Како СРС да поврати гласаче?

Teodosije

Domaćin
Banovan
Poruka
4.932
Једина права опозиција је СРС. Једина партија која никад не би жалила кољаче Срба, нити би омаловажавала Српске жртве у геноциду над Србима као што то радо чине "демократи".

СРС би повратио домаћу индустрију и забранио иживљавање над радницима. Полицији не би било дозвољено да се иживљава над Српским националистима, него би полцији било наређено да ради против Српских непријатеља.
 
Vratiće se njima glasači sami, jer je SNS svoju politiku izjednačio sa politikom DS-a i polako, već sada, gubi glasače.

Treba imati na umu da je ogroman broj glasača SNS-a do raskola glasao za SRS, a to je desničarska stranka sa potpuno drugačijom politikom od SNS-a, koja je levičarska stranka. Prema tome, logično je da će SNS sve više gubiti svoju popularnost, jer to nije ono što bivši glasači SRS-a žele.
 
Gordana Pop Lazić jednom reče da smeće ide u kantu za smeće. Mislim da bi njene kolege trebale da primene ovu mudru izreku i naprave kadrovske promene u vrhu jer za stranku koju vode ona i Todorović neće glasati ni njihova deca ;)

Pa bolje i oni nego stranka čoveka koji je izdao svoga kuma i potpuno promenio svoju politiku zbog para. Pa sada kupuje stanove od 600000 evra(ako se dobro sećam cifre)
 
Pa bolje i oni nego stranka čoveka koji je izdao svoga kuma i potpuno promenio svoju politiku zbog para. Pa sada kupuje stanove od 600000 evra(ako se dobro sećam cifre)

Nisu bolji jer Todorović ne zna šta radi a Lazićka se besomučno vucara sa tim što kupuje stan od 600.000 evra. Stvarno nemam ništa protiv radikala, imam par prijatelja tamo i mislim da bi trebalo da se saberu. Za početak neka utvrde zašto im je generalni sekretar vratila poslanički mandat, zašto gensek i zamenica genseka mesecima ne dolaze u centralu i maltene im je nemoguće ući u trag a potom neka se pozabave Miloradom Mirčićem koji se slizao sa Pajtićem ;)
 
Једина права опозиција је СРС. Једина партија која никад не би жалила кољаче Срба, нити би омаловажавала Српске жртве у геноциду над Србима као што то радо чине "демократи".

СРС би повратио домаћу индустрију и забранио иживљавање над радницима. Полицији не би било дозвољено да се иживљава над Српским националистима, него би полцији било наређено да ради против Српских непријатеља.


A to tebe muči mučeniče ?
Ovako isto razmišljaju jednoćelijski organizmi, ali im to ne pomaže da postanu višećelijski,
Inače , u pravu si SRS-ovci su poznati industrijalci od izuma točka, vatre i parne lokomotive.
Mislim druže, ja mislio da ste vi radikali izumrla vrsta, kad ono preživeo jedan.
Da ne bi bilo zabune, o ovima koji su na vlasti u Srbiji mislim sve najgore, a o tvojim favoritima još 6 puta gore.
 
Једина права опозиција је СРС. Једина партија која никад не би жалила кољаче Срба, нити би омаловажавала Српске жртве у геноциду над Србима као што то радо чине "демократи".

СРС би повратио домаћу индустрију и забранио иживљавање над радницима. Полицији не би било дозвољено да се иживљава над Српским националистима, него би полцији било наређено да ради против Српских непријатеља.

Preko SNS-a
 
Mislim da ce se jedan deo vratiti kad se Seselj bude vratio, jer je evidentno da od ove postave koja je ostala niko nema ime, harizmu i sposobnost da ih povrati.

Kad se vrati, Seselj ce sigurno raspaliti po Tomi i SNS, verovatno ce igrati na socijalnu pricu gde je opasan, a i dogadjaji oko Kosova i Republike Srpske ce mu ici na ruku. Sigurno je da ce vratiti odredjeni broj biraca, a ako navali da "kljuca" SPS pricom o Milosevicu, moze i od tog birackog tela nesto da pridobije za sebe.

