Duge veze pitanje za 30+

32/11 godina

Promenila, ebemliga da li je to prava reč, ali izrasla, jašta. Mada, ko se u 11 godina ne promeni i bez veze, njemu nešto fali. Nasuprot uobičajenom verovanju, čovek raste ceo život (q ne raste, prestanite sa aplauzom).
Elem, da li bih bila ovakva da nije bilo Njega - ne bih.
Da li bih bila puno, puno drukčija - ne verujem.
U svakom slučaju, sviđa mi se kakav sam čovek uz Njega postala i na tome ću mu biti zauvek zahvalna.
I to je valjda jedino važno.

meni se jedino nedopada sto se izgubi neka ------> lakoca

i sto je menjanje usmjereno prema partneru (ne samo ali vecim djelom jeste)
 
meni se jedino nedopada sto se izgubi neka ------> lakoca

i sto je menjanje usmjereno prema partneru (ne samo ali vecim djelom jeste)

Lakoća? Neam pojma o čemu pričaš.

Ti to menjanje zamišljaš kao "ja sam sad tuka koja će da se potpuno anulira i pretvori u ...tamo nešto ..da bi njemu ispunila svaku želju koju zamisli" ?
Mislim, ima i toga, ali to je patologija, ja o tome ne pričam.

Veza vas menja oboje.
Ne menjaš se za njega, nego zbog njega. Zbog vas.
Apsolutno stojim pri tome da ako ona osoba koju si odlučila da proizvedeš u broj 1 u svom životu nema nikakav uticaj na tebe i tvoj razvoj kao osobe, to je prosto rečeno neprirodna reakcija, to je autizam.
 
Dakle vi mladj od 30+ koji veze i ljubav racunate po mjesecima -------> sednite i pomno pratite:)


Mene zanima kolko ste se vi promijenili u vezi/braku i u sta ste izrasli?

recimo tlo je pogodno kad se dvoje nadju pa krenu skupa sa namjerom -----> sve dok ih smrt nerastavi..... sve to u ime ljubavi.

Ima svako jahih Ljubavi i svak za sebe misli da je njegova ispravna, neki se zrtvuju zarad ljubavi neki trpe zarad ljubavi neki se menjaju dramaticno zarad ljubavi i niko od njih nema pojma da je to sto zivi iskrivljena slika ljubavi a neki se promijene bez da su imali namjeru!

Ljubav vas promijeni a Ljubav i Idiote stvara

recimo da sam smirila neke bubice u glavi;)
 
Ja imam manje od 30 godina i vezu od skoro 4 godine...?

Tj. (pošto izgleda moram u mjesecima da je izražavam) 46 mjeseci :mrgreen:

Al' evo, da vidim šta 30+ imaju da kažu...gdje da sjednem? :D
campfire.gif
 
Dakle vi mladj od 30+ koji veze i ljubav racunate po mjesecima -------> sednite i pomno pratite:)


Mene zanima kolko ste se vi promijenili u vezi/braku i u sta ste izrasli?

recimo tlo je pogodno kad se dvoje nadju pa krenu skupa sa namjerom -----> sve dok ih smrt nerastavi..... sve to u ime ljubavi.

Ima svako jahih Ljubavi i svak za sebe misli da je njegova ispravna, neki se zrtvuju zarad ljubavi neki trpe zarad ljubavi neki se menjaju dramaticno zarad ljubavi i niko od njih nema pojma da je to sto zivi iskrivljena slika ljubavi a neki se promijene bez da su imali namjeru!

Ljubav vas promijeni a Ljubav i Idiote stvara

iyrastao sam u konjinu, nisam bas debeo ali smrduckam pomalo
yrtvovao bih se samo da moj narod ima kukuruya da glodje
 
Dakle vi mladj od 30+ koji veze i ljubav racunate po mjesecima -------> sednite i pomno pratite:)


Mene zanima kolko ste se vi promijenili u vezi/braku i u sta ste izrasli?

recimo tlo je pogodno kad se dvoje nadju pa krenu skupa sa namjerom -----> sve dok ih smrt nerastavi..... sve to u ime ljubavi.

Ima svako jahih Ljubavi i svak za sebe misli da je njegova ispravna, neki se zrtvuju zarad ljubavi neki trpe zarad ljubavi neki se menjaju dramaticno zarad ljubavi i niko od njih nema pojma da je to sto zivi iskrivljena slika ljubavi a neki se promijene bez da su imali namjeru!

Ljubav vas promijeni a Ljubav i Idiote stvara

Može se neko pretvoriti u idiota i zbog odsustva ljubavi. Ne treba se plašiti promena.
 
menjaju te drugi, menjas se sam, menja te posao....menja te dete...sve te menja....ali, kad se sumira moras ostati svoj ako ne zelis da te zivot uhvati u kolotecinu....a ne sposobnost suocavanja sa sobom je cest problem jer je to i najteze...ali, ako mirna srca legnes uvece u krevet i imas osmeh za svoje najvoljenije svaki dan, ma sta je bitno ko sta misli????
 

Back
Top