Albanci pretukli Srbe u Grčkoj

на неколицину српских младића насрнула петорица Албанаца, који „на црно” раде у местима на Халкидикију. Истога часа када смо изашли из аута и нас су почели да туку, а када смо им пружили отпор, односно почели да се бранимо, њима се придружило још двадесетак особа. Уз узвике и урлике ударали су нас рукама и ногама, а неки од њих имали су и дрвене мотке и палице.

Šiptari su uvek Šiptari, a i nikad od Šiptara ništa pametno.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Е, изашли на улицу шиптари? До пре пар година су тамо смрдели само иза зидова и на послићима па их одмах провалиш по антропометријским карактеристикама.
Мора да су их ови наши мало поткачили.. :lol:
 
http://www.politika.rs/rubrike/tema-dana/Albanci-pretukli-srpske-turiste-u-Grckoj.sr.html
Dvojica Srba su juče pretučeni u Pefkohoriju, prolaznici samo gledali. Albancima nije dovoljno što su ove premlatili nego su im i auto demolirali.
Nije mi jasno kako nisu sastavili bar jednog šiptara jer zna se ko je ko!



– На путу од дискотеке до апартмана, у ком смо били смештени, зауставили смо аутомобил јер смо видели велику гужву на улици и тротоару. Када смо изашли сазнали смо да су без икаквог повода на неколицину српских младића насрнула петорица Албанаца, који „на црно” раде у местима на Халкидикију.
 
Е, изашли на улицу шиптари? До пре пар година су тамо смрдели само иза зидова и на послићима па их одмах провалиш по антропометријским карактеристикама.
Мора да су их ови наши мало поткачили.. :lol:

Ma ja kad sam bio pre skoro 10 godina u Solunu bilo ih je ko sodera svuda po gradu .
 
Slomili im rebra? I to drvenim stapicima?
Jedan je Pancic Teofil !

'Bubecaju me metalnim sipkama,pružam aktivan otpor. Oni istrčavaju iz autobusa i beze,mora da sam ih prestravio,imam taj neki pogled.Meni nije nista,ali nisu svi bili te srece.Sipka je pukla.'
 
Mada realno ja da imam neki biznis dole u Grckoj pre bi angazovao 5 ili 10 siptarskih ilegalaca sljakera da mi rade , nego ove domace neradnike koji stalno nesto izdrkavaju , strajkuju , bune se ... tako tek ce da bude ekspanzija sipusa(i chokalija ) u Grckoj .
 
Slomili im rebra? I to drvenim stapicima?
Jedan je Pancic Teofil !

'Bubecaju me metalnim sipkama,pružam aktivan otpor. Oni istrčavaju iz autobusa i beze,mora da sam ih prestravio,imam taj neki pogled.Meni nije nista,ali nisu svi bili te srece.Sipka je pukla.'

:rotf::rotf::rotf:..... не зезај..... па није ваљда ово Теофил написао......аааааааа
 

Back
Top