Kako zaustaviti prenaseljenost planete zemlje ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
U svetu bi 2011. moglo da bude sedam milijardi ljudi kažu ovi dole:


Uz stopu od 267 rođenja svakog minuta i istovremenih 108 smrtnih slučajeva, broj stanovnika u svetu bi, kako se procenjuje u naučnim istraživanjima, sledeće godine mogao da dostigne sedam milijardi, objavljeno je na sajtu Svetske banke.

P.S. Neki kažu da se ovaj trend prenaseljenosti planete može zaustaviti 3 svetskim ratom, nekim katastrofama itd.
Ja medjutim kao ljubitelj čiste, mirne i miroljubive planete, cenim da ako bi pola gej populacija u svetu dostogla broj ne-gejeva, to usporili broj stanovnika, koji pret zbog prenaseljenosti da nas sve zajeno prevrne u neku crnu rupu u vasioni.
Imate li vi ideju bolju od mene šta uraditi, da bi se zaustavilo preneseljavanje planete zemlje ?
 
To o prenaseljenosti planete i oh bozemoj, ubrzanom nestajanju resursa je prica za malu decu i orudje u rukama onih koji bi najradije pobili par milijardi da ne smetaju

Gde je to zemlja prenaseljena osim u mega-giga-ultra gradovima i zonama oko njih.
Koje to ultra-giga-mega resurse trosimo ako se na severu ogromna kolicina hrane baca, dok na jugu ljudi umiru od gladi
Dok na severu debeli americki gnom sipa galone i galone jeftino, dotle neko nema novca da kupi hleb
Dok jedni zive u dvorcima na imanjima od sto hektara, sa privatnim vojskama, avionima i cudesima, drugi umiru od gladi i izlecivih bolesti

Svako krshten moze da uzme mapu sveta i vrlo brzo ce videti da je mesta pogodnih za zivot too many to count

Znaci....give me a break
 
To o prenaseljenosti planete i oh bozemoj, ubrzanom nestajanju resursa je prica za malu decu i orudje u rukama onih koji bi najradije pobili par milijardi da ne smetaju

Gde je to zemlja prenaseljena osim u mega-giga-ultra gradovima i zonama oko njih.
Koje to ultra-giga-mega resurse trosimo ako se na severu ogromna kolicina hrane baca, dok na jugu ljudi umiru od gladi
Dok na severu debeli americki gnom sipa galone i galone jeftino, dotle neko nema novca da kupi hleb
Dok jedni zive u dvorcima na imanjima od sto hektara, sa privatnim vojskama, avionima i cudesima, drugi umiru od gladi i izlecivih bolesti

Svako krshten moze da uzme mapu sveta i vrlo brzo ce videti da je mesta pogodnih za zivot too many to count

Znaci....give me a break

Evo sad ću da napišem post o tim galonima iz Amerike .
Valjda ću ga skockati sa jedno desetak minuta.
 
Evo sad ću da napišem post o tim galonima iz Amerike .
Valjda ću ga skockati sa jedno desetak minuta.

Napisi.
Nadam se da ces uzeti u obzir koja crna rupa na planeti prosto guta resurs zvani nafta i to za najtrivijalnije gluposti i bizarnosti koje pravda svojim pravom i standradom. Koliko i gde ima automobila od po sto iljada kubika, a gde i zasto ljudi idu peske.
I kome sve to smeta pa svoju zelju da nas bude par milijardi manje, pravda oh zaboga prenaseljenoscu planete i trosenjem resursa.
Valjda te resurse trose aboridzini, zulu ratnici, mongoli i stanovnici burkine faso
 
virus-alert.gif
 
Napisi.
Nadam se da ces uzeti u obzir koja crna rupa na planeti prosto guta resurs zvani nafta i to za najtrivijalnije gluposti i bizarnosti koje pravda svojim pravom i standradom. Koliko i gde ima automobila od po sto iljada kubika, a gde i zasto ljudi idu peske.
I kome sve to smeta pa svoju zelju da nas bude par milijardi manje, pravda oh zaboga prenaseljenoscu planete i trosenjem resursa.
Valjda te resurse trose aboridzini, zulu ratnici, mongoli i stanovnici burkine faso

Napisan, baš u tom kontekstu koji pominješ, ko da sam znao na šta aludiraš.
 

Back
Top