Sve tajne NASE

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Nekada se pitam koliko tajni znaju neki ljudi u NASI koje NE SMEJU da otkriju javnosti jer bi izazvali pravu pometnju u svetu - od nauke do religije?

Secam se kada je pre par godina neki momak sa svojim kompom slucajno "zalutao" u tajne arhive NASE, izazvao je citav skandal i pometnju u SAD...

Srecom, izgleda nije nista shvatio ni otkrio, pa je PREZIVEO tu gresku...

Da li oni kazu javnosti ...bar 10% od onoga sto znaju?

Sto mislite?
 
sigurno ne govore ni 10% onoga sto otkriju i sto znaju..ko zna koliko oni imaju tajnih baza po svijetu..moze biti i pored nashih kuca a da mi i ne znamo cak i ne sumljamo..imaju ljude svuda..al kad bi se oktrilo stvarno bi doshlo do kataklizmickih promjena u svijetu..citao sam skoro u vezi NASA-nih tajni a ujedno i lazi i vjeruje se da je jedna od njihovih najvecih tajni odletanje covjeka na mjesec..;) ..samo nek nam je bog u pomoc :worth:




Edit Valeria:
izbačena reklama sajta.
 
Poslednja izmena od moderatora:
A odakle ti znaš za postojanje onih preostalih 99,01 posto, ako oni to kriju tako jako....

Normalno je da kriju.

Postoje mnogi snazni INTERESI na Zemlji da se istina ne sazna.

Takodje, Amerika trosi ogroman novac za istrazivanje Kosmosa.

ZASTO BI ONO STO SU NASLI - BESPLATNO delili sa ostalima?
 
Kriju ti ljudi svasta... Znam ja, pricao mi stric iz Amerike, kaze kod njih je javna tajna da sve kriju od njih, a za onu pricu za mladica bih smao potvrdio da je istinita, zato oni sve najucenije ljude na kompjuterima uzimaju kod sebe....
 
Skoro sam gledao neku emisiju na "Historiju" u kojoj je, navodni, jedan od naucnika koji je ranije radio za NASU izneo niz krajnje iznenadjujucuh cinjenica o njenom radu, cak i da u svojoj bazi drze vanzemaljce! Ja i nisam bas siguran u istinitost toga, malo mi je nelogicno da bi pustili tog lika da laprda sta hoce ne tv-u...:D
 
sigurno ne govore ni 10% onoga sto otkriju i sto znaju..ko zna koliko oni imaju tajnih baza po svijetu..moze biti i pored nashih kuca a da mi i ne znamo cak i ne sumljamo..imaju ljude svuda..al kad bi se oktrilo stvarno bi doshlo do kataklizmickih promjena u svijetu..citao sam skoro u vezi NASA-nih tajni a ujedno i lazi i vjeruje se da je jedna od njihovih najvecih tajni odletanje covjeka na mjesec..;) ..samo nek nam je bog u pomoc :worth:
Pa zar nisu rekli da su original trake (koje su mnogo bolje rezolucije nego ono sto sad imamo) misteriozno ,,ZAGUBILI``.Covece ljudi profesionalci ,,ZAGUBILI`` original sletanje na mesec!?!
Cudno.:think:
 
Pa zar nisu rekli da su original trake (koje su mnogo bolje rezolucije nego ono sto sad imamo) misteriozno ,,ZAGUBILI``.Covece ljudi profesionalci ,,ZAGUBILI`` original sletanje na mesec!?!
Cudno.:think:

Da...."Zagubili" su orginalni film sa prvog sletanja na Mesec! (Od tada im vise ne verujem da su bili na Mesecu! :evil:)

Najduzi korak coveka u celoj ljudskoj istoriji pa se "ZAGUBIO"!

Malo morgen !

Kao da je to neka bezznacajna kaseta, pa je pala negde iza ormana, a cistacica je pocisila i bacila u smece....

Trebali su smisliti neku ubedljiviju pricu, ili bar napraviti neki pozar, pa reci da je izgorela...Tada bi ih vise poverovalo...Ovako... :sad2:
 
"Mali korak za čoveka, ali veliki za čovečanstvo", e to je pravi studijski snimak, ali to je samo moje skromno mišljenje. Ne bojim se ja onog što su pronašli, već onog zašta ćute da su pronašli. Svi ti dokumentarci na tv-u služe samo jednoj svrsi - daj čoveku da čuje ono što želi, pa neka misli kako sve zna i kako se ništa više ne taji pred čovečanstvom. Mislim da su nam sve te informacije vrlo selektivno servirane i da mi zapravo samo naslućujemo šta se zapravo deševa. Onda izjave kako bi primetili i kutiju šibica u svemiru i nedugo posle toga putnički avioni lete i preuređuju Njujork.
Ostalo nam je samo da na ovakvim mestima razmenjujemo mišljenja, jer ovde ćemo pročitati veće istine od onih koje nam serviraju amerčići :think:
 
A i generalno, dal bi siroki narodni auditorijum uradio nesto pametno da cuje, da recimo vanzemaljski zivot zaista postoji?Eventualno bi poceli da divljaju, a kada bi ih pitali sto divljaju, ne bi znali odgovor.
 
Tajne postoje da se nebi znale sirokoj javnosti, inace se nbi zvale tajne. A NASA zna sve,a pogresno nam prezentira ili pak minimum istine.

Osnovni razlog zasto se ogromna vecina ISTINSKIH ISTINA ne saopstava javno, su INTERESI POJEDINIH GRUPA NA ZEMLJI.

Da se neke tajne kazu - kostalo bi covecanstvo jako mnogo NOVCA.

Recimo, samo da NASA kaze jednu kratku, prostu recenicu: "NISMO SAMI!" - od tog momenta svet vise ne bi bio isto kao danas.

Sve bi se okrenulo naglavacke, od religije do nauke..

Neki put se nesto krije da ne izazove paniku u narodu. Recimo da naucnici sigurno znaju da ce u Zemlju udariti asteroid koji ce okoncati zivot na Zemlji, to bi znali najvise 20 ljudi na svetu, sve do 6-12 sati pre udara..

Kriju se tehnoloke tajne i tajne koje mogu promnuti istoriju covecanstva...

Preporucujem odlicnu knjigu od S. Lema "Glas gosodara" koja govori bas o toj problematici.
 
Nekada se pitam koliko tajni znaju neki ljudi u NASI koje NE SMEJU da otkriju javnosti jer bi izazvali pravu pometnju u svetu - od nauke do religije?

Secam se kada je pre par godina neki momak sa svojim kompom slucajno "zalutao" u tajne arhive NASE, izazvao je citav skandal i pometnju u SAD...

Srecom, izgleda nije nista shvatio ni otkrio, pa je PREZIVEO tu gresku...

Da li oni kazu javnosti ...bar 10% od onoga sto znaju?

Sto mislite?

eto sta znaju,nista ne znaju a đe i da znaju.....:rotf::rotf:
 

Back
Top