Vatrena Tigrica

Por una cabeza

Zainteresovan član
Poruka
338
Vatrena Tigrica je redak, egzotican tip zene.
Ona je u isto vreme nezna, srcana i hrabra.
Ona je ponosna macka, veruje u sebe, zna sta hoce, mocna ali i prede.

Proci ce kroz moju veliku vatru kao da je nema, a pritom ce mi se nasmesiti, prici i malo me ogrebati, a ja cu je zbog toga voleti jos vise, grrr :) volim macke.
Ima potencijal da me vrti oko malog prsta zauvek, ne moze dosaditi. Pomisao na ovakvu zenu mi budi izazov, puni me entuzijazmom... ne pitam, srusio bih sve...

Dajte mi tigricu i zapalicemo svet :cool:

Da li postoje? Gde su?
 
...sjajne u literaturi i inspirativne za film...u stvarnosti mahom zene pune kompleksa koje nisu ljubitelji zenskog roda vec se neprestano mere i uporedjuju...ako pretendujes da budes fatalna onda si pod konstantnim strahom da te neka fatalnija ne sustigne pa se pretvaras u macku koja se bori za poziciju...jok, vise volim mekane i slatke stence koji osvajaju naivnoscu i osmehom, pored toga sto su umilni mahom su i dobronamerni, to je pozicija koja ne ugrozava ni tebe ni ljude oko tebe a uvlace se pod kozu umiljatoscu...
 
Vatrena Tigrica je redak, egzotican tip zene.
Ona je u isto vreme nezna, srcana i hrabra.
Ona je ponosna macka, veruje u sebe, zna sta hoce, mocna ali i prede.

Proci ce kroz moju veliku vatru kao da je nema, a pritom ce mi se nasmesiti, prici i malo me ogrebati, a ja cu je zbog toga voleti jos vise, grrr :) volim macke.
Ima potencijal da me vrti oko malog prsta zauvek, ne moze dosaditi. Pomisao na ovakvu zenu mi budi izazov, puni me entuzijazmom... ne pitam, srusio bih sve...

Dajte mi tigricu i zapalicemo svet :cool:

Da li postoje? Gde su?

Evo me :kafa:
Pa neka sam i lujka i iskompleksirana konkurencijom,briga me.
 
takve zene nisu za mamine sinove vec iskljucivo za mahera:D

Da, ali niti je ovaj iz uvodnog posta taj "maher", niti si ti ta žena.

Što se mene tiče, te žene ne volim iz razloga navedenih u citatu gore jer, kao što neko reče, to je sinonim za isprazne, iskompleksirane osobe koje su spremne da nekome unište život zarad prizemnih ciljeva.
 
Poslednja izmena:
...zaboravih da dodam...mahom bas takve zene ne prodju dobro u zivotu...zasto? Zato sto sve ispliva na kraju jer se film smesti u 1,5h a za zivot su potrebne godine i godine, naslaze se tokom njih sve i svasta, niko ne moze da glumi citav zivot...slicno kao i ti maheri uostalom... finoa se oseti i ljudi se instiktivno njoj priblizavaju ali ne na prvu loptu vec na drugu, trecu...secam se takve prijateljice, kako je ona umela da unisti odnose izmedju ljudi ako bi osetila da joj je pozicija poljuljana...na kraju je ostala sama, bez ijednog prijatelja...
 
Što se mene tiče, te žene ne volim iz razloga navedenih u citatu gore jer, kao što neko reče, to je sinonim za isprazne, iskompleksirane osobe koje su spremne da nekome unište život zarad prizemnih ciljeva.

isprazne i iskompleksirane su one koje pokusavaju da budu takve a nisu.

prave su su jednostavno takve, zrace, ne glume i ne foliraju se, i ne takmice se sa drugim zenama niti im je cilj da budu posebne.one to jesu htele ili ne
njihova draz lezi u mesavini urodjenog sarma i seksipila, a to se ne da nauciti, i decije otvorenosti i iskrenosti.

i one nemaju nikakve veze sa folirantkinjama tzv. kuckama koje zavode a onda sutnu nekog da bi hranile svoj ego.
 
isprazne i iskompleksirane su one koje pokusavaju da budu takve a nisu.

prave su su jednostavno takve, zrace, ne glume i ne foliraju se, i ne takmice se sa drugim zenama niti im je cilj da budu posebne.one to jesu htele ili ne
njihova draz lezi u mesavini urodjenog sarma i seksipila, a to se ne da nauciti, i decije otvorenosti i iskrenosti.

i one nemaju nikakve veze sa folirantkinjama tzv. kuckama koje zavode a onda sutnu nekog da bi hranile svoj ego.

Yes, tako je :klap:
Nego, da li znate takvu, nesto ih je malo. Ja sam resio da nadjem jednu za sebe pa ako neko hoce da mi pomogne :D, nece pozaliti sigurno :cool:
 
Vatrena Tigrica je redak, egzotican tip zene.
Ona je u isto vreme nezna, srcana i hrabra.
Ona je ponosna macka, veruje u sebe, zna sta hoce, mocna ali i prede.

Proci ce kroz moju veliku vatru kao da je nema, a pritom ce mi se nasmesiti, prici i malo me ogrebati, a ja cu je zbog toga voleti jos vise, grrr :) volim macke.
Ima potencijal da me vrti oko malog prsta zauvek, ne moze dosaditi. Pomisao na ovakvu zenu mi budi izazov, puni me entuzijazmom... ne pitam, srusio bih sve...

Dajte mi tigricu i zapalicemo svet :cool:

Da li postoje? Gde su?

i sak kao ovo je muskarac napisao ?
xaxaxxaxaxa ma idi bre koga ti zaebavas :rotf:
 

Back
Top