Flesovanje na mrtvi nokia telefoni pomos
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Flesovanje na mrtvi nokia telefoni pomos

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Question Flesovanje na mrtvi nokia telefoni pomos

imam NSS software za flesovanje mobilni nokia site postari modeli sto dodatoci ke mi trebaat za da go flesovam mojot nokia 9300 mrtov telefon.

Iskusan Ordinary Player (avatar)
    Učlanjen
    22.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2367

Podrazumevano Re: Flesovanje na mrtvi nokia telefoni pomos

Makedonac? Mi cemo se najbolje razumeti na engleskom. Ako telefon ne radi,ako je "mrtov" najbolje da ga odneses u neki servis da ga srede. Evo ga jedan komentar sa mobilnog sveta,mozda pomogne

Ima li nacina da se flesuje.Odbija mi instaliranje novijih verzija softvera. Telefon je kupljen za otvoreno trziste. □ boske

@boske Kako to mislis odbija ti instaliranje novijih verzija softvera? Kojih softvera? Ako mislis na verziju OSa to ne mozes ti da flashujes to mora da ti stavi serviser. A ako si hteo samo da formatiras memoriju i da instaliras svezi OS postupak je sledeci: Izvuci i vrati bateriju i pri startovanju aparata u isto vreme pritisni ctrl - alt - shift - F i to ce pokrenuti postupak brisanja i ponovnog instaliranja OSa! □ njosra
    connect, respect, protect

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Flesovanje na mrtvi nokia telefoni pomos

Citat Original postavio fox_87 Pogledaj poruku
    Makedonac? Mi cemo se najbolje razumeti na engleskom. Ako telefon ne radi,ako je "mrtov" najbolje da ga odneses u neki servis da ga srede. Evo ga jedan komentar sa mobilnog sveta,mozda pomogne

Ima li nacina da se flesuje.Odbija mi instaliranje novijih verzija softvera. Telefon je kupljen za otvoreno trziste. □ boske

@boske Kako to mislis odbija ti instaliranje novijih verzija softvera? Kojih softvera? Ako mislis na verziju OSa to ne mozes ti da flashujes to mora da ti stavi serviser. A ako si hteo samo da formatiras memoriju i da instaliras svezi OS postupak je sledeci: Izvuci i vrati bateriju i pri startovanju aparata u isto vreme pritisni ctrl - alt - shift - F i to ce pokrenuti postupak brisanja i ponovnog instaliranja OSa! □ njosra
    telefonot si radi ali ne saka da startuva pise samo NOKIA jas toa go vikam dead phone. inaku probuvam preku NSS da go flesuvam ama ne saka da go najde na USB. probuvav i so tie sifrite ama ne reagira

Slične teme

1. pomos simbiont
    Autor marol4e u forumu Akcione igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 06.07.2009., 19:21
  2. POMOS! za umrezavanje
    Autor dejanmomir u forumu Internet
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.09.2008., 02:58
  3. Preklopni Nokia telefoni
    Autor istowap u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 8