Ali, ipak ne verujem da ce uspeti da ponovo izgura SRS na trecinu koliko je bilo pre nego sto je otisao.
 
A to tebe muči mučeniče ?
Ovako isto razmišljaju jednoćelijski organizmi, ali im to ne pomaže da postanu višećelijski,
Inače , u pravu si SRS-ovci su poznati industrijalci od izuma točka, vatre i parne lokomotive.
Mislim druže, ja mislio da ste vi radikali izumrla vrsta, kad ono preživeo jedan.
Da ne bi bilo zabune, o ovima koji su na vlasti u Srbiji mislim sve najgore, a o tvojim favoritima još 6 puta gore.
Као фол си против власти у Србији а јасно си показао да их готивиш и њихову антисрпску политику. Нисам ја уопште мученик нити једноћелијски организам, то сте ви "демократе".

Ви понављате европа нема алтернативу, а запад је јасно показао да неће никад примити Србију у еу. Домаћу индустрију сте продали Српским непријатељима и раднике третирају као робове.

Да је СРС на власти не би могли тајкуни да се иживљавају као што то раде са вама на власти, нити би ваши драги Српски непријатељи којима сте продали Српску индустрију могли да третирају Српске раднике као робове.
 
Javno upozorenje za vređanje korisnika na osnovu političke pripadnosti ;) Sledeći put to sankcionišemo.
Tema je dobro postavljena i o tome se može pričati bez potrebe da se vređa neko ko glasa za DS a ne za SRS :D

Мора да покаже да је модератор па то ти је!!!

А када су нека друга вређања у питању................онда може и да се сачека или чак зажмури на једно око.
 
Pa bolje i oni nego stranka čoveka koji je izdao svoga kuma i potpuno promenio svoju politiku zbog para. Pa sada kupuje stanove od 600000 evra(ako se dobro sećam cifre)

Nisu bolji jer Todorović ne zna šta radi a Lazićka se besomučno vucara sa tim što kupuje stan od 600.000 evra. Stvarno nemam ništa protiv radikala, imam par prijatelja tamo i mislim da bi trebalo da se saberu. Za početak neka utvrde zašto im je generalni sekretar vratila poslanički mandat, zašto gensek i zamenica genseka mesecima ne dolaze u centralu i maltene im je nemoguće ući u trag a potom neka se pozabave Miloradom Mirčićem koji se slizao sa Pajtićem ;)

ПРОДАЛИ СЕ КАО И СНС
И ТИМЕ ЈЕ ЊИХОВА КРИВИЦА УТОЛИКО И ВЕЋА!

УКРАТКО.....................ИСТИ ЦВЕТКО КИ ОСТАЛИ!
 
Као фол си против власти у Србији а јасно си показао да их готивиш и њихову антисрпску политику. Нисам ја уопште мученик нити једноћелијски организам, то сте ви "демократе".

.

Koji fol, o čemu pričaš, lepo sam ti objasnio, da su tvoji favoriti šest puta gora bagra i što je najcrnje 100 puta nesposobniji. To znaju i oni sami, ali od nečega mora da se živi.

Ви понављате европа нема алтернативу, а запад је јасно показао да неће никад примити Србију у еу. Домаћу индустрију сте продали Српским непријатељима и раднике третирају као робове.

.


A što je ti i Srs-ovci niste kupili ? Prodata je propala industrija, da nije propala niko je ne bi ni prodavao, a propala je što su njome rukovodili balvani kao što su tvoji favoriti.

Да је СРС на власти не би могли тајкуни да се иживљавају као што то раде са вама на власти, нити би ваши драги Српски непријатељи којима сте продали Српску индустрију могли да третирају Српске раднике као робове.

Bije li neko radnike da rade ko robovi ? Koliko znam oni plaču u Srbiji da ih neko primi, bilo ko. Dakle, nisi informisan druže.Srpski neprijatelji su naveći naši prijatelji, a ti i tvoji ih tako zovete jer vam uzimaju narod koje bi voleli baš VI da pljačkate , a ne tamo neki sposobni stranci. To je cela istina o njima, vama , nama.
 
Poslednja izmena:

Back
Top