original postavio Margarina Pogledaj poruku
    Лол: па и Амери су наоружавали Садама и остале.Лукаво морам признати од Руса.
    pa ja to i kazem ovim pacenicima

jako lukavo. nacelno podrzavaju americku poziciju a tajno naoruzavaju iran

vracaju amerikancima za avganistan 80tih
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio mitrovic Pogledaj poruku
    Rusija je licemerna i u korupciju ogrezla drzava koja se odrzala u zivotu samo zahvaljujuci resursima a i tome ce doci kraj kad ih kapitalisti uzmu na nisan, ima da ih oklepaju do koske, zivi bili pa videli.
    ma viđet ce mo ko ce koga oklepat i ko je licemjeran ma kad dođu komunjare sve ce vas kapitaliste da strpaju u misiju rupu i u rusiji i u americi i u citavom svjetu ima da lizete ono sto ste sami pljunuli

Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

Da a taj S-300 ce bas uplasiti Amere i Izraelce ma idi begaj, sve sto treba da urade je da Rusima daju bolju ponudu od Iranaca i Rusi ce ih sutnuti samo tako.

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio ljubi se Pogledaj poruku
    [/SIZE][/B]

dace im ....ko sto su dali i nama

ma kurvinska ruska posla
    mi ga nismo ni trazili mi smo imali S-125 neva koji smo kupili od njih jos davno i sa njimn oborili stelta

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Тихи Pogledaj poruku
    pa ja to i kazem ovim pacenicima

jako lukavo. nacelno podrzavaju americku poziciju a tajno naoruzavaju iran

vracaju amerikancima za avganistan 80tih
    i ja isto reko al ovaj sto mu je neki đed bez zuba na avatar nista ne razumije...

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

ono sto decica 90 godiste ili mladji ne razumeju jeste da je glavni cilj u celoj prici kod Rusa - NOVAC

ruski cilj je da navukua merikance i izrael da napadnu iran i da rat sto duze traje

evo zasto

zato sto je iran jedan od glavnih snabdevaca naftom u svetu i u tom slucaju , cena nafte ide u nebesa a samim tim i RUSKI PROFITI IDU U NEBESA

zato je od ovde najveceg interesa za Rusiju da oni napadnu Iran i da rat traje sto je duze moguce

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

mi ga nismo ni trazili mi smo imali S-125 neva koji smo kupili od njih jos davno i sa njimn oborili stelta
    gde nismo bre trazili ???
    pa kukali , plakali , molili i kumili da nam dostave to cudo , onako bratski , a dostavili su nam protesnu notu , sa kojom smo mogli da obrisemo bulju

a taj stelt , sto smo ga kao oborili je , kako se prica ostao bez corbe, pa pao sam od sebe

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Markan90 Pogledaj poruku
    Da a taj S-300 ce bas uplasiti Amere i Izraelce ma idi begaj, sve sto treba da urade je da Rusima daju bolju ponudu od Iranaca i Rusi ce ih sutnuti samo tako.
    nemoj da podcjenjujes S-300 kad neznas on je namjenjen upravo za americke avione i obara i americku stelt tehnologiju to je trenutno najbolji PVO system mada kazu rusi da oni imaju jos neki savremeniji ali neprodaju......amerikanci nemaju bolji od S-3000

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

pa kukali , plakali , molili i kumili da nam dostave to cudo , onako bratski , a dostavili su nam protesnu notu , sa kojom smo mogli da obrisemo bulju

a taj stelt , sto smo ga kao oborili je , kako se prica ostao bez corbe, pa pao sam od sebe
    de si vitezu vrelog bracejerkovicevskog asfalta

sta se radi inagadadavida?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ono sto decica 90 godiste ili mladji ne razumeju jeste da je glavni cilj u celoj prici kod Rusa - NOVAC

ruski cilj je da navukua merikance i izrael da napadnu iran i da rat sto duze traje

evo zasto

zato sto je iran jedan od glavnih snabdevaca naftom u svetu i u tom slucaju , cena nafte ide u nebesa a samim tim i RUSKI PROFITI IDU U NEBESA

zato je od ovde najveceg interesa za Rusiju da oni napadnu Iran i da rat traje sto je duze moguce
    Naravno. prepametni...Rusija jedva ceka potencijalni nuklearni sukob na svojim granicama

Doduse, obzirom da bi se u svakoj prilici , sto im je u genima , ebali za rublju, nije iskljuceno

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

ma nije pao sam od sebe vidi se da neznas nista pogođen je jednom od 4 ispaljene rakete pa ima snimak..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

de si vitezu vrelog bracejerkovicevskog asfalta

sta se radi inagadadavida?
    koji bre idigapavidiga , bre...ebo te on bas

Zainteresovan član
    Učlanjen
    31.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ma nije pao sam od sebe vidi se da neznas nista pogođen je jednom od 4 ispaljene rakete pa ima snimak..
    daj snimak da vidimo

Aktivan član
    Učlanjen
    09.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

I pored toga Iran drzi Ruse za prijatelje jer Iranci ne bi mogli uspjeti da pokrenu nuklearni program da nije bilo Rusa.Iranci imaju potencijala i imaju oni dosta raketa tako da se mogu oduprijeti Americi i Izraelu.Samo mislim da Amerika treba dobro razmisliti prije nego sto napadne Iran jer ce biti dosta zrtava na strani Amerikanaca koji su umorni ratovanja u Afganistanu.

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Naravno. prepametni...Rusija jedva ceka potencijalni nuklearni sukob na svojim granicama

Doduse, obzirom da bi se u svakoj prilici , sto im je u genima , ebali za rublju, nije iskljuceno
    bolje cuti ...veze nemas....a pricas a sto je tek amerima u genima ...evo sto da uniste ruse nebirajuci nacin to su vazda htjeli ali nemozzzeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Učlanjen
    12.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    36

nemoj da podcjenjujes S-300 kad neznas on je namjenjen upravo za americke avione i obara i americku stelt tehnologiju to je trenutno najbolji PVO system mada kazu rusi da oni imaju jos neki savremeniji ali neprodaju......amerikanci nemaju bolji od S-3000
    A gde se taj sisitem pokazao kad je najbolji? Ja samo vidim da obara neke mete na poligonima i nista vise. Taj Iran ce proci kao Irak, i Sadam je rekao da ce rat 1990 biti bitka nad bitkama a svi znamo kako se zavrsio .

Domaćin AVTOVAZ (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

daj snimak da vidimo
    idi na you tube pa gledaj

Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

a amerikanci se ne bi kao yebali za 1 dolar ? pa cilj kapitalizma i jeste profit. amerikanci isto tako napadaju iran iz istog razloga, zele da kontrolisu njihovu naftu i gas i tako ostvare dodatni PROFIT

Slične teme

1. Није све тако црно!
    Autor Komunistkinja u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.05.2010., 23:57
  2. Није у Срба све црно!
    Autor Marty Misterija u forumu Politika
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 20.07.2009., 13:07
  3. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 18.05.2007., 23:05
  4. Odgovora: 